З"їзд на Шацьких озерах

Тема у розділі 'Клубні з"їзди', створена користувачем RomanoProddi, 3 чер 2009.

  1. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    то все горілка..........))))))))))0 і дядько Будун))))))))
     
  2. ЙурКь

    ЙурКь Місцевий

    Авто:
    продано
    ех... і я там загорів дужо файно.. і шкода шо інета у когось не було))) і ваше тра реально якщо їхати то всім на одну базу..ато там малолішо)))
     
  3. M&K

    M&K Active Member

    Авто:
    Volkswagen Jetta (1,6 PN) 1987
    Уявляєш наш зїзд на одній базі. Це щось із чимісь буде. Шацьк запамятає нас і наш логотип надовго. Хотілось би щоб інший збір був більш чисельніший. :good:
     
  4. ENERGY

    ENERGY Місцевий

    Авто:
    Була Jetta II 1985 1,3 HK 2Е3
    Ну як для першого з"зду на Шацьких який все-таки вдалось огранізувати і так непогано ! :)
     
  5. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    і то правда. хоча народу тре хоча б штук з 10 як мінімум.
    гляньте як в Киян класно
     
  6. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    Привіт! Я тут зібрався в Гряду з сім'єю. Тут хтось писав що має знайомих там. Цікавить які там зараз ціни в приватному секторі (з хорошими умовами, можна котедж), бо 2 (дорожчу і дешевшу) бази я вже обдзвонив.
    Буду вдячний за контактний телефон або просто інформцію.
    Дякую.
     
  7. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    невже так важко перечитати тему??? там все пише і номера телефонів також!!!!!!!!!!
     
  8. ярик

    ярик Місцевий

    Авто:
    jetta c
    а от і моя "ложка дьогтю":
    чесно кажучи - не розумію людей,особливо "сімейних" про відпочинок на Світязі,які їдуть туди кожного року.
    Саме по-собі озеро варто побачити,хоч один раз ! Але відпочивати там...не розумію!умови там - хіба то умови водити дитину в найближчий бар в туалет?їсти недожарених курей?
    Для молоді :-дівок?водяри?!-так пертись за цим за 250км,платити "кримські ціни" і тішитись шо були на Світязі?
    був там на базі/в палатці/в приватному секторі - в жодному випадку не сподабалось!
    пи.си.чи то мо я вже застарий для подібних "двіжух"
     
  9. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    напевне старий)))))))))))))))

    там де я був - того всього, що ти описав нема. звичайно, якщо жити в центрі села Світязь або на Гряді - то там бля...во, водка, піськи і т.д. і т.п.

    на рахунок пісьок - то там вони безотказні і все залежить від того як ти її "затариш". в Луцьку складніше, та я все ж таки - відпочинок, озеро і озеро не просте.
     
  10. Yra Golf3

    Yra Golf3 Місцевий

    Авто:
    VW Golf 3 1.6 95p (вже нема); Caddy ecofuel 2006, Passat wagon 1.8T
    В мене знайомий їздив у Луцьк на діско,так він казав що у вас набагато простіші дівчати ніж у Львові. І діко йому у вас також сподобалось. Може б колись клубом поїхати і ввідірватись ))) Цікаво чи багато б охочих було )))
     
  11. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    А я вже декілька разів їздив у Львів. Був в Метро, Занзібарі. і дівки у вас круче наших і набагато гарніші і прикольніші))))))))))))

    пі.сі. просто напевне нам своє приїлось))))))))

    а клубом приїжджайте і не тільки клубом. можна й так
     
  12. Yra Golf3

    Yra Golf3 Місцевий

    Авто:
    VW Golf 3 1.6 95p (вже нема); Caddy ecofuel 2006, Passat wagon 1.8T
    Я мав на увазі що з вашими простіше знайомитись і т.д.
     
  13. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    я те ж саме:
    підїжджаєш, питаєш: "Дівчєта, а де тут Сіхів????" і далі починається розказ, щоб вона проїхалась і показала, а ми такі хороші, що її не образимо.)))))))
    і ще є всяких різних методів....

    хоча, що в нас, що в вас девіз незмінний.


    пі.сі. за Сіхів вибачаюсь - правильно Сихів, але в цьому вся фіщка)))))))
     
  14. Yra Golf3

    Yra Golf3 Місцевий

    Авто:
    VW Golf 3 1.6 95p (вже нема); Caddy ecofuel 2006, Passat wagon 1.8T
    :lol::lol::lol: Ну шось тіпа того )))
     
  15. Lyubomyr

    Lyubomyr Active Member

    Авто:
    VW Passat B7; Barkas B1000-1 1989 1.3 MH
    RomanoProddi
    напиши, будь ласка, конкретно адресу, телефон і умови, ціни де ви відпочивали в червні. Планується поїздка сімейного типу на 3-4 дня, бажано не дорого і щоби близько до водички(пляжу). Тему перечитав, але там розкидано телефони і місця відпочинку.
     
  16. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    адреса - село Світязь (не путати з Шацьком). коли в*їжджаєш в Шацьк - перехрестя. наліво - Світязь. прямо - Гряда, Лісова пісня, Білорусія. завернеш наліво, проїдеш кілометра 3 і буде село. якщо їхати по селу - доїдеш до центра (це ще 3-4 км) там всякі магазини, пляжі, двіжняки,голі дівки, діско і т.д. і т.п.) на турбазу - це ще по тій самій дорозі треба проїхати кілометра 2-3. справа буде на неї поворот. там є ринок, Автостанція, бази відповідно ну і сам побачиш.

    мєнти пасуться вночі переважно.

    щоб добратись туди, де я відпочивав - це треба, коли в*їжджаєш в село, зразу справа буде зупинка і поворот направо. Вулиця - Набережна. номер будинку не пам*ятаю. Власника звати - Олег. червоні велики роз*їздні ворота. якщо правильно завернеш - орієнтиром будуть справа могилки на тій вуличці і через 1 км його база.

    в нього за 50 грн за ніч з чоловіка ти матимеш: спокій за авто, доступ до кухні, безкоштовна бєсєдка, дрова, мангал, душ, умивальники, лодка, пірс (дуже класно з нього ниряти). Також нормальні номера, де зроблений чудовий ремонт (а не просто пофарбовані стіни). в номері буде холодильник.
    є номера з телевізором. коштують 70-80 грн.

    тел. 8 097 801 06 95 Олег. я думаю якраз сім*єю в нього є найкращий відпочинок.
    пі.сі. страус в сусіда його ще є. але взяли загородили глухим забором. тому дуже рідко його видно. Можна впринципі зайти до того сусіда, щоб з тим звєр*йом подражнитись))))))))))

    приємного відпочинку))))))))))))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. ярик

    ярик Місцевий

    Авто:
    jetta c
    не так давно відпочивав на оз.Пісочному,це на 5-7км дальше від Світязя в сторону Білорусії.чесно кажучи - приємно здивований.саме те - що потрібно для сімейного відпочинку:умови досить непогані,озеро чисте ,і не потрібно йти 100 метрів до рівня грудей,пляж невеликий але його РЕАЛЬНО прибирають.на "базі" дійсно спокійно і тихо.один спробував включити "владімірскій централ" - його шибенько приструнили!
    єдине - немає там часного сектору,на самих базах все розписано по-днях,хоча є випадки коли комусь по якихось причинах приїхати не вдалось,тому "домік" може пустувати.до прикладу:наш сусідній був пустий при нас 4-ри дні,том думаю варто поїхати і все "прозондувати"
     
  18. Lyubomyr

    Lyubomyr Active Member

    Авто:
    VW Passat B7; Barkas B1000-1 1989 1.3 MH
    RomanoProddi дякую, поки все підходить, а як там з харчуванням, є можливість самому готувати, і які ціни на базарах, як для "прієжжих"?

    ярикще по цінах зоорієнтуй, і які умови проживання, харчування?
     
  19. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    можливість готувати є. є все - каструлі, чайник, плити, ложки, ножі і т.д. магазин - виходиш здвору - наліво підеш в магазин попадеш, направо - і в магазин і в бар і в ресторан. трошки тре пройтись. можна їхати. якщо звернути, так як я писав на його вулицю і постійно їхати, то ти получається об*їдеш по кругу, понад озером і попадеш в центр села. виїдеш біля Чайки - дитяча база.

    на рах. пісочного - непогано. Але я там не був. В цього Олега- також музики не включиш голосно (хіба що поважна причина, день народження, весілля і т.д. бо і таке бувало) крику, піску там нема. порядок і закон. Олег нормальний мужик. зним 50 грам накатити і все нормально.

    пі.сі. мені він навіть удочку подарував, щоб я мав на що прапор клубу одягати))))))
     
  20. ярик

    ярик Місцевий

    Авто:
    jetta c
    то є "база" "МЕДИК",ми відпочивали на "прилягаючій" до неї "КАРПАТИ"від львів.мебл.фабр.
    ціни звичайно "морські",але продукти закупили по-дорозі,тому там практично нічого не купували.зранку місцеві привозять домашню випічку,молоко,рибу.
    в "доміку" є холодильник,кухня з електроплитою(єдиний мінус - довго гріє),мангал,душ,баня.
    "домік" 3-три місний,ліжка крепкі(перевірено) - 160грн. доба.
    готували самі,але за бажанням можна було піти на базу "медика" в столову і там поїсти готового!
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)