заміна двигуна з 1.3 на 1.8

Тема у розділі 'Юридичні питання', створена користувачем whatforl, 26 лип 2012.

  1. whatforl

    whatforl Active Member

    Авто:
    vw scirocco
    Потрібно замінити двигун з 1.3 на 1.8. Авто зняте з обліку,що потрібно щоб поставити на облік?Чи можна якось вирішити це питання?
     
  2. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Поставити на облік, а тоді міняти, взявши дозвіл в МРЕВ на заміну агрегатів ТЗ.
     
  3. whatforl

    whatforl Active Member

    Авто:
    vw scirocco
    ставити на облік з 1.3 а потім міняти на 1.8?
    А скільки дозвіл коштує?
     
  4. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Ітогі падвідьом:
    1. Якщо машина була на обліку, то вони це знайдуть, так що прийдеться ставити на облік а тоді з тими дозволами переобладнувати...
    2. Якщо не була на обліку - перша реєстрація, то варто спочатку переобладнати.
    3. Ціна дозволів (думаю офіційно їх ти не отримаєш), а взявши гріх на душу МРЕВ тобі їх дасть так десь за 500 мертвих президентів.

    Ну і ще читай тут
     
    Останнє редагування: 26 лип 2012
  5. Scirocco pilip

    Scirocco pilip Новачок

    Авто:
    Scirocco
    В МЕНЕ 1.8 БЕНЗИН В ТП.АЛЕ НА МАШИНІ СТОЇТЬ 1.6 DIZEL ЧИ МОЖУТЬ БУТИ ПРОБЛЕМИ НА ДОРОЗІ З ДАІ.ЯКЩО ТАК ТО ЩО РОБИТИ???ПІДКАЖІТЬ
     
  6. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Можуть, причому великі!
    Справа в тому що якщо б був 1,6 бенз то нічого страшного, а як побачуть дизель а ТП бензин то це жопа зразу!!! тим паче на скірокко.
    П.С. Ти шо купив того дизельного сірка?
     
  7. dima1405

    dima1405 Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3і 1985 Reno Symbol 1.4(16v) 2006
    В даному випадку якраз навпаки. Проблем менше. Встановлювати дизель, або слабіший двигун (з меншим об"ємом) можна, але внесення змін в тех. паспорт ніхто не відміняв.
     
  8. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    наскыльки я знаю, то змына пального категорично заборонена
     
  9. andriy89

    andriy89 Active Member

    Авто:
    VW Golf mk2 92
    І я теж так знаю.

    Сам подумай, зупинили тебе за незначне порушення, а поки чекали, що ти вирішиш (взятка чи протокол) уважніше придивились до техпаспорта, а там пальне - бензин, а в тебе чути роботу дизеля. Логічно напрошується думка, що техпаспорт лєвий і номери просто вчеплені на інше авто. Тоді перевірка кузова, купа зайвих питань і в кращому випадку (як нічого більше не знайдуть) більший хабар, а то можна і на штраф площадку попасти до вияснення обставин.
     
  10. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    не заборонена, просто потрібно довідку про те, що буде змінюватись тип пального, не знаю, як там правильно вона називається, якісь там конструктивні зміни, чи щось таке. Офіційно в потрібних органах вона дорога, більше 1000 грн, брат на ниву ставив дизельний двигун, а довідку знайшов через інтернет в якомусь Київському конструкторському інституті за 100 грн. є різниця)))
    Ну і відповідно в техпаспорті вже прописують по іншому)
    Потім коли подавав машину, знімав з реєстрації, все норм.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. dima1405

    dima1405 Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3і 1985 Reno Symbol 1.4(16v) 2006
    Я не писав що така експлуатація без запису в доки законна
    я писав що з такою заміною менше проблем саме з отриманням довідки, чомусь у нас вважається що дизель має меншу потужність і відповідно не "рве" авто пополам а отже немає ризику розвалитися по серед дороги і створити аварійну ситуацію. А вписувати в тех паспорт обов"язково я це і писав.
     
  12. holubets

    holubets Місцевий

    Авто:
    OPEL Vectra 1998 1.8 X18XE, VW Jetta 1987 1.6 EZ була
    Клубна карта:
    000095
    У мене знайомий поставив на ЗІЛ-131 дизельний двигун замість рідного бензинового. Трохи помахався з документами, але то можливо, правда трохи дорого.
     
  13. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    на зілу питання окупності зовсім інше)))) там той бензомотор відрами пє бензину
     
  14. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Колись задавався цим питанням, про збільшення об'єму двигуна. Поспілкувавшись в МРЕВ з "друзями"сказали, що Гольф2/Джета2 двигунів з робочим об'ємом 2.0 не випускали, тобіш при допитливому "другу" на дорозі, авто автоматично має їхати на арештмайданчик. Впевнений, питань заміни з 1.3 на 1.8 небуде. Питання в другому, для такої заміни потрібний донор, або куча грошей, під заміну іде вся ходова і трансмісія(шруси 100, ступиці) + проводка. А якщо моно чи повний інжектор то і паливна система + система випуску.
    Короч, для запобігання лишніх витрат коштів пасував би донор!!!
     
  15. Віктор 123

    Віктор 123 Новачок

    Авто:
    polo
    Хочу купити автомобіль, у тп стоїть двигун 2.3 а по факту стоїть новіща модель 2.5. Підскажіть як мені вирішити це питання.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)