Звук з мотора підкажіть хто знає)

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Slavik20009, 17 чер 2016.

  1. Slavik20009

    Slavik20009 Початківець

    Авто:
    Volkswagen Golf 4 1.4
    Перша бібіка))
    Вчора появився грохіт збоку мотора там де ролікі..
    На відео цей звук проявляється коли оберти падуть. Був у майстра, той поміняв помпу але це не допомогло. Ваші пропозиції?

    http://www.ex.ua/120318873560
     
  2. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    ми не телепати і лише по звуку то навряд, але придумати можемо багато чого ;)
    я ставлю на РХХ
     
  3. Slavik20009

    Slavik20009 Початківець

    Авто:
    Volkswagen Golf 4 1.4
    Перша бібіка))
    Уточнення!!!
    Звук то є то нема, але проявляється при 1200-1800 об/м.
     
  4. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Спишися з @kym під'їдь до нього, хай послухає.
     
  5. Slavik20009

    Slavik20009 Початківець

    Авто:
    Volkswagen Golf 4 1.4
    Перша бібіка))
    Я з франківська з таким грохотом не поїду
     
  6. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Їдь ще раз до майстрів і нехай по черзі скидають ремні приводів ГУР і генератора.Якщо помпу зміняли то можуть гриміти гідрак і генератор. Скинути ремінь і крутнути рукою на шат...Роліки за звичай виють а не горимлять.коли помпу міняли роліки провіряли ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Slavik20009

    Slavik20009 Початківець

    Авто:
    Volkswagen Golf 4 1.4
    Перша бібіка))
    Був на Станції. Є люфт натяжного роліка. Затягнули його сильніше і грохот пропав. Але сказали що це ненадовго і прийдеться міняти(((.
     
  8. Slavik20009

    Slavik20009 Початківець

    Авто:
    Volkswagen Golf 4 1.4
    Перша бібіка))
    Але після заміни помпи з'явився шум десь з роліків. Коли їду з відкритими вікнами то з правої сторони щось шипить!
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Блін... ну і майстри у вас там... Якщо є люфт натяжного такий що гримить то він може дати клина в кожний момент бо він стає наперекос Клин роліка означаєщо через короткий проміжок часу згорає ремінь і рветься. Після цього гне клапана і ГБЦ на капіталку.З такою поломкою з майстерні не випускають.... а тобі сказали що не надовго... Взагалі заміна роліків і ГРМ це перше за чим тре слідкувати... занадто дорого коштує легковажність
     
  10. Slavik20009

    Slavik20009 Початківець

    Авто:
    Volkswagen Golf 4 1.4
    Перша бібіка))
    Ремені та ролики поміняв 16000 назад...))))
    Дорогі вони)
    У вівторок їду на сто знову, але на офіційну Алекс-ІФ.
    Там все зроблять надіюсь)
     
  11. Slavik20009

    Slavik20009 Початківець

    Авто:
    Volkswagen Golf 4 1.4
    Перша бібіка))
    Вони просто мені робили повне ТО з заміною ременів і роликів. Гарантія ще є від них.
     
  12. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Значить натяжний -брак попався. За звичай ролік витримує дві заміни ремня
     
  13. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    І в мене зявився звук при збільшенні обертів, чимось нагадує "рохкання", із збільшенням обертів частота зростає (синхронно до обертів). Гольф 2, 1,4 - роликів немає, помпа (міняна 3-4 тис назад) натягує ремінь (міняний 15 тис назад).
    Сам по собі звук не противний, не металевий. Хтось прямоток ставить, щоб був подібний)))

    П.С. на що звернути увагу, ще не було часу їхати на СТО для діагностики. Чи може дирява задня банка таке давати?
     
  14. Roman_AWD

    Roman_AWD Початківець

    Авто:
    VW B6
    Зробили?
     
  15. sokura182

    sokura182 Початківець

    Авто:
    G2
    Звук нагадує цей?
    З'являється на холостих обертах прогрітого двигуна?
    Можу точно сказати, що це не помпа і не генератор. Ця тема не раз піднімалась в інтернеті. Найбільш ймовірна причина - шків промвала підтирає об захист
     
  16. vovik07

    vovik07 Active Member

    Авто:
    Passat B3
    Добрий день . В мене схожий звук як в дописі вище. Звук при 900-1000 об , вище пропадає. Я знаю що це точно проміжний вал. Звук починається коли добре прогріта машина. Чи може проміжний вал мати осьовий хід, тобто вперед-назад? Памятаю коли міняв ремінь грм , то зауважив що вал має хід повздовжній. бокового люфту на ощуп не замітив. Можливо якщо є повздовжній хід то шків задіває об захист.... Як позбутися цього поздовжнього люфту? Ось відео роботи мого двигуна.
     
  17. vovik07

    vovik07 Active Member

    Авто:
    Passat B3
    Ще питання трохи не по темі. Є варіант пасата з 9а мотором. Що скажете про цей двигун 2.0 16 клапанів , чи проблемний цей двигун?
     
  18. yurkus7

    yurkus7 Active Member

    Авто:
    volkswagen passat b3.AAM 1.8 1992 універсал
    такий самий був звук- причина банальна за сильно був натягнутий ремінь ГРМ
     
  19. vovik07

    vovik07 Active Member

    Авто:
    Passat B3
    .
    Дякую . Попробую попустити.. А то та провірка пальцями. В кожного пальці різні...:)
     
  20. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Був аналагічний звук колись на г2 після ремонту гєни. Виявилось що майстри добре не дотянули болт що прижимає крильчатку на гєні. Подивись чи він в тебе непопустив.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)