Заміна щепленню двухмасове-на одномасове пасат В6 !

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем vitalik gr, 29 січ 2017.

  1. vitalik gr

    vitalik gr Початківець

    Авто:
    Volkswagen B-6
    Вже настає фінальна моєму щепленню,шукаю імфу про заміну двухмасового на одномасове щеплення...
    Хто стикався з такою заміною будьласка відпишіть!!!

    Машина 1.9 tdi. 2008р.
     
  2. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    До Разора звернись,теж робить зараз
     
  3. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    щеплять собак від сказу!

    ЗЧеплення! Вчіть мову, собаки!
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    То Він , курва, правильний в Хатинці не пив а тут пяний умнічає
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    а що мішає на шроті купити бу двухмасовий? В них ресурс наскільки мені відомо досить пристойний. Поїхати туди де розбирають англійців і вибрати собі. за бу на б5 казали близько 50 дол
    Колись вивчав то питання на свій б5, була хана щепленню, думав і маховик під заміну. Були комплекти валео разом з одномасовим. Думаю що і на б6 мали б бути
    Мій маховик виявився живим от я і забив на то
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. vitalik gr

    vitalik gr Початківець

    Авто:
    Volkswagen B-6
    Сам ти собака!!!
     
  7. vitalik gr

    vitalik gr Початківець

    Авто:
    Volkswagen B-6
    Всім привіт...
    Exoto,думаю немає смислу Б/у купляти двухмасовий маховик,й
    ого не провіриш - хібащо візуально)...
    Я вже звонив по розборках,ті машини що позаганяли по 180-200тис пробігу,аце фінальна вже двухмасовому !!!
    А скільки він прослужить ніхто гарантії не дасть,знімати коробку заміна всього думаю б/у не актуально ставети.

    В неті бачу що міняють на одномасові,він дешевший в половину.Наприклад двухмасовий 13.000гр,а одномасовий 7.000гр.
     
  8. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    По чому визначив що зчепленню каюк.... Єдиний варіант -газуєш а машина спочатку не їде а потім їде. Друге - ці двухмасові є двох типів. Один тип - розборні міняєш тільки диск фередо і можливо корзину якщо там щось тріснуло. Другий тип - наглухо заварені і міняється все ціликом. Ці наглухо заварені є пару модифікацій і тільки для однієї модифікації Лукас робить замінник. Що там в тебе стоїть можна визначити тільки взявши в руки, бо по віну отримаєш тільки офіційну версію
     
  9. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Кум! При всій повазі до Вас, Ви пишете Брєд!
     
  10. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Існує ось такий комплект Valeo 835035 для заміни на одномасовий маховик!
    Кому цікаво ціна - в ПП!

    [​IMG]
     
  11. ігор79

    ігор79 Початківець

    Авто:
    Vento 1.8
    Цей комплект зчеплення на кадді 2.0 sdi підійде ?.
     
  12. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Ні! Не підійде! А смисл? На сді і так штатно стоїть одномасовий маховик 038105269e, міняйте тільки корзину з фередом і п-ком!
    upload_2017-2-3_10-23-58.png
     
  13. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Не знаю що ти маєш на увазі але
    Ось зчеплення на його двигун

    [​IMG]
    Ось маховик
    [​IMG]
    Все в нього міняється окремо. Не треба ніяких замінників. Спалив диск зчеплення - поміняв...Тріснула корзина - поміняв. Тріснули пружини в маховику - поміняв окремо маховик. Тиждень тому міняв таке в живу. Той замінник що ти показуєш точно би не підійшов бо там маховик кріпиться до колівалу 10 болтами - на той що ти показав шість. А ще тримав в руках нерозбірний маховик з корзиною і диском в середині. То був якийсь Т5...лінь щукати що то було
     
  14. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Такого нема! Хіба попередньо то всьо хтось заварив!
    Підійде на 1000% навіть не на 100% Згідно етки в нього на 6 болтів маховик! Та й на вашому фото те саме)))
    Так і є! Але ТС, мабуть хоче трошки зекономити, тому і шукає одномасовий, бо він коштує чуть не в половину дешевше від двомас!
     
  15. vitalik gr

    vitalik gr Початківець

    Авто:
    Volkswagen B-6
    Спасибі хлопці що відписали...
    RaZoR,тобі теж дякую що знайшов номер на моє авто.

    Kym,від ютуба мені вже в очах мерехкотить,но розборного двухмасового я ще не бачив-(хіба вже після реставрації).
    Почом визначив,я так догадуюся:коли рушаю з першої іде стук машину дьоргає-(без додавання більше газу рушає хірово).
    Тяга ще не пропала,но думаю йому вже буде скоро криндец.Машину приганяв з відміткою 120-вже 160тис це по факту ресурс демфера!
     
  16. vitalik gr

    vitalik gr Початківець

    Авто:
    Volkswagen B-6
    Коробку всеодно буду знімати,бобачимо че да как там).

    На рахунок економії,да звісно хочу з економити).Но якщо не пройде варіант то всеж прийдется ту ху***ню купляти.
    Хоча вичитав що Німці,на поліцейські,таксі ітд ставлять одномасові (ресурс)!!!
     
  17. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Якщо уважно прочитати, то Кум мав на увазі взагалі весь привід, тобто все разом (маховик, фередо, і корзина) як одне ціле.
    Але такого не існує, бо навіть уявити собі не можу, як прикрутити то всьо до коліна, коли все в зборі.
     
  18. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Внутрішні дванадцятигранніки на 12 через спеціальні отвори, з прокруткою диску фередо. Вся фігня разом десь 700 дол
     
  19. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    На ютюбах майже все або рекламне або любительське і не варто на то тратити час.
    По твоїх симптомах у 90% випадків або погані подушки, або щось з вприском. Якщо полетіли всі пружини в маховику то навіть тоді не можливо почути стукіт маховика.Там більше чути хрускіт поломаних пружин. Щоб точно визначити чи маховику капець треба в ручну прокручувати двигун за колінвал і слухати маховик. Реально чути хрускіт чи легеньке цокання, коли спрацьовує компресія Якщо цього нема то тоді велика ймовірність що там все добре. Це щоб не знімати КПП. Якщо зняти то теж зразу все стане ясно. Хід маховика на демпфері не більше 1-2 см і він не може дьоргати машиною. Якщо навіть дуже підпалене фередо то на першій передачі рушає нормально, а пробуксовувати починає на обертах після 1500 під нагрузкою ... тобто або під гірку , або на обгоні, або тягнути когось... коротше даєш газу різко а машина рухається з малим прискоренням...майже як на коробці варіаторі.
    До свого пробігу можеш сміло добавити ще сотню тисяч. Той маховик що недавно міняв фередо і корзину мав пробіг десь в районі 500 тис. Тільки по Україні машина пройшла 300 тис у одного власника. Чути було що деякі пружини потріскали і хрустять. На ніякі удари власник не жалівся. Поставили назад і думаю ще 100 тис сміло відбігає
     
  20. vitalik gr

    vitalik gr Початківець

    Авто:
    Volkswagen B-6
    Все побачу як знімлю коробку!
    З подушками норм,міняв всі подушки,мотор працює теж ідеально-за цим я стежу...

    На рахунок кілометражу не спорю, хоч сам приганяв авто.
    Там таких серйозних ударів немає,при рушанню дьоргає,якщо більше обертів (газу дати) рушає плавно!
     
    Останнє редагування: 4 лют 2017

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)