Зміни в ПДР

Тема у розділі 'Юридичні питання', створена користувачем holubets, 12 лют 2013.

  1. holubets

    holubets Місцевий

    Авто:
    OPEL Vectra 1998 1.8 X18XE, VW Jetta 1987 1.6 EZ була
    Клубна карта:
    000095
    • Подобається Подобається x 2
  2. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Дякую за цінну інфу!
    Читнула і йойкнула!
    "Також за новими правилами дорожні знаки будуть мати перевагу перед дорожньою розміткою. Тому віддавайте перевагу, наприклад, знаку «рухатися тільки прямо», якщо навіть розмітка вказує на поворот ліворуч або праворуч."
    "У дорожній розмітці (до білої і жовтої поліс)" - останнє слово ))), "проїжджій частині", "оранжевого кольорів", "(або ходовими вогнями)". Нема на них Мартіня з його темою про Вєлікій і могучій!
    Разом з тим з правил вилучається пункт, відповідно до якого обгін транспортних засобів дозволяється тільки ліворуч.

    Ото веслео (саме так і читати!) стане на дорозі
     
  3. Руся17

    Руся17 Active Member

    Авто:
    Passat b3 2.0 9А ГБО" 89(продан)
    Peugeot 405 1,9
    11 лютого Кабмін прийняв зміни до ПДД, але будуть діяти з 15 квітня.
     
  4. vasq3d

    vasq3d Початківець

    Авто:
    GOLF II 1.8 1986р.
    А де ви зараз ще розмітку бачили???? Я крім ям взагалі нічого не бачу, особливо на трасі Львів-Луцьк.:D
     
  5. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    а не сказано там про бруківку, з її псевдо-розміткою ?
     
  6. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Вчитайтеся в суть! Тобто, законодавець відразу в закон закладає таку можливість, що розмітка і знаки повинні суперечити одні одним... О закони!
     
  7. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    Ну не "повинні" а "можуть". І якщо таке трапиться (знаки деколи міняють, переносять, встановлюють додаткові) - щоб водій знав що робити. Бо зараз типу не визначено...
    Народ, не треба загущувати фарби там де це непотрібно. За остінні роки загалом зміни до пдр не в гіршу сторону пішли. Та і ці що будуть теж. Це ж не листи щастя. Головне, щоб люди їх дотримувались. Я б, чесно кажучи, бакланив тих хто без світла в сутінках їздить, а не тих хто хоче прописати світло в пдр.
     
  8. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Про фари згоден. Сам маю звичку вмикати фари відразу після старту. Але там є таке цікаве формулювання як схід і захід сонця... Як і хто буде визначати зайшло сонце чи ні? :) І куди воно має зайти? За небокрай? За гору? За будинок? За хмарку?

    Не всі зміни насправді є хорошими. Звісно, краще вичитати і розібрати оригінал, але принаймні на перший погляд із того що повідомили ЗМІ, виникають деякі застереження.

    Ось наприклад ще такі два моменти: з Із ПДР виключений пункт, згідно з яким обгін транспортних засобів дозволяється тільки з лівої сторони, а також немає чіткого положення про необхідність зміни шин з початком нового сезону.

    Вказується лише, що у випадку постійної експлуатації транспортного засобу на дорогах зі слизькою проїжджою частиною "рекомендується використовувати шини, що відповідають стану проїжджої частини".

    Це що таке? Турбота про безпеку громадян на автошляхах України? Чи покращувачі вже й клімат у нас покращили?
     
  9. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    Час зходу і заходу сонця - астономічна величина, розраховується наперед на кожен день. в календарях є. про обгін: ЗМІ чи хто там сплутали обгін і випередження. не можна буде випереджати зправа (по сусідніх смугах в одному напрямку.) Це стосується в основному траси, коли шпариш в правій, а тут з лівої тобі оба - перестоїлись, як правило фура. тепер треба буде самому іти в луву сму і зганяти черепаху (не мене) на праву смугу, щоб випередити (не обігнати.) обгін по узбіччю і надалі буде заборонений. про шини: тут вони не могли конкретно вказати, то температута і сніг - то не сонце, не передбачиш. тому но розсуд (здоровий глузд) водія. але як сніг лежить вже місяць, а ти на літніх під гору буксуєш - то можуть і покарати (побачим як там конкретно нвпишуть). То суто моє розуміння, я не ДАІшник, але якось так...
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Це - повний дебілізм! Cherepaha, це не про Твій допис, а про постулат у ПДР. Схід сонця, як правило, починається вже від години 4 ранку і т.д. Але навіть якщо сонце зійшло о 4 ранку, то не обов"язково відразу стає світло, як вдень... І так само з заходом сонця... Тим більше в горах!

    А це - ще більший ідіотизм! У нормальних країнах є засада - якщо протягом трьох днів підряд температура півлітря тримається +8 і нижче, то треба міняти. А з таким записом, як у наших ПДР, то можна і в січні їздити на літній гумі. Мені не шкода того, хто буде їздити на літній гумі. Але, якщо я знаю, що зараз усі повинні б бути в зимових капцях, то і відповідно можу розраховувати на якийсь біш-меш короткий шлях гальмування...
     
  11. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    я собі уявив відривний календар на торпеді в машинах ДАІ :) А може цей атрибут в машині тепер буде обов"язковим як вогнегасник і аптечка? :)
     
  12. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    Не плутайте "світає", і "сонце зійшло", коли його повністю видно (чи мало б бути видно). Ясно шо то все індивідуально, як і тією температурою, але ше нікого не покарали за то, може і не будуть карати. Не треба кіпішувати.
    І на рахунок країн. Наша країна теж "нормальна", і я її люблю. Не плутайте поняття країна і влада. То шо десь трохи не всім все ясно, чи не такі закони, чи злодіїв багато - то так, але до чого тут країна? моря, гори, озера, рідна хата - ось це країна!
     
  13. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    ага... :morning1: особливо коли приїжджаєш в гори, знімаєш тяжкі черевики зі змучених ніг, опускаєш їх у крижану воду гірського потоку, а тобі зізаду:
    - женщіна! нємєдлєнна вийдітє із вади! ета часная собствєннасть! єслі ви нємєдлєнна нє вийдітє - спустім на вас сабак.

    Що у нас залишилося з того, про що Ти пишеш, друже?

    Щодо світає і сходить сонце - це справді трохи різні пойняття, і, думаю, тут треба вмикати голову.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. holubets

    holubets Місцевий

    Авто:
    OPEL Vectra 1998 1.8 X18XE, VW Jetta 1987 1.6 EZ була
    Клубна карта:
    000095
    Є деякі хороші моменти в цих правилах, як обов’язкове ближнє світло, так і негативні: мені не зрозуміло чому ближнє світло тільки на трасі. В місті, де можна їхати до 80 км за годину, ближнє світло теж було би доречним, тим більше з такими клоунами, які деколи навіть вночі габарити не вмикають, не говорячи вже про ближнє світло.
    З приводу шин, то по-телевізору гайці пояснювали, що наша країна дуже велика, і якшо для Карпат обовязковою є заміна шин, то у Криму, де середньорічна температура +4, можна цілком безпечно їздити на літній резині.
     
  15. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    крім того неясність вносить те, що якби ввели обовязкове використання зимової гуми - коли саме на неї переходити. а треба чіткий критерій для всієї країни. а в існуючих ПДР навіть небуло такого поняття як зимова гума чи літня гума
     
  16. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Ага, і листок з того календаря прикріплений до протоколу як доказ про порушення :D.
     
  17. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
  18. Serh

    Serh Active Member

    Авто:
    VW Golf 2 1.6 TD 1991 р.
    http://vodiy.kiev.ua/uk/dai/penalty/?page=1 перечитав я всі штрафи, тепер за те що не пристебнутий не штрафують чи як? чи просто я не уважно читав і випустив це порушення з уваги
     
  19. Serh

    Serh Active Member

    Авто:
    VW Golf 2 1.6 TD 1991 р.
    Порушення вимог законодавства щодо встановлення і використання на транспортному засобі спеціальних світлових або звукових сигнальних пристроїв;
    * Штраф з конфіскацією спеціальних світлових або звукових сигнальних пристроїв.

    штраф 42500 – 51000 грн.*.

    Уявляю коли даї будуть аргументувати що різні світлодіодні лямпочки самостійно встановлені є спеціальні світлові пристрої. Років 10 прийдеться виплачувати цей штраф з нашими зарплатами))
     
  20. Serh

    Serh Active Member

    Авто:
    VW Golf 2 1.6 TD 1991 р.
    Керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції, а також передача керування транспортним засобом особі, яка перебуває в стані такого сп'яніння чи під впливом таких лікарських препаратів, а так само відмова особи, яка керує транспортним засобом, від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або щодо вживання лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції;
    * Штраф або громадські роботи від 40 до 50 годин, або адміністративний арешт від 7 до 10 діб.

    штраф 2550 – 3400 грн.

    на форумі були розмови про відмову проходження огляду на стан алкогольного сп*яніння. Чітко виписано в штрафі.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)