Хто часто катається в Польщу???

Тема у розділі 'Інше', створена користувачем Romanych, 3 кві 2009.

  1. Romanych

    Romanych Початківець

    Авто:
    PASSAT GL B3 1.8МI, ПАСАС Б-3 1.9 ТДІ
    Хочу собі літом зробити візу в Польщу, думаю возити сигарети!!! який там зараз конторль на кордоні в поляків, дуже шукают по машині чи ні!!! чув зараз зменшили норму і штрафи підняли!!! але люди не перестали ганяти навпаки наймають шофера беруть маскаля, пакують і газу!!! І ще одне хто має пасата В3 універсал, може підкаже якісь нички де ще митника рука не попадала!!!! наеред дякую тим хто відгукнеться!!!!
     
  2. profesor2707

    profesor2707 Active Member

    Авто:
    Skoda Octavia Combi 1.8Turbo 4x4 150 коників.
    Клубна карта:
    000017
    Не раджу так робити. Поляки вже не такі наівні, як здається.
    На сьогоднішній день дозволено везти 2 пачки сигарет на чоловіка (а не 10 як було колись).
    Якщо будеш часто їздити туда-сюда, машина примелькається, заженуть на яму на перевірку, а повір мені, вони знають де шукати.
    А якщо хоч раз знайдуть, то зразу введуть машину в базу, і будуть шманати кожен раз, коли будеш їхати.
    Якщо везеш сигарети в сумці, чи ще десь, то коли знайдуть - можеш в кращому випадку віддати їх і відморозитися. А коли знайдуть десь в ничці, то це вже контрабанда!!! В кращому випадку серйозний штраф, в гіршому - конфіскують машину.
    А попадаєш в страхівку, бензину, амортизацію машини, кордон і т.д.
    Короче - ну його на ...
     
  3. K0t

    K0t Початківець

    Авто:
    Volkswagen sharan 2011
    Я б тобі не радив їздити по перше:там стоїть київський УБОЗ і така всяка служба, а по доуге не вигідно зараз возити сигарети, малекнький заробіток, 1 рік назад з блока мав від 9-13$, зараз набагато менше, а ризик дуже великий, в плоть до того що конфісковують машину. Тим більше що на усіх кордонах з Польщею поставили сканерни для машин, окрім Рави-Руської, тепер туда їдуть з усієї Львівської області.
     
  4. Romanych

    Romanych Початківець

    Авто:
    PASSAT GL B3 1.8МI, ПАСАС Б-3 1.9 ТДІ
    Дякую за інформацію!!!
     
  5. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Вози краще запчастини з Польщі. Тут тобі напишуть список.
     
  6. K0t

    K0t Початківець

    Авто:
    Volkswagen sharan 2011
    Вибачте за ложну інформацію, вона трошки устаріла. Вигідно возити сигарети якісь классік тут вони коштуюють 30 грн. а там забирають за 30-35 злотих. Але шманають поляки як дурні. Но правда хто зна що буде до літа, може знов буде невигідно возити, це таке діло. Ще раз вибачаюсь за устарілу інформацію.
     
  7. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Хто може знайти та привезти з польщі газовий балон на місце запаски (докатки) в Скірокко чи Гольф-1?
    П.С. це найменший балон що буває.
    прошу написати в приват.
     
  8. Borman

    Borman Місцевий

    Авто:
    VDub Golf Mk3 AirRide
    Клубна карта:
    000100
    то для контрабасу?
     
  9. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    ага, ця ніша якраз для контрабасу. З контрабасистом разом.

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Не вгадав, для фортепіано! :)
    А якщо в тему, - то хочу поставити ГБО, а у рідному місті Лева нігде нема тагого малесенького балона.
    Прошу не закидувати питання типу " а нафіга ГБО" і т.п., щоб не засмічувати цю тему.
     
  11. Borman

    Borman Місцевий

    Авто:
    VDub Golf Mk3 AirRide
    Клубна карта:
    000100
    в контрабас - цигарки, а контрабасиста - напоїти спиртом :crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    а як той спирт потім продавати? Звідки брати?
     
  13. Romanych

    Romanych Початківець

    Авто:
    PASSAT GL B3 1.8МI, ПАСАС Б-3 1.9 ТДІ
    тему можна удаляти
     
  14. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    Вчора друг приїхав з поляндії. на 35 блоках має 1200грн.:i-m_so_happy: що за сигарети - пізніше виясню. питання на рахунок сканерів:
    в мене можна хавати в поломану турбіну, розібрати нафіг редуктор і в баку зроблена спеціальна ніша, правда треба кожен раз виймати бензонасос, але напхати можна мнего. ну ще в панель приборів, але то зайве. То що можуть просвітити???????? і ще одне - чув машину забирають, якщо більше ста блоків. а так - куча гіморру і запара, хоч прізвище міняй (разом з жінкою):shok:
     
  15. rusmaks

    rusmaks Місцевий

    Авто:
    VW T5 1,9 TDI, Golf II 1,6TD JR '84, Passat B4 1,9TDI 1Z '96 - був
    Клубна карта:
    000065
    Хто з форумчан катається на Польшу?
    Хочу віддати на реставрацію ТНВД від Гольфа в Жешуві, тому цікавить можливість туди якось попасти. Паспорт та віза у мене є, а от транспорт.....
    прийдеться поставити на пару днів. Потрібно туди відвезти, а потім за пару днів забрати.
    Звичайно що не за "халяву", тому розгляну всі пропозиції.
    Поїхав би маршруткою чи автостопом, але в тій стороні ніколи не був, тому і не знаю чим дістатись.
     
  16. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Де ж ти був вчора)) Хотів сьогодні в Жешув їхати, але не найшов з ким))

    Туди маршрутки їздять зі Львова без проблем. Тіки я не їздив. Взнаю в друзів - напишу.
     
  17. rusmaks

    rusmaks Місцевий

    Авто:
    VW T5 1,9 TDI, Golf II 1,6TD JR '84, Passat B4 1,9TDI 1Z '96 - був
    Клубна карта:
    000065
    Дякую Шегг, взнай і тоді як то кажуть буду ні від кого залежити.
    Мені потрібно за декілька днів знати наперід, оскільки ТНВД на Гольфі, і я на ньому їзжу по Львові.
    А коли буду знати наперід, то зніму і тоді буду орінтуватись під когось.
     
  18. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Запитався в друзів які їздили.
    Є пряма маршрутка на Жежув, здається їде з автовокзалу на Стрийській. Можеш передзвонити туди і запитатися.

    Вони добиралися маршруткою (Львів-Шегині) з залізничного вокзалу.
    Піший перехід. І там на маршрутку Медика-Перемишль. З Перемишся вони поїздом добиралися. Але здається і звідти є автобуси.
     
  19. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Їздить автобус з центру Львова від Порохової вежі відправлення в 6,30 ранку.
    Сьогодня моя дружина ним поїхала в Жешув, і ним же сьогодні ввечері повертається до Львова.
    Якщо цікавить ціна, контакти, умови і т.ін. щодо цього автобуса, тоя я узнаю і завтра вранці напишу.
     
  20. rusmaks

    rusmaks Місцевий

    Авто:
    VW T5 1,9 TDI, Golf II 1,6TD JR '84, Passat B4 1,9TDI 1Z '96 - був
    Клубна карта:
    000065
    diesel757 ДЯКУЮ, буду дуже вдячний за інфу.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)