загорається лампа тиску масла

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем S@sha, 24 вер 2008.

  1. S@sha

    S@sha Active Member

    Авто:
    VW golf II 1.3 Тi 1991
    Авто: пасат 1989р. 1.8 моноінжектор після проїзду приблизно 20 км (я думаю мотор нормально прогріважться за цей час) загорається лампа тиску масла і пищить, тиск масла прогрітого мотора становить приблизно 2 атм. Хто може підсказати де знаходиться датчик на цю лампочку і якого кольору та номіналу він має бути (в стані спокою він нормально розімкнутий чи нормально замкнутий) ?
     
  2. Topol

    Topol Аксакал

    Авто:
    VW Corrado G60 1990 Police Interceptor 2007 Yamaha R1 2009
    Клубна карта:
    000006
    Відповідь: загорається лампа тиску масла

    Саме про цей мотор не знаю, але шукай спереду, внизу мотора той датчик. Їх є два зазвичай - один який запалює лампу коли тиск менший вроді 0.3 бара, він знаходиться в районі голови двигуна - другий внизу, в районі фільтра і запалюється коли тиск масла менший 1.3 бара при обертах 2000. В тебе скоріш за все накрився другий. Біля нього може бути також ще один датчик - температури масла. Не попутай.

    З.І. VW golf II 1.3 Тi 1991. "Ti" - це що? турбоінжектор?
     
  3. vovka

    vovka Active Member

    Авто:
    ВАЗ 2108 RPD, Ford Fiesta ST
    Відповідь: загорається лампа тиску масла

    то на холостому чи при їзді на оборотах ? при збільшенні оборотів тиск росте чи далі 2 атм ? а на холодному моторі який тиск ?

    Я би зайвий раз не заводив мотор поки точно не буде відома причина.
     
  4. S@sha

    S@sha Active Member

    Авто:
    VW golf II 1.3 Тi 1991
    Відповідь: загорається лампа тиску масла

    мотор з горящою лампочкою проїхав 1000 км
    "ТІ" це скорочено від "GTI" "G"-означає "спорт" і може бути лише для у двигунів 1.6 мій двигун не підходить під цю критерію. "Т" - "туризм" підходить під використання мого авто (я великий процент моторесурсу витрачаю на подорожі) авто трохи переоблаштоване під мандри. "І" - інжектор це зрозуміло.
     
  5. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Відповідь: загорається лампа тиску масла

    Білий, 1,8бар, в стані спокою розімкнутий.
    Є ще варіанти чорний і зелений - але на ці мотори на скільки знаю не ставились
    Ось найшов - розжовано
     
  6. Pirat-7

    Pirat-7 Active Member

    Авто:
    Пішоход.
    Клубна карта:
    000047
    Відповідь: загорається лампа тиску масла

    Додано через 2 хвилини
    Один датчик стоїть біля масляного фільтра, а другий з правої сторони, де клапанна кришка, міняй їх і всьо буде добре в мене таке було на Джеті 1.8.
     
  7. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Відповідь: загорається лампа тиску масла

    Наскільки памятаю ти замість датчика низького тиску поставив високого! І ти вважаєш це нормальним? ;)
     
  8. Dino_grey

    Dino_grey Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTX 1.8 1987;TOYOTA Land Cruiser 2006,2,7 TDI БЫЛ; AUDI A6 AVANT 1996 2,0 16V БЫЛ...
    Клубна карта:
    000411
    Відповідь: загорається лампа тиску масла

    ДРУЗЯКИ у меня точно такая же проблема!Только у меня мотор гольфовский!!! У меня при нажатии на ГАС загорается лапочка масла(восновном это бывает на 3-й передачи)!!!Уровень масла в норме,на холостых все спокойно!И насколько я знаю их там два датчика!какой из них это может быть???
    И сколько стоят????????
     
  9. mixonoff

    mixonoff Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTI'82 KAMEI, Skoda Fabia ' 07 1.2
    Клубна карта:
    000422
    Відповідь: загорається лампа тиску масла

    Ти б до моториста з'їздив, поміряти тиск масла. Коштують датчики від 20 гривень і далі.

    Додано через 1 хвилину
    ЖЖОООШШШ!!!:mrgreen:
     
  10. Dino_grey

    Dino_grey Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTX 1.8 1987;TOYOTA Land Cruiser 2006,2,7 TDI БЫЛ; AUDI A6 AVANT 1996 2,0 16V БЫЛ...
    Клубна карта:
    000411
    Відповідь: загорається лампа тиску масла

    :mrgreen:Не ну а че!Нужно было как-то приколотся,не все должно было быть в серих тонах и таким :sad: грусным!!!!:mrgreen:
     
  11. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: загорається лампа тиску масла

    Ну тоді на мому кабріолеті двигун від VW:mrgreen:
     
  12. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Відповідь: загорається лампа тиску масла

    Если лампа мигает то датчик низкого давления (но это врядли иначе на холостых были бы проблеммы)
    Если светится постоянно и пищит зуммер - то верхнего
    Если просто загорается и тухнет сразу или без зумера или это бывает как на холодном так и на горячем движке - то виновата проводка либо приборка.
    Если только на горячем моторе - сливай воду, суши весла, ремонтируй двиг.
    Если ХЗ - то едь меряй давление масла. НО если на СТО будут мерять давление то пускай это делают на оч гарячем моторе. На просто теплом моторе эта процедура - выкидывание денег.
     
  13. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: загорається лампа тиску масла

    Неправильно допис пишеш!!! В тебе мотор з Пассату Б3!!! :lol:
     
  14. Lyubomyr

    Lyubomyr Active Member

    Авто:
    VW Passat B7; Barkas B1000-1 1989 1.3 MH
    Авто- Баркас Б1000-1, двигун 1.3 МН, виникла в мене проблема-загоряється лампочка тиску масла(зумерів і т.п. немає) при прогрітому двигуні(зимою після 12 км) при ХХ і до 1500 об/хв, а дальше гасне. При холодному все нормально, масло напівсинтетика, після заміни 300 км, пробіг 140 тис км(по словах попереднього власника двигуна), компресія внормі. Коли чуть газну лампочка гасне, а потім знову загоряється, якщо стабільно тримаю 2000 об/хв - то все норм.
    scirocco раніше писав:
    Чи все так сумно?може масляному насосу прийшов кінець?
     
  15. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    може тиск масла треба поміряти? або до гадалки, шо болячки по фотографії визначає.
     
  16. Lyubomyr

    Lyubomyr Active Member

    Авто:
    VW Passat B7; Barkas B1000-1 1989 1.3 MH
    Markell, забув сказати, що міняв датчик тиску, той що вищий тиск,правда б/в, але мав бути робочий і поки все.
     
  17. Yur

    Yur Місцевий

    Авто:
    MAN F2000 19.403 Commander
    міряй спочатку тиск масла так як тобі радять, а потім буде видно що дальше робити!!!
     
  18. Lyubomyr

    Lyubomyr Active Member

    Авто:
    VW Passat B7; Barkas B1000-1 1989 1.3 MH
    Де і як міряється тиск масла?В домашніх умовах можна?
     
  19. Yur

    Yur Місцевий

    Авто:
    MAN F2000 19.403 Commander
    Можна, якщо маєш манометр, зі шкалою до 8-10 мПа. Грієш двигун до температури 98-100С, викручуєш датчик високого тиску (мотор не працює), вкручуєш манометр, заводиш, тримаєш оберти більше 2000об/хв, і дивишся який тиск в двигуні.


    їдеш на СТО і тобі помірять самі.
    П,С. Дивись щоб двигун був дуже гарячий а не прросто теплий!!
     
  20. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Якщо при цьому всьму лмпа загорається і горить (не блимає) то можливі 2 варіанта:
    напутано в проводці
    переплутані датчики високого і низького тиску

    Щоб перевірити другий варіант:
    - включи запалення. Лампа масла повинна блимати. Якщо не блимає то датчики точно попутані
    - зніми з датчика високого тиску клемму так щоб вона НЕ торкалася масси, заведи машину. Газни до 2 тис обертів - повинен спрацювати зуммер і засвітитись лампа масла. Якщо цього не сталось приборка винна.

    Датчики мають бути білого та коричневого кольору
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)