хто може допомогти придбати річ з allegro

Тема у розділі 'Інше', створена користувачем andriy89, 4 жов 2011.

  1. andriy89

    andriy89 Active Member

    Авто:
    VW Golf mk2 92
    всім привіт,
    на цей раз не умнічаю,

    а прошу про допомогу:

    потрібно допомогти з покупкою на сайті allegro.pl,
    може там хтось зареєстрований і може приймати участь в торгах - дуже буду вдячний якщо відгукнеться,
    бажано чим скоріше, оскільки аукціон що цікавить має обмежений термін.

    П.С. Якщо можлива доставка до Львова - взагалі супер, якщо ж ні, і річ буде відправлятися лише в межах Польщі - теж не проблема.
     
  2. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Зареєструйся на Aukro.ua і твій логін буде дійсний і на алегро, тоді зможеш сам купувати.
     
  3. Shpuganich

    Shpuganich Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf2 1.8 PB AUG GTI 89 р.в.
    Набери людину яка мені привозила, Богдан 093 747 71 73
     
  4. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Що саме треба купити? І чи доставка надтермінова? Пиши в пп.
     
  5. Eller

    Eller Active Member

    Авто:
    VW Passat B4 1,8 ABS
    Клубна карта:
    Хочу!
    Зараз це не діє, якісь проблеми в них і вже дехто навіть два місяці не може нічого на інших аукціонах, крім Аукро, купити. В них на форумі досить голосно про це, але нічого наразі не вирішено службою підтримки. Я сам активно Аукро користуюся, і пробував тиждень тому купити на Аллегро, навіть при тому, що маю адресу зареєстровану на Аллегро в Польщі (знайомих) куди відсилати, тобто не потрібно міжнародної пересилки, та й з продавцем узгодив, що буду купувати. В результаті ніч, написало, що не маю права і все.
     
  6. andriy89

    andriy89 Active Member

    Авто:
    VW Golf mk2 92
    Богдан цим зараз не займається, тому питання залишається відкритим
     
  7. Адріан

    Адріан Місцевий

    Авто:
    VW Bora BFQ 2005
    Оресту в приват напиши.
     
  8. uanix

    uanix Початківець

    Авто:
    Passat B5 1999 AHL 01N
  9. zallegro

    zallegro Новачок

    Авто:
    Volkswagen
    З питань доставки звиртайтесь в приват
     
  10. Eller

    Eller Active Member

    Авто:
    VW Passat B4 1,8 ABS
    Клубна карта:
    Хочу!
    До мене теж, якщо не дуже щось велике ))
     
  11. Orest

    Orest Active Member

    Авто:
    ye
    ВІА

    в ПРИВАТ,,,,,
     
  12. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    3-й рік вожу з алегро :)
     
  13. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    І в тебе теж такий драконівський відсоток?
     
  14. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    ага 1000% навару а той і 2000% :)
     
  15. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    У мене є можливість возити з Аллегро під 20%. Це багато? Є десь дешевше? Тільки я питаю про реальні послуги а не теоретичні.
     
  16. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009

    Рекомендую зробити візу і самому дивитись Польци люблять каку підсунути яки виглядає як цаца на фото
     
  17. zallegro

    zallegro Новачок

    Авто:
    Volkswagen
    Так, реально доставити товар і під 15%

    "Рекомендую зробити візу і самому дивитись Польци люблять каку підсунути яки виглядає як цаца на фото"

    Можу не погодитись, інколи через одну запчастину невигідно робити візу і їхати, а придбавши неякісну річ є можливість її повернути.
     
  18. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Тобто я зараз знаходжу товар, скидаю лінк і через тиждень товар у мене? Які терміни доставки, які обмеження по об'єму, вазі? Якісь додаткові умови? Умови оплати?
     
  19. zallegro

    zallegro Новачок

    Авто:
    Volkswagen
    Відповіли в приват
     
  20. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Друзі-колеги, тут не клуб анонімних поштальйонів, а здоровий клубний форум. Тому, якщо хочете допомогти комусь по темі, будь ласка відписуйтесь тут. Якщо ж ваші послуги є протизаконними, нечесними, або ви за них соромитесь настільки, щоби допомагати лише в приватних повідомленнях, шукайте клієнтів поза цим форумом.

    І ще, щодо 15%, які пропонує користувач з ніком zallegro. 15% від ціни, як декларувалося вище, це неправда. Тобто справді на їхньому сайті написано:
    Але коли доходить до розрахунків, виявляється, що ці 15% це далеко не все, що знімається з клієнта. Ця оплата насправді не включає пересилку, більше того, до неї додаються й інші оплати. Наприклад, якщо ви знайшли товар за 200 злотих, то за нього потрібно заплатити 200+15+32+20 злотих! В результаті до вашої покупки в "15%" додається... 33,5%, тобто понад третину вартості товару! І ще більше - це тарифи, які діють на товар лише від 20 злотих і лише до 10 кг або до 50 см у розмірі. Далі виступають тарифи у стилі "приват", тобто потрібно домовлятися особисто, очевидно тарифи ще вищі, адже просто так люди своїх цін не ховають.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)