Завищені оберти на Vw Caddy 2.0 sdi 2006

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Zenik813, 20 чер 2013.

  1. Zenik813

    Zenik813 Новачок

    Авто:
    VW Golf 3 Variant 1.8
    На швидкості 100км/год на тахометрі 3000об і це на 5ій передачі і збільшився розхід палива! Підкажіть будь-ласка в чому може бути проблема може хтось вже стикався з таким!Наперід Дякую
     
  2. NiKOlajko

    NiKOlajko Active Member

    Авто:
    VW Caddy 1.9SDI
    Подивись до повітряного фільтра, може тра мінєти.
    І якщо заправляєш дизель пульс чи ще щось круте, підвищується розхід, заливай звичайний єродизель.
     
  3. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Якщо для вашого двигуна ці оберти зависокі для такої швидкості то це вказує на знос зчеплення і його пробуксовку. При різкому розгоні на нижчих передачах було б замітно як оберти ростуть не пропорційно зі швидкістю. Газуєш, а машина ледве розганяється.
     
  4. Yrasuk

    Yrasuk Active Member

    Авто:
    Volkswagen Passat B4
    Скажіть будьласка чому збільшується розхід палива якщо воно дороге я зимою в каді заправляв дизиль пульс то він мені брав 9.4 літра 1.9 55кв а я надіявсящо менще буде брати.:shok::shok::shok:
     
  5. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Є якась причина що розстроївся вприск - може фільтр забитий може підсоси є, може кут вприску збився, може впускний засрався разом з дроселем і ЕГР- причин може бути багато - авто на діагностику треба
     
  6. NiKOlajko

    NiKOlajko Active Member

    Авто:
    VW Caddy 1.9SDI
    Перед зимою поміняв всі фільтри (топливний, повітряний) їздив на пульсі 5,9л брала, може тре розпилювачі поміняти на форсунках, або провірити форсунки.
     
  7. AndriY

    AndriY Active Member

    Авто:
    ВАЗ 21013 1.2 1984
    А може треба на діагностику(не тільки комп'ютерну)
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)