захист прав споживача

Тема у розділі 'Інше', створена користувачем player777, 18 січ 2011.

  1. player777

    player777 Active Member

    Авто:
    Golf 3 1.8 ADD 1996 Тушкан
    Всім доброго дня!Купив 15.01.11р Тв тюнер(щоб дивитись телевізор на моніторі компютера),приніс додому,підключив,а він нічого не показує(((,в комплекті йшла маленька антена подумав що вона занадто мала тому й погано ловить сигнал,пішов на базар купив кімнатну антену за 90 грн ---результату 0(сигнал ловило але занадто спотворений)на даху підключився до антени 9-поверхівки,результат знову мене розчарував(показує 4,5 каналів іто не надто якісно),в кімнаті на тій самій антені 15 показує(((!!!Отже друзі підкажіть хочу йти сьогодні в той магазин його повернути бо мене не задовільняє його робота(але по закону то ж не причина) та й гроші повертаюсь по закону якщо товар не користований.....,а в мому ще й пульт перестав працювати,носив на базар де пульти продають,сигнал від мого пульта йде сама коробка не приймає чогось,от думаю казати то їм(що пульт не працює) чи не казати,чи повернуть вони мені гроші чи навіть і не йти і не тратити свої нерви і час???????
     
  2. player777

    player777 Active Member

    Авто:
    Golf 3 1.8 ADD 1996 Тушкан
    вибачте що не в тій гілці написав))),трохи питання не для цього розділу!):sorry:
     
  3. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    добре, шо непрацює пульт :)..
    згідно прав споживача, якшо непрацює якийсь вузол купленого девайсу (або взагалі увесь девайс) - ти маєш право вимагати в 14денний термін з дня придбання або повернення коштів або заміну на справний.
     
  4. player777

    player777 Active Member

    Авто:
    Golf 3 1.8 ADD 1996 Тушкан
    як думаєш краще, казати що він відразу не працював чи перестав працювати???? Але от питання чи зможу добитись щоб мені гроші повернули,!?вони ж зкажуть здавати в сервісний центр....((((
     
  5. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    Залежить шо за контора, якщо культурні люди то посприяють вірішенню питання. Але тре мати чек, упаковку і все таке. Спробувати варто, але спокійно без наїздів, бо як кажуть "какой привет, такой ответ"...
     
  6. player777

    player777 Active Member

    Авто:
    Golf 3 1.8 ADD 1996 Тушкан
    Контора вроді нормальна http://fotomag.com.ua/ чек,упаковка,гарантія все є,купляв ж три дні назад)),так от незнаю як сказати краще що пульт не працював відразу чи перестав працювати!?)
     
    Останнє редагування: 18 січ 2011
  7. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Треба казати все!!! Пульт не працює, тюнер не ловить ніяких каналів крім 1-2 і то в херовій якості. З пультом вони тебе в сервісний центр точно відправлять, а так ти кажеш шо там весь девайс гавно і ти його хочеш повернути
     
  8. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    підтримую думку ігоря.
    тільки, дійсно, говори з ними ввічливо і без наїздів.
     
  9. FasT

    FasT Місцевий

    Авто:
    був - VW Golf II 1.3i '90
    VW Scirocco mk2 1.6 EG '82
    Клубна карта:
    000038
    В 14-ти денний термін ти мож повернути, навіть якщо тобі колір не сподобався!
    А ні, то на Чайковського 20.
     
  10. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Тільки но хотів саме це написати. Навіть якщо від нього погано тхне, ти маєш право у 14-ти денний термін без вказання причини повернути за нього гроші. Треба паспорт і ід. код. Вони можуть дати бланк на повернення грошей, можуть і без цього. Все робиться за 15 хвилин. В іншому випадку якщо будуть якісь затримки з їх боку, це означає, що вони не хочуть цього робити. Але на Чайковського 20 дуже люблять такі справи розглядати :) Успіхів.

    П.С. Напиши пліз що за модель тюнера, щоб інші не втрапили у таку ж халепу. Контору бачу - це інтернет-магазин? Значить чеку немає? Тоді нічого не доказати згідно законодавства, лише просити щоб замінили, бо навряд чи і гроші повернуть...
     
  11. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    Інет-магазини, принаймні деякі, дають чеки при отриманні!
     
  12. player777

    player777 Active Member

    Авто:
    Golf 3 1.8 ADD 1996 Тушкан
    http://fotomag.com.ua/grand-tv-tyuner-grand-lcd-tv-box-tvua35ext-fm-black-info.html ось це "чудо техніки" ,а чек в мене є,бо брав в них в магазині вул. С.Бандери 39,хотів сьогодні туди йти,але ні паспорта ні ідентифікаційного немаю при собі(тільки товар),хоч завтра і свято але напевно прийдеться йти...,бо затягувати неможна!
     
  13. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Я знаю, що вимагають при поверненні паспорт і ід.код окрім чеку. Подзвони їм, може в них простіше, хоча думаю навряд чи.
     
  14. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
  15. player777

    player777 Active Member

    Авто:
    Golf 3 1.8 ADD 1996 Тушкан

    а ще трошки доложити і можна монітор 17(такий зараз в мене є) з виходом під антену купити!))
     
  16. kuandrew

    kuandrew Початківець

    Авто:
    B3, 93р.в. 1,9 ТD
    Народ, а для чого паспорт і код??? Працюю в моб. салоні і часто робимо повернення грошей, то про паспорт і код вперше чую....
     
  17. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Полюбе маюуть повернути гроші яка б причина не була.
    А взагалі онлаййн тб рішає всі питання, якщо є інтернет=)))

    Readon TV там каналів завалися зі всього світу! Правда якість звісно не фонтан, але ж то онлайн)))
     
  18. aidsua

    aidsua Active Member

    Авто:
    VW Scirocco 1.6 WV 75 л.с. 5ст КПП; VW Scirocco 1.8 90 л.с. 5ст КПП
    http://service.systema.com.ua/index.php?id=92&print=1
    Питання-відповідь № 15 з посиланнями на офіційні документи.
     
  19. dima1405

    dima1405 Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3і 1985 Reno Symbol 1.4(16v) 2006
    В 14денний термін мають замінити на новий, або при відсутності даного товару на ідентичний(не гірший) або повернути гроші. В даному випадку казати що підключив, настроїв, все супер працює 5-10-20 каналів, а через пів годинки стало сніжити, блимати, більшість каналів пропала і перестав реагувати на пульт(отже там щось зламалось). Поставив свій старий тюнер(чому купував новий придумаєш) він працює чітко, ще можна сказати що маєш кабельне(якщо у вас таке розповсюджене) тобто сигнал сильний і чіткий. Ні про який ремонт і мови йти не може, бо ти купував нову річ а не б/в. Ще можеш сказати що почитав відгуки в інеті про даний товар і виявляється що він ненадійний. Але 99% що вони замінять на щось краще з доплатою. Йди і відстоюй свої права!
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)