Збільшений розхід Passat B7 2.0TDI

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Or4ik, 6 лют 2019.

Tags:
  1. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Підставити інший датчик.
    В московитському перекладі це називається "датчик кислорода" а в народі то лямбда зонд
    Прикол в тому щоб зняти лямбду то ще тре постаратися її не вломити бо часто закисає так що болгаркою зрізають. Але часто буває що просто фішка засирається\закисає і тому глючить. Лізь і дивись чи часом не фішка. Друга лямбда стоїть після каталізатора а перша до нього на "штанах". Якщо каталізатора нема тоді одна лямбда на "штанах".
     
    Останнє редагування: 27 лют 2019
  2. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Тут щось не зрозуміле... скоріше всього машина не була прогріта до кінця ....всі ці зонди починають працювати після нагріву до 400 град і вище, а якщо не прогріті то видають таку хрень і там ще напевне азотний датчик стоїть.... але ВАСЯ щось не так діагностує... VCDS трохи інакше працює
     
  3. Or4ik

    Or4ik Початківець

    Авто:
    VW Transporter T2, 1978 р.в.
    Короче псіханув на тижні і поїхав мити сажовик, заодно переварив гофру бо відірвалась. Був не сильно забитий як вияснилось. Машина почала дещо краще їхати. Також заміряв розхід на трасі до та після чистки. В режимі 90-100 вийшло 6 л на сотку, до чистки був 6.5 л.
     

    Вкладення:

  4. GVM

    GVM Active Member

    Авто:
    volkswagen Golf 2 (був) Volkswagen passat B7
     
  5. GVM

    GVM Active Member

    Авто:
    volkswagen Golf 2 (був) Volkswagen passat B7
    Де мили сажевик?
     
  6. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Нормальний розхід!
     
  7. Or4ik

    Or4ik Початківець

    Авто:
    VW Transporter T2, 1978 р.в.
    літом було 5 ...
     
  8. Or4ik

    Or4ik Початківець

    Авто:
    VW Transporter T2, 1978 р.в.
    "DPF TECH". Біля Луцька.
     
  9. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Зимою у всіх збільшується розхід на 1- 1,5літра....
     
  10. Or4ik

    Or4ik Початківець

    Авто:
    VW Transporter T2, 1978 р.в.
    Зимою так. Але ж на дворі +10)))
     
  11. Or4ik

    Or4ik Початківець

    Авто:
    VW Transporter T2, 1978 р.в.
    А інших варіантів нема? Бо то получається що треба купити новий датчик не знаючи чи старий працює чи ні.
     
  12. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Та чого ж, звичайно що можна. Компютерну діагностику тре провести в динаміці (тобто прокататися зі "шнурком") і зняти логи, по котрих має бути видно чи працює правильно чи ні.
     
  13. Or4ik

    Or4ik Початківець

    Авто:
    VW Transporter T2, 1978 р.в.
    Можеш когось порекомендувати? Бо сам незнаю які групи дивитись. Чи то треба на Алекс записуватись?
     
  14. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Я не знаю по твоїй машині які групи дивитись. Мо хто тут порадить конкретніше.
     
  15. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Цікава хрень получається...Отут мали бути описані всі групи де як і що читати і дивитись
    http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Diagnostic_Procedures#Volkswagen

    Твій вася це руский клон VCDS. Ross підтримує свою діагностику і дає інформацію у посиланні зверху...Твого двигуна там немає. Вся інформація закінчується на PD системах... Коммон райлу немає... Вася списує все з VCDS і переробляє у свому форматі шоб його не засудили.... тобто Вася щось десь читає, але розяснень по режимах діагностики по Коммон райлу немає.. VW уже років пять на нові модельні ряди ставить Коммон райл а Ross чомусь не включає розяснення по цих моделях у свою діагностику... чому так не знаю і це для мене новина, бо якраз хотів купляти на ці двигуни діагностику....
    В результаті ... треба або методом тику шукати серед 255 груп, або на алекс - в них повинні бути офіційні діагностичні тестери... Але до тестера ще треба спеца що вміє ним користуватись, а там з тим не густо
     
  16. Or4ik

    Or4ik Початківець

    Авто:
    VW Transporter T2, 1978 р.в.
    "Алекс" сказав що не хоче шукати проблему якщо не показує комп помилки :pardon: Порадив глянути стан форсунок, вприсків та замінити АКБ так як в мене перестала спрацьовувати система старт/стоп ...
     
  17. GVM

    GVM Active Member

    Авто:
    volkswagen Golf 2 (був) Volkswagen passat B7
    В мене по помилці ЕГР система старт/стоп не працювала. Але я розумію що помилки нема. Мигала спіралька потім постіно світила щей чек, їздив в аварійному режимі без турбіни як на фірі... поки не зробив... в чому проблема?
     
  18. GVM

    GVM Active Member

    Авто:
    volkswagen Golf 2 (був) Volkswagen passat B7
    В мене на 1.6 по місту 8—9 пє по трасі 5—5,3 максимум, той же common rail.
     
  19. Or4ik

    Or4ik Початківець

    Авто:
    VW Transporter T2, 1978 р.в.
    Які дистанції по місту і яка швидкість на трасі?
     
  20. GVM

    GVM Active Member

    Авто:
    volkswagen Golf 2 (був) Volkswagen passat B7
    По місту зазвичай до 10км.тобто в режимі старт—стоп, а траса 100—120
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)