Заміна "телевізора" в В3 пасаті - атчот:)

Тема у розділі 'Тюнінг, косметика і звук', створена користувачем Fly, 25 сер 2006.

  1. Fly

    Fly Active Member

    Оскільки в четверг був вихідний день і на роботу не треба було йти то ріщив провести день з користю і троха підготувати свого коня до продажу:)
    Рішив почати з заміни "телевізора" (то така металічна конструкція на яку кріпляться фари, радіатор і т.п.)
    Старий телевізор був чуток погнутий і фари дивились чуть в різні сторони. Оскільки це відлякувало покупців то було прийнято стратегічне рішення про заміну, тим більше шо знайомі підкинули майже новий телевізор за символічні 20 грн (чув шо на шротах то добро коштує 200-400 грн).

    Тепер для тих хто захоче повторити мій подвиг опишу по крокам, нажаль фоток не робив.

    0. Відкриваєм капот
    1. Знімаєм фольцвагенівську "лижу". Кріпиться 4-ма болтами по верху. Відкручуєм і акуратно кладем в сторону (памятайте шо штука не дешева - 160 грн не оригінальна + покраска + фарба). Тому акуратно в сторону там де ходити не будем
    2. Знімаєм бампер. Кріпиться 4-ма (по дві на сторону) защолками до підкрильників. Після того як познімали защолки берем бампер і тягнем на себе, можна кожну сторону по черзі:) Бампер непогано гнеться, я перевірив:) Кладемо бампер десь в районі "лижі".
    3. Знімаєм фари. Кожна фара має 4 болта (по заводу, насправді можуть кріпитись і на 2-3 болтах). Після того як поскручували фари, відєднуєм від них провода і кладемо в сторону:)
    4. Знімаєм замок капота з телевізора (2 болта) і бачок для гідропідсилювача (кріпиться хомутом до телевізора). Замок відкладаєм в сторону, кудась на крило, бачок спираєм на акумулятор.
    5. Відєднуєм від телевізора кришку над радіатором (2 болта)
    6. Відєднуєм сам радіатор (2 болта)
    7. Усе! Тепер все по серйозному - знімаєм "телевізор"! Кріпиться зверху 4-ма болтами (по 2 на кожне крило) і 4-ма болтами знизу (по два на сторону в районі фари - ці болти самі підступні, бо відкручувати тре через попу, а саме треба підлазити знизу).
    8. Телевізор старий знімаєм і з матюками кидаєм на бік, в сторону смітника:)

    Збираєм в зворотній послідовності:)
    Зауваження
    Спочатку після того як прикрутите телевізор відразу прикрутіть замок і спробуйте відкрити і закрити капот (в мене вийшло з першого разу). Далі все по пунктам:)

    Все оце добро зайняло в мене 3 - 3,5 години. Скільки грошей зекономив на роботі навіть не знаю:)

    В наслідок операції лишився старий телевізор, який ше можна заюзати. Якшо комусь треба то свисніть, я на зібрання закину
     
  2. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Заміна "телевізора" в В3 пасаті - атчот:)

    Я подумав поки не читав, що ти плазму з ТВ тюнером міняв, тож тре так обізвати. тілівізор :mrgreen:
    а ти педантно то робив, ще й запам*ятав, записував чи як?
     
  3. Fly

    Fly Active Member

    Відповідь: Заміна "телевізора" в В3 пасаті - атчот:)

    Kinder ну та залізяка так називається, що я зроблю:)
    А шо там запамятовувати?:)

    Ну шо комусь тре старий "тілівізор"?:) за пляшку пива:)
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)