Хто де страхується?

Тема у розділі 'Страхування', створена користувачем Vexler, 6 лип 2010.

  1. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    Створив тему, щоб кожний з нас міг поділитися інфою: де застраховані, страхуєте просто свою відповідальність чи добровільне КАСКО і т.п.
    Відгуки, рекомендації, ділимось враженнями :)
     
  2. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Цивілка:
    Автомобіль - "Оранта"
    Мотоцикл і причіп - "Глобус"
    Наразі ще питань до страховиків немав!
     
  3. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    В мене цивілка в "АХА" вже 2й рік. Питань ніяких також не виникало.
     
  4. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    автоцивілка в Універсальній. 2-й рік. поки не було страхових випадків - тому і проблем не було.
     
  5. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    UNIQA (Кредо-Класік)автоцивілка перший рік.
     
  6. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    Аналогічно! Знайома працює нач.відділення, от і ходжу за нею по всім страховим:D
     
  7. Yur

    Yur Місцевий

    Авто:
    MAN F2000 19.403 Commander
    Автоцивілка, на даний час страхова - Generalli Garant. Перший рік там. Раніше були: Оранта, потім Провідна, ні до кого претензій не мав, бо і не було страхових випадків...
     
  8. Romanych

    Romanych Початківець

    Авто:
    PASSAT GL B3 1.8МI, ПАСАС Б-3 1.9 ТДІ
    Страхуюся 2 роки в Оранті- автоцивілка. Притензій немав до неї оскільки не було страхових випадків.
     
  9. Dan

    Dan Active Member

    Авто:
    VW BORA 1.6 - 2001
    Всім привіт.

    Більше цікавить в кого були якісь випадки і як себе вела страхова а не хто і де страхується, думаю було б цікавіше взнати репутацію тої чи іншої страхової щоб знати де страхуватись на майбутнє.
     
  10. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Взагалі автор теми питав хто де страхується і це треба поважати. А ще для таких питань є непогане рішення - голосувалка.
     
  11. Dan

    Dan Active Member

    Авто:
    VW BORA 1.6 - 2001
    Взагалі то була тільки моя думка і пропозиція, її можна прийняти до уваги або відкинути я ж не нав"язую ;)
     
  12. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    Комради, звичайно краще в ДТП не попадати, тому пишемо, хто де застрахований чисто інформаційно, але якщо вже були страхові випадки і є досвід з певними СК, то про це ділимось в першу чергу :)
    всім дякую!
     
  13. Eller

    Eller Active Member

    Авто:
    VW Passat B4 1,8 ABS
    Клубна карта:
    Хочу!
    Вже десь 5 років в АСКА купую цивілку, слава Богу ще ні разу не довелося перевірити ймовірність виплат. А так ніби гарне відношення, знижки кожного разу збільшуються, хоча це напевно всюди.
     
  14. GolfSoft

    GolfSoft Початківець

    Авто:
    KIA Sportage New
    мав у 2008 році страховий випадок, був застрахований в ПРОСТО а інший учасник ДТП в універсальній, так при виплаті обраховували мені збитки по так званій програмі АУТОДАТЕКС за офіційними цінами імпортерів, врахували рік машини і виплатили 20% вартості деталей і порахованих АУТОДАТЕКСОМ роботи сума від СТО де робили ремонт відрізнялася у два з половиною рази
     
  15. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Чувак, розстав крапки і коми у своєму пості, ато половини змісту не зрозуміло
     
  16. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    то в тебе була цивілка чи каско?
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)