З"їзд на Шацьких озерах

Тема у розділі 'Клубні з"їзди', створена користувачем RomanoProddi, 3 чер 2009.

  1. Lyubomyr

    Lyubomyr Active Member

    Авто:
    VW Passat B7; Barkas B1000-1 1989 1.3 MH
    можеш координати, телефони дати і ціни, бо в
    зараз все зайнято.
     
  2. ярик

    ярик Місцевий

    Авто:
    jetta c
    на жаль не має,так як це бази від певних організацій а не частники.це від села Світязь 5-6км.а в самому селі Світязь думаю можна знайти без проблем,можливо буде дальше від самого озера - але тих пару кілометрів ми,свого часу,доїзжали машиною.
    друга сторона медалі:було дійсно тихо,спокійно і ...троха дешевше.
    ціни зараз - прибл. 50грн.,але це як в якому місці і як домовишся.
     
  3. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    я нічим не можу допомогти. В тебе баркас. живи в ньому. це прикольніше і дійсно схоже на відпочинок. А то з одних стін в інші, тільки шпалери різні))))))). Чи із-за дітей неможеш???
     
  4. Lyubomyr

    Lyubomyr Active Member

    Авто:
    VW Passat B7; Barkas B1000-1 1989 1.3 MH
    та ні, ще якби в дорозі переночувати - це одне, а постійно спати це інше. Та й їхати планую іншою машиною.
     
  5. Vova$

    Vova$ Місцевий

    Авто:
    G4 2002 AVU
    Щоб не створювати нову тему пишу тут. Підкажіть хто знає, як наші сусіди гайци-білоруси дивляться на тоновані машини? І які є взагалі особливості перетину кордону та їзди по Білорусі. Буду на вихідних на Світязі і хочу в понеділок поїхати в Брест, так як то недалеко, і х.з. коли там ще буду.

    п.с. Прошу викладати достовірну перевірену інфу, а не здогадки і чутки. Дякую
     
  6. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    проблем по перетину кордону нема ніяких. Гайці там нормальні. штрафи зразу не беруть. Апросто попереджають. але якщо нагліти - тримайся. за тоновані вікна - передні мають бути розтоновані. а задні хоч чорною фарбою замалюй
     
  7. Vova$

    Vova$ Місцевий

    Авто:
    G4 2002 AVU
    А якщо передні тоже тоновані, то як навіть не заїжджати?
     
  8. serg9

    serg9 Місцевий

    Авто:
    VW Passat B4 2E 1994
    В неділю спілкувався зі знайомою з Білорусі, то вона казала, що у них тонування заборонене. Чи пропустять машину хз, але мій колишній шеф 5 років тому їхав на лижі в Чехію (чи Словаччину), то на кордоні власноручно здирав плівку з вікон передніх дверей.
    Лякати не хочу, але до цього варто бути готовим. :ireful1:
     
  9. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
  10. ENERGY

    ENERGY Місцевий

    Авто:
    Була Jetta II 1985 1,3 HK 2Е3
    Десь тут в рубриці "Сміх тай годі" виставляли 4 відеоролики про те як спілкуватись з білоруськими даішниками на тему тонування, не тільки смішно але й потрібно знати при їзді по Білорусі - РАДЖУ ПОДИВИТИСЯ.
     
  11. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Знайшов стареньку тему, от і вирішив її розворушити.
    У зв'зку із щільним графіком роботи та іншими побутовими питаннями - час на відпочинок відсутній взагалі, тому надумав десь трошки відпочити, так би мовити на вихідні дні (тіпа з п'ятниці по неділю), хотів мотнутись в Одесу, але "той кілометраж не вартує того відпочинку в дві ночі", тому спало на думку рванути в Шацьк (так, як там ще жодного разу не був). Отож....
    .....чи є бажання та можливість у когось з одноклубників вирушити в Шацьк, щоби поплюхкатись у воді, зварити якоїсь ухи на природі ну і кусок шашлика приготувати????? Тобто зробити такий собі з'їзд, чи "польовий вихід" на дві ночі VW-клубу.
    В кого які думки щодо цього? Пишіть, радьте щось путьове! Де краще?, де дешевше?, де є Wi-Fi?, де ближче до води? і т.д.,
    Всім дякуб за увагу, а якщо будуть бажаючі зібратись та поїхати, давайте тут писатись і доходити до спільного знаменника!
     
  12. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Знайшов стареньку тему, от і вирішив її розворушити.
    У зв'зку із щільним графіком роботи та іншими побутовими питаннями - час на відпочинок відсутній взагалі, тому надумав десь трошки відпочити, так би мовити на вихідні дні (тіпа з п'ятниці по неділю), хотів мотнутись в Одесу, але "той кілометраж не вартує того відпочинку в дві ночі", тому спало на думку рванути в Шацьк (так, як там ще жодного разу не був). Отож....
    .....чи є бажання та можливість у когось з одноклубників вирушити в Шацьк, щоби поплюхкатись у воді, зварити якоїсь ухи на природі ну і кусок шашлика приготувати????? Тобто зробити такий собі з'їзд, чи "польовий вихід" на дві ночі VW-клубу.
    В кого які думки щодо цього? Пишіть, радьте щось путьове! Де краще?, де дешевше?, де є Wi-Fi?, де ближче до води? і т.д.,
    Всім дякуб за увагу, а якщо будуть бажаючі зібратись та поїхати, давайте тут писатись і доходити до спільного знаменника!
     
  13. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    я планую їхати. навіть не так - брат підбиває їхати. планували їхати машинами. подробиць поки не знаю. Орієнтуюсь на середину липня (може другу половину липня).
     
  14. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Орієнтуюсь 28,29,30 ! червня.
     
  15. lion13

    lion13 Місцевий

    Авто:
    Octavia A5 2008 2.0 FSI
    Golf 3 1.8 ABS '93 (була, 2012-2018)
    Планую їхати або 12-15, або 26-29 липня, як погода буде. Їду на Свитязь на "старе" місце. Не був там вже 3 роки, завтра планую подзвонити і уточнити теперішні ціни.
     
  16. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    поділись інфою обов'язково, бо як ніхто не зголоситься, то поїду з дівчиною та можливо ще однією парою знайомих.
     
  17. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    А в Солотвино на солені озера не хочете?) Вода, хоть як болото, але дуже корисна для здоров"я та імунітету, ще плюс в її концентрації солей, так що навіть як хтось не вміє плавати, то не потоне))
     
  18. nzi

    nzi Місцевий

    Авто:
    vw passat 1.6 TD був
    а маєш контакти якоїсь хатки там, або знаєш де можна розкласти палатку. я от розглядаю поїхати туди взамін Шацька. почитав відгуки про дорогу в Шацьк і перехотілося туди їхати. кажуть там маршрутки в районі Червонограда висаджують людей бо ями в коліно
     
  19. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    б4 проходить. але та дорога сильно кур..ь
     
  20. rusmaks

    rusmaks Місцевий

    Авто:
    VW T5 1,9 TDI, Golf II 1,6TD JR '84, Passat B4 1,9TDI 1Z '96 - був
    Клубна карта:
    000065
    Від В.Мостів до Червонограда повна дупа, яма на ямі, і місцями тупо 1 передача і б..ть навіть немає як об'їхати. Далі можна їхати...
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)