Хто чим займається по житті?

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем denis1600, 3 гру 2009.

  1. denis1600

    denis1600 Початківець

    Авто:
    Golf2 1990. V=1,8 Mono-injector. RP 3 door
    Хто чим заробляє на життя???
    Плюси та мінуси, моральна та матеріальна задоволенність.

    Почну з себе:
    Мені 19 років, вчуся на заочному в Інституті (можливо колись стану ІНЖЕНЕРОМ-Механіком) до цього закінчив Технікум (електрик). По сумісництву з інститутом записався на курси Газоелектрозварника.
    З 17 років працював на автосервісі (ремонтував скутери, допомогав все шо просили) це все після технікума, після 15:00. Пробув я там 1н рік. Потім пішов далі - пробував себе в торгівлі (торговий агент) далі випробувального терміну незайшов (криза, та і добре - з технікуму вигнали б, трохи необдумано було). Після цьогов лаштувався до братана на поліграфію - там і по сей час.
    Все класно матеріальне задоволення Є, а от на рахунок морального інколи замислююся... хочеться чогось більшого...тут все просто....нічого нового не дізнаюся....нерозвиваюсь.... :morning1::morning1::morning1:

    Інколи замислююсь: "ну от шо ти ще хочешь??? Все є, тепло, ніхто в шияку не гоне".

    Мені подобаєть Ремонтувати - будь що... Організовав фішку з ремонту Принтерів, копіювальних машин, заправка відновлення картриджів струйних лазерних. Закупив витратних матеріалів. Обслуговую деякі організації, люди починають дізнавитись про нас (конкуренції на 100 000 населення "НУЛЬ"). Приносять якусь "дуру" і я знею до 1ї години ночі...:gamer: і той процес мені подобається, я навіть невідчуваю втоми коли працюю. Ремонтую компьютери, скуповую старе та перепродую. Все це після основної роботи. Взагалі то суперова тема...

    І ще я займаюсь бдоловодством...початківець... але літрів з 100 цього літа продав :nyam2:
    От така фігня...неможу пріорітети в житті розставити... :scratch_one-s_head:

    Хто як влаштував своє життя??? Як би була у вас можливість повернути час назад - чи виправили би ви щось????
     
    Останнє редагування: 3 гру 2009
    • Подобається Подобається x 3
  2. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    При реєстрації і в профілі є поле "рід занять", якби ви його заповнювали, можна було б і статистику по наших професіях вести
     
  3. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    В твому віці так думати капец небезпечно так добре думати в років так 50 перед пенсією :)) Розвиватись полюбе треба і найкраще якшо хоббі починає приносити гроші тоді починаєш отримувати кайф від роботи.

    Тема непогана як на мене дісно цікаво було би знати хто ту чим собі на кусень хліба заробляє.

    І шоби не заглохла розкажу і про себе.
    Наразі працюю java програмістом на бельгійсько-українській фірмі Skelia.
    Після школи отримав освіту в ЛНУ ім Франка прикладна математика-інформатика. Про то шо мені подобається програмувати я здогадався десь так на курсі 3-ому :), бо поступав від зворотнього тобто не любив всьо шо стосувалось мов і літератури і мав здібності до точних наук, а тут ще випала нагода попробувати в Львів поступити (сам я родом з Рівного).
    КОротше пішов я працювати на 4-ому курсі через шо мав купу проблем, але і почав могти сеье сам утримувати. з того часу маю 5 рокуів програмістського стажу і ремесло яке я люблю, не так шоби фанатію (по ночах не ковбашу задля спорт інтересу), але точно знаю шо роблю те шо хочу робити. Під час студенства довелось багато перепробувати багато способів заробляти гроші: продавав газети, торгував на базарі шнурками і всякими побутовими дрібничками, кондуктором в автобусі, розгружав вагони зі щебнем, укладчиком асфальту і навіть роздавав агітки на вулиці (тоді всі так заробляли) так шо до роботи відношусть філософськи типу якшо буде вигідніше гній кидати то мабудь і там свій кайф найду :))
     
  4. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Це про мене. Маю гуманітарну освіту, але в школі любив геометрію і фізику, цікавився комп"ютерами (якщо так можна назвати ті залізяки, які в нас стояли в школі у 80-х роках). Працювати по спеціальності повноцінно (в штаті) почав на 3 курсі журфаку.

    Не скажу, що мені не подобалася ця робота, по юності цікаво, навіть десь романтично, більше того, і кар"єра досить незле просувалася, але з віком стаєш цинічнішим, робота перетворюється в рутину, особливо порівняно із захоплюючим хоббі - інтернетом, який так цікаво і активно розвивався в середині 2000-х років. Спочатку співпраця з інтернет-виданнями, потім спроби зробити щось своє заради інтересу, потім перші гроші зароблені на цьому своєму... І ось, після 12 років роботи в журналістиці я кілька років тому став приватним підприємцем, займаюся розробкою веб-сайтів, інтернет-рекламою та розвиваю кілька власних інтернет-проектів :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Сьогодні на радіо "рокс" почув гарну цитату: "На фоні реперів які за 15хвилин зароблять сотні тисяч доларів - ми голодранці, але це тому що ми граємо рок. Рок це життя і його грають не заради комерції, а заради задоволення"... От це про мене))) Голодранець так сказать)))) гг))
    А так звичайнісінький студент 5го курсу політеху, електротехнічного факультету) Нажаль на мому факультеті дуже важко шоб вчитися і працювати бо є така штука як лаби, якшо прогуляєш фіг потім здаш бо до лаби мінімум 3 чоловіка допускається... Після політеху важко... Репетиції, музикант ще я, барабанщик. А вдома і гітарист і бас гітарист, всьо в одном флаконє так би мовити. А працюю так як повезе, шось доставити знайомуму на фірмі, щось ще зробити, на якісь рекламки і т.д. Літом робота серйозніша) І по 30тон картоплі розгружав і загружав 2 роки назад, цього літа баню будував на дачі в знайомих. А так намагаюся на життя ще музикою заробляти: виручка за концерти + підпацьовую час від часу як сесійний барабанщик на студіях звукозапису. Ну і + стипендія))) Люблю роботу руками, щоб щось зробив і було видно результат. Люблю ризикувати і пробувати робити щось, навіть усвідомлюючи шо якщо не вийде то назад не поверну... Надаю перевагу робити щось самому а не купляти в магазині(ну наприклад як з лижою своєю на пасіка і бампером і т.д) Звісно гірше, але цікаво, я спробував - я задоволений результатом. Взагалі обожню поколупатися в машинах і т.п. Роібрати всьо до маленької деталі гарно помити змазати і зібрати і радуватися... і буду це робити день і ніч, але не кину на пів дорозі і не перенесу на завтра=)
    Ой, шось забагато накалякав)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. leopold

    leopold Місцевий

    Авто:
    VW Polo 9N3 09р.в.
    Клубна карта:
    000037
    Починав вчитись на пожежника, закінчив, але працювати далі не по освіті не став - занадто великий психологічний тиск, за рік надивився на пів-життя....пішов працювати з меблевою фурнітурою, надоїло, поступив в універ на "управління підприємством" - вчився керувати людьми на батькових будівельниках :ireful1:. Зараз керую філією німецької компанії що виробляє газобетон, маю власну справу (декілька кавових апаратів) і знову паралельно вчуся в Академії управління при Президентові України - хочу в майбутньому бути слизьким політиком-депутатом та красти в держави гроші. Мій ідеал в політиці - Єгор Лупан, галасуй за Лупана. За весь свій робочий стаж зрозумів найважливіше - людина повинна займатись тим, що їй подобається найбільше,тоді буде в гармонії з собою та оточуючими, хочу на даний момент оптимальний варіант це улюблена робота + хороший заробіток:yahoo:
    P.S. Скоро будете вітати з поповненням:yahoo::yahoo::gamer:
     
  7. GDM

    GDM Active Member

    Авто:
    VW Transporter T4 2.5 TDI '01 ACV 75 КВт ( 102 к.с.) DXZ Long vehicle
    Бачу тема розвивається, тому додам дещо від себе.

    Усе почалось з того, що я колись народився...)) В 2003 я пішов навчатись в Рівненський університет по спеціальності "інформатика іноземна (англ.) мова". Усе що мені там подобалось, так це безкоштовний басейн пів року кожен курс... ))) Провчився там 2 роки у 2-гу зміну і зрозумів що протираю тільки дарма штани і що навряд чи якісь знання мені там дадуть. Надзвичайним чином перевівся в Дрогобич одразу на 4 курс заочно на ту ж спеціальність. Одразу ж і пішов працювати в універ лаборантом. Обслуговував кілька комп"ютерів (треба було хоч з чогось починати). То були мої перші гроші. З"явилась можливість вчитись ще на електрозварника в Бориславі, тому я й туди пішов вчитись. Вийшло так, що я навчався одразу в 2-х місцях і працював. Робочі дні були насичені ))) Бували ситуації що мав бути одразу в 3-х місцях одночасно. Після отримання диплома електрогазозварника 3 розряду зрозумів що чогось не вистачає... Настало полегшення, так як відпадала необхідність кататись в інше місто. Чисто випадково в ICQ познайомився з одним хлопцем. Через деякий час почав на нього працювати. Робили практично усе що зв"язано з комп"ютерами, інтернетом і не тільки: продаж, обслуговування, ремонт, розробка веб-сайтів, прокладання мереж як звичайних так і Wi-Fi. Левова частина роботи була на мені. Таким чином я уже працював одразу в 2-х місцях (на одній роботі домовився про пів ставки і ненормований робочий день) і доучувався останній курс. Зараз повернувся додому після навчання, кинув усі бувші роботи, знайшов нову. Працюю тепер на державній роботі головним спеціалістом з ІТ. Робота подобається. Для навчання є практично усе, головне не лінуватись )) Паралельно займаюсь розробкою веб-сайтів на базі движка Joomla. Займаюсь версткою шаблонів під неї. Раніше пробував свої сили в дизайні, але зрозумів що не моє. Живу в своє задоволення! )) Люблю мандрувати, відкривати для себе щось нове, будь то у музиці, нових місцях чи будь чому. Експерименти теж люблю, бо інколи (просто практично неможливо все знати) робота робиться методом "научного тика". )) Взагалі в житті цікавлюсь рок/рок-н-рольною музикою, новітніми ІТ-технологіями і усім надзвичайним.

    Ой багато написав. Розійшовся я, розійшовся... ))

    P.S.
    Чекаєм і готуєм щирі привітання... :)
     
    Останнє редагування: 4 гру 2009
    • Подобається Подобається x 2
  8. denis1600

    denis1600 Початківець

    Авто:
    Golf2 1990. V=1,8 Mono-injector. RP 3 door
    Цікаво...дуже цікаво...
    Бачу що тут зібралися одні програмисти та інженери ІТ технологій. А от чи ніхто не працює на Металообробному виробництві? Я розумію шо у Вас там на Заході не так як у нас в центрі але все рівно... мож хто робить зварником, чи механіком.

    Статистика говорить - що 90% свого життя особа робочого класу користується лише загальним транспортом, тобто не має змоги купити свій автомобіль.

    Чи так воно є???
     
  9. leopold

    leopold Місцевий

    Авто:
    VW Polo 9N3 09р.в.
    Клубна карта:
    000037
    я точно до них не відношусь
     
  10. Bodyn

    Bodyn Місцевий

    Авто:
    AUDI 80 Б4 2.0MI
    Навчаюсь, на 6-му курсі політехніки по спеціальності Інженерна механіка і транспорт, за напрямком Автомобілі і автомобільне господарство, працьвав вантажником, потім консультантом з будматеріалів,, після невеликої перерви встановлював камери спостереження, охоронні пріколи і тому подібне, на даний час мерчендайзером, ну ніби все розказав, що згадав...
     
  11. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    напишу пару слів про себе..

    закінчив НУЛП, по освіті магістр розробки програмного забезпечення.

    будучи студентом трохи працював фрілансером, потім біли маленькі канторки..

    уже більше двох років працюю на SoftServe , зараз вже мало програмую, так як розкрив пащеку на позицію проджект менеджера..

    зараз я вже одружений, маю чудового синулю (1,5 роки) і люблячу дружину. був час, коли трошки займався музикою (грав на бас гітарі).

    Моя робота приносить мені задоволення. Також займаюсь продажом ПК, ноутбуків (кароче, цифрової техн), але то вже більш як хоббі.
    Дуже люблю кататись на машині, також шось накулібінити в тій машині своїми руками (тобто те, шо я можу сам зробити. по ремонту ходової, двингуна і тд я 0).
     
  12. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Не завадило б писати скільки кому рочків :)
     
  13. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    ну а вдруг хтось хоче скрити свій вік :)..
    я так він нєфіг шо дєлать, полазив по форумі і найшов, шо якшо учансик вказує дату свого ДН і робить її паблік, то будь хто може то побачити, зайшовши на профіль учасника :)
     
  14. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Нічого подібного)))) В ід мене про компи нічо навіть не звучало))) Я ненавджу програмування))))

    Так виправив би... Почав займатися б бурабанами не з 18ти років, а з 5 =))))
     
  15. denis1600

    denis1600 Початківець

    Авто:
    Golf2 1990. V=1,8 Mono-injector. RP 3 door
    Shaggy а шо воно таке - "бурабанами"????
     
  16. GDM

    GDM Active Member

    Авто:
    VW Transporter T4 2.5 TDI '01 ACV 75 КВт ( 102 к.с.) DXZ Long vehicle
    я інтуїтивно догадуюсь що це значить "бАрабанами" ))

    ех, а навчитись грати на гітарі у мене так і залишилось у мріях. не маю вчителя.. =(
     
  17. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    Я вчився в Луцьку в ВДУ ім Л. Українки(2000-2005) дістав освіту спеціаліст-фізики. Вчився там тільки тому що легко було поступити а вища освіта була потрібна. Думаю точно що свою карєру не повяжу з викладанням фізики у школі))) На четвертому курсі взяв вільне відвідування і пішов працювати на будову. А взагалі перші свої гроші заробляв на здачі кольорових металів...
    На даний момент працюю торговим агентом(зі стажем 6 років) Робота в принципі подобається але просто хочеться працювати на себе... В планах відкрити магазинчик або барчик. Вже був напівдороги від цього і зарєструвався ПП і взяв в оренду приміщення але попав в дтп в якому покалічився і все пропало...
    В якості торгового агента просував на ринок такі відомі бренди як "Оболонь" і "Конті"
     
  18. Topol

    Topol Аксакал

    Авто:
    VW Corrado G60 1990 Police Interceptor 2007 Yamaha R1 2009
    Клубна карта:
    000006
    О, колишні колеги! Тоже там був, причому дві "ходки", змінював на інтеробжект час од часу для веселості. :)

    Закінчив НУ ЛП в 2003, пару років повикладав на кафедрі еом, потім подався на багаті буржуйські фірми, типу софтсерву. Зара потроха програмую в США, живу в Чікаго, хобі - корада і написання вірів/антивірів (мій сайт http://www.vircure.com), проте зара троха відійшов від того, не дуже є час. Оце коротко і все.
     
  19. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    То не проблема якшо хочеш))) Вот я сам вчуся)))) Вже 2 мысцяы граю паралельно до того шо граю на удары ы на бас-гытары)
     
  20. mixonoff

    mixonoff Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTI'82 KAMEI, Skoda Fabia ' 07 1.2
    Клубна карта:
    000422
    Мдя, попив ти мені в далекому 1997-1998 своїм вірусом кровушки... Вся Долина була інфікована... В школі купу раз лікував кабінет інформатики.
     
    • Подобається Подобається x 1

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)