Хто скуповує старі пральні машини

Тема у розділі 'Флеш', створена користувачем Nick Wolf, 31 лип 2013.

  1. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Може хтось знає де приймають старі пральки і дають за них трохи грошей. Пралька зламалась і ремонт буде коштувати як мінімум 400 грн. Справжній Індезіт, 16 років машинці. Але ремонтувати не виходить, тому шукаю хто сккуповує. Знаю, що є такі люди, може хтось підкаже.
     
  2. SUS2810

    SUS2810 Active Member

    Авто:
    VW GOLF III 1.4 AEX
    спробуй викласти на аукро, або в вашому магазині через нет. я так свою продав аж в Крим, теж не сильно справна була, ганяла по три рази одне прання. продав гривен з 300 минулого року:) .
     
  3. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    також цікавить дане питання, бо зламалась в батьків, викинути шкода, бо там мотор є, на метал - за копійки візьмуть....
    дане питання досліджував через Ваш Магазин, чи не купують часом - не найшов..
    тому адресок або телефон - було би супер
     
  4. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Я просто порізав дві машинки і з одного мотора зробив точило
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    та в тому то і діло - що там мотор ок, але ті всі мікросхеми і патрубки - пішли спати. ремонтувати немає змісту таке.
    на металолом - дадуть копійки...
    пошуки покупця і далі тривають
     
  6. VladyslaW

    VladyslaW Active Member

    Авто:
    VW JETTA II 16V PL-була
    Я, купуючи нову, здав в одну з відомих торгових мереж. Зарахували за 300 гривень...

    (досі шкодую, що не зняв плату, чи мотор... Вони забирають, не дивлячись...)
     
  7. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Зараз там вже немає тієї акції. Але ціни на цю акцію ого-го які були, тому ця знижка ніц не допомагала. Як приклад - на цю акцію бачили машинку за 4750 грн., знижку за стару давали аж 700 грн. Але реальна ціна тої машинки 3000 грн., ніяк не 4000. Хоча колись був здав їм лише корпус від компа зі згорівшим блоком живлення і отримав знижку для нетбука десь 250 чи також 300 грн. Але ціни на нетбуки тоді були і так нормальні.

    Так ось, може комусь треба машинку, її ремонт буде коштувати 400-500 грн. максимум (амортизатори + по мотору щось), а так то машинка супер - ще справжній Indesit WS630TX, підшипники повністю в нормі. Майстри дивилися, то дивувалися чому ми її досі не ремонтували :) Ну ті майстри - то окрема розмова. Звертайтесь в ПП, кому треба знати, до кого точно не вартує звертатися.

    На разі ще в пошуку, може хтось візьме за якихось 200 грн. Машинка з вузьких - 34 см глибини (!), завантаження - до 4 кг.

    По лінку один в один продається за 800 грн. б/к робоча:
    http://kiev.ko.slando.ua/obyavlenie/prodam-stiralnuyu-mashinu-indesit-ws630tx-b-u-ID7cQ0D.html
     
  8. Eller

    Eller Active Member

    Авто:
    VW Passat B4 1,8 ABS
    Клубна карта:
    Хочу!
    От за це мінус тобі, нечесні люди вже задовбали. Злодії куди не глянь, але лиш вимагають, щоби до них чесно відносилися.
     
  9. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Неправильно. Ти думаєш, потім вони ту вживану техніку перепродують чи що? Це просто маркетинговий хід, щоб в них купляли. А цей брухт вони відразу утилізують. А ось ті, хто дійсно скуповує б/у, оцінюють всю комплектацію, тому що потім, після ремонту, ще продають занедорого. Не бачу тут нечесності у повідомленні VladyslaWа.
     
  10. Eller

    Eller Active Member

    Авто:
    VW Passat B4 1,8 ABS
    Клубна карта:
    Хочу!
    Та мені плювати, що зробить купивший пральну машинку і як він її оцінює - це все показує його чесність і на його совісті. Але є домовленість - пральна машина за конкретну суму грошей. А не кусок бляхи, чи пару гвинтів, чи сам тільки корпус. Розумієш то? Машина пральна, ціла, так як є, лише неробоча.

    А підхід VladyslaWа типовий український підхід нечесної людини - раз не перевіряють, можна СХИТРИТИ, НЕДОДАТИ, НАМАХАТИ. Перекладаю на нормальну мову - ВКРАСТИ. Сумно, що ти того не бачиш. Тому й не люблять українців в Європі. Видно, правильно роблять.
     
    Останнє редагування: 4 сер 2013
    • Подобається Подобається x 1
  11. VladyslaW

    VladyslaW Active Member

    Авто:
    VW JETTA II 16V PL-була
    п. 1. Раз вони не дивляться--значить їх не цікавить. Вони купують саме: як бляху, набір болтів. Цей набір вони кинуть у дробильну машину максимум, знявши бетонний балансир....

    п. 2. це ЛИШЕ маркетинговий хід і реально мережа виграла на мені значно більше...

    п. 3. Я не зняв нічого. Машина пішла в утиль практично робоча, (лише шуміла сильно на здохлих підшипниках) СКЛАДУ ЗЛОЧИНУ НЕМАЄ.

    п. 4. НЕ СУДИ ТА НЕ СУДИМИЙ БУДЕШ. Ти платиш всі податки? Ти платиш людям (якщо є такі) всю зарплату згідно зконодавства? Купуючи десь товар трохи дешевше, ти перевіряєш його походження? (може, він дешевший, бо крадений або контрабандний)

    А кипіти праведним гнівом легко. Пильнуй свої гріхи. Я за свої сам відповідатиму.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Цікава тема пішла з звичайної побутової теми - куда діти стару пральку-
    Так от що це не український і не не чесний підхід. Скажемо так що середньостатистичні німці чи французи чи інші европейці чи жителі інших так названих розвинутіших країн не зроблять так не тому що вони чесні і порядні а тому що вони просто цього не вміють зробити, не мають інструменту, не знають з якої сторони підійти і т.д. Ті самі так звані чесно- порядні европейці чи американці обдують тебе на незнанні закону, технології чи чогось іншого навіть оком не змигніть і ніхто навіть не подумає тебе попередити що так не роби.... тобто звичайною людяностю там і не пахне. Те що зробив VladyslaW - це звичайний і економний підхід звичайного українця, який не хоче дати себе обдурити всяким міжнародним корпораціям, які ставлять 100-200% націнку на свої вироби витягуючи таким чином гроші з кишені цього звичайного українця. Звичайного европейця 40 і більше років виховували в режимі максимального споживання та й щей за рахунок кредитів. Тепер те саме хочуть прищепити українцям і деякі вже прищепились до цієї ситеми. Насправді система є економічно нездорова і рано чи пізно збанкрутує. Не всі так звані европейські цінності треба перебирати з Європи. В даному випадку економію ніхто не відміняв бо всі маркетингові ходи по утилізації старих виробів є дуренням - ціна за утилізацію включена у сумарну вартість нового виробу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Eller

    Eller Active Member

    Авто:
    VW Passat B4 1,8 ABS
    Клубна карта:
    Хочу!
    Я так не вважаю. І точно схвалювати не буду.

    З цим не сперечаюся - але обкрасти свого співвітчизника, усправедливлюючи це боротьбою з глобальною економічною системою - неадекватно і неправильно.

    Одне діло не знати, що робиш погане, інше діло свідомо робити погане. Справді Бог тоді суддя, я не суджу, але промовчати не збираюся, тому що цим я тихо виходить це схвалюю і підтримую. Дуже вже в нас звикли, погане схвалювати, а потім дивуватися, чому так всім погано живеться. А я дам вам відповідь - та через ваші ж дії так погано всім і живеться.
     
    Останнє редагування: 4 сер 2013
  14. Eller

    Eller Active Member

    Авто:
    VW Passat B4 1,8 ABS
    Клубна карта:
    Хочу!
    І загалом, справді останнім часом переконуюся, що українцям притаманне обдурити чи обікрасти іншу людину, а потім хвалитися, який він хитрий (в його розумінні - розумний). Хі хі, ха ха, от як я сусіда чи клієнта надурив. Може й не лише українцям, а людям загалом, але в нас це особливо яскраво виражено. Ну то й не нийте потім, що вам погано, самі собі винні, бо кожен ідентична частинка цієї системи, кожен є Януковичем, тільки в різних масштабах злодійства.
     
  15. VladyslaW

    VladyslaW Active Member

    Авто:
    VW JETTA II 16V PL-була
    читай УВАЖНО мій допис.
    Я не зняв нічого. Машина пішла в утиль практично робоча

    Ти платиш всі податки? Ти платиш людям (якщо є такі) всю зарплату згідно зконодавства? Купуючи десь товар трохи дешевше, ти перевіряєш його походження? (може, він дешевший, бо крадений або контрабандний). Ти не скачуєш пісні з сайтів?

    Якщо, підійшовши до дзеркала, ти бачиш, як щось кругле світиться у тебе над головою, то... продовжуй...
     
    Останнє редагування: 4 сер 2013
  16. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Тут трохи підміна понять - крадіжка -це зло. Вкрасти це значить присвоїти собі чуже.
    не дати себе обдурити - це не крадіжка. Оптимально використати ресурс - не крадіжка. Економність - не крадіжка. Звичайно ..... грань крадіжка - не крадіжка дуже тонка і її легко можна перейти навіть не замітивши, але це вже індивідуальне.
    а погано нам живеться не через те що хтось щось десь вкрав. не крадуть українці більше чим американці чи китайці.... біда в тому що занадто довірливі і простодушні не вибираєм владу яка б спочатку думала про всіх а потім про себе
     
    Останнє редагування: 4 сер 2013
  17. Eller

    Eller Active Member

    Авто:
    VW Passat B4 1,8 ABS
    Клубна карта:
    Хочу!
    Та сам прочитай уважно своє - я не кажу, що ти вже погано зробив щось, але думку на майбутнє висловив. І висловив чітко - якби ти знав, що того дурня, який не перевіряє вміст машинки, а надіється, що там все є - то ти би зняв пару деталей, і собі наварив додатково.

    Ти не думай, німбу не бачу над головою - його немає. Але мені страшно залежить на тому, щоби ми всі потрохи почали жити краще, а це можливо тільки за умови чесності населення. Просто на у твоїй історії постав на місце скупщика, наприклад мене - я би мав втрати і матюкав би тебе, якби купив в тебе по домовленій ціні не цілу машинку, а половину запчастин? Звісно, що так! Якби ти от так одноклубника наприклад кинув, то це нормально чи ні? Я тебе зараз не звинувачую, просто екстраполюю сказане тобою на теоретичну ситуацію, вигадану. Просто хочу зрозуміти, чому ви/ти не розумієте, що таке термін чесність, і де ті межі, хоч вони звичайно й дуже розмиті, як сказав пан Юрій - з цим я згідний.
     
  18. Eller

    Eller Active Member

    Авто:
    VW Passat B4 1,8 ABS
    Клубна карта:
    Хочу!
    З цим згідний на всі 100%. Але економність це коли ми йдемо до скупщика і заздалегідь знаючи, що можемо деякі деталі дорожче продати не лінуємося, вимонтовуємо, а потім він дає чітко за ті деталі, які залишилися - а не за цілу. Тоді це чесно і це економність. А от коли ми знаємо слабкість іншої людини, її довірливість, і хочемо у майбутньому ці її риси використати для власної додаткової вигоди продавши йому мале, але під виглядом великого - це злодійство. Тому що ми тихенько трясемося з надією, що він не перевірить, що чогось бракує, але дасть як за ціле. А потім як побачить, то ми вже будемо далеко. Саме ж так і є в таких людей, правда?
     
    Останнє редагування: 5 сер 2013
  19. Eller

    Eller Active Member

    Авто:
    VW Passat B4 1,8 ABS
    Клубна карта:
    Хочу!
    Сам факт, що тебе це зачіпило означає, що сам розумієш неправильність такого мислення. Справді на 100% чесний людина бути не здатна, і я не є таким. Але стараюся, у всьому чим займаюся, в особистому житті, бути чесним по відношенню до всіх. Нехай менше мати, менше заробити, але поступити чесно. Принаймні я цього прагну і стараюся, і буду продовжувати це робити. Життя на землі занадто коротке, щоби продавати його за лишні пару гривень, зароблених нечесним способом.

    І ще раз - все що я кажу - не проти тебе особисто. Просто ти висловив у першому пості ту думку, яка мене дратує в людях роками, просто ти її висказав, от і почалося обговорення. Але це лише обговорення, і не тебе - а цієї проблеми людського відношення, нікого не суджу, просто сумую з загальних тенденцій в людях, і це виливається в моїх думках тут.
     
  20. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    а хтось договір цього прийому машинки бачив?якби магазину було не пофіг на комплектність машинки,він б її перевірив. поломані ж вони приймають-а це може бути навіть спалений мотор.окрім цього магазин ще й доплачує за утилізацію машинки якійсь третій фірмі. якби приніс машинку і сказав що там немає половини деталей-тобі б сказали що пофіг, головне що ти нову купляєш, в якій в ціну вже закладена утилізація на яку вони дають знижку
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)