Яке авто краще купувати - нове чи б/в?

Тема у розділі 'Автофорум', створена користувачем scirocco, 16 лют 2008.

?

Мої плани:

  1. Наступною машиною в мене буде нове авто

    24 голосів
    35,3%
  2. Наступною машиною в мене буде вживане авто

    44 голосів
    64,7%
  1. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Часто на форумі виникають дискусії - яка машина краща - нова чи вживана? Для цього створюю нову тему. Власне цікавить думка форумчан, чи варто на зараз тратитися на нове авто, чи доречніше шукати вживане?
     
  2. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Яке авто краще купувати - нове чи б/в?

    Ду маю, що скільки людей - стільки і думок.
    Чому люди беруть нову - бо нова. Але купуючи нове авто не забуваймо щоу її вартості 20-30% закладено на гарантійне обслуговування, окрім цього клієнта садять "на голку" з проходженням ТО.
    Якщо вищесказане взяти до уваги і не цурається людина Б/У машини то як на мене краще брати не нову 3-5 річну машину, і експлуатуючи протягом 3-х років затрати на неї будуть суттєво менші ніж ті 20-30%, що переплачуєте за гарантію + "ТО-шна голка". Ще до уваги треба брати плануовий пробіг машини в рік. При нагоді напишу свої думки розрахунок в цифрах.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Яке авто краще купувати - нове чи б/в?

    Якшо маєш купу грошей, то звичайно ж можеш собі дозволити хорошу нову машину. Але при бюджеті на машину від 10 до 20 тисяч уйо , у нас на ринку практично нема що хорошого взяти. Однозначно, що за ці гроші краще купити хороший вживаний автомобіль, ніж новий ланос, дачію чи авео, а тим більше не таврію чи ладу. У вказаному ціновому діапазоні немає НОВИХ машин, які б я хотів собі купити. А вживаних за ці гроші багато хороших. То я собі так думаю, але, скільки людей, стільки думок.
     
  4. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Відповідь: Яке авто краще купувати - нове чи б/в?

    А яка баба краща- стара і навчена чи молода і "зелена", відповідь- та на яку хватає грошей.На мою думку питання треба ставити чи відповідає ціна якості для б.у. машин і доступність автокредитування і якості гарантійного сервіса для нових авто.
     
  5. vovka

    vovka Active Member

    Авто:
    ВАЗ 2108 RPD, Ford Fiesta ST
    Відповідь: Яке авто краще купувати - нове чи б/в?

    десь в глибині душі я хочу нову машину.. але.. бракує грошей на хорошу нову машину.. в діапазоні до 20к я небачу машин які б мені подобалися.. а дальше грошей не хватає )) тому мабуть наступна машина буде б/у.
     
  6. Golf dva

    Golf dva Active Member

    Авто:
    VW Golf ІІ
    Відповідь: Яке авто краще купувати - нове чи б/в?

    +1
     
  7. mixonoff

    mixonoff Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTI'82 KAMEI, Skoda Fabia ' 07 1.2
    Клубна карта:
    000422
    Відповідь: Яке авто краще купувати - нове чи б/в?

    В мене є можливість придбати нове авто в кредит за тисяч так 15-18 долярів, але є одне но, в цьому діапазоні всі моделі автомобілів вже настільки приїлись, що мені гаманець не витягнеться купити ширпотреб. Автомобіль має бути яскравим, особливим та трішки егоїстичним, тому обираю б/у,а саме Scirocco, цілком відповідає попередньому опису. Купляють ж люди б/у Мерседес SLR 300, Karmann-Ghia, Berlinetta, Ford Mustang і т.д, і то не через те, що гроші дозволяють чи не дозволяють, а тільки через їхню особливість і рідкість.
     
  8. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Яке авто краще купувати - нове чи б/в?

    підтримую

    скільки грошей така і машина.
     
  9. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Яке авто краще купувати - нове чи б/в?

    При бюджеті 10-17 однозначно б/у (головна причина-відсутність вибору в цьому діапазоні, один утилітарний непотріб косокого походження або дешеві пусті бюджетні особувки). Враховуючи реалії нашого гарантійно-сервісного обслуговування (зменшений в два рази пробіг між черговими ТО, відсутність запчастин і по кожному випадку довгі суперечки, чи то по гарантії чи ні і купа відмазок і застережень), також якість машин і їх передпродажної "підготовки", ненастав ше той час в нашій країні, шоб нові машини в салоні були вигідною покупкою. Вистачить зайти на любий форум любої марки (український), і почитати відгуки "щасливих" власників нових салонних машин...з яких більша половина відмовляється від гарантійного обслуговування (який тоді зміст в покупці машини з салону?), а в деяких випадках навіть судяться з автопродавцями. Ше я б задумався про реальний шанс купити в салоні биту машину (при чому в будь-якому ціновому діапазоні, і випадки непоодинокі), і про то, шо коли виїхав з салону, ціна на 10-15% впала відразу.
    Коротше кажучи, мене особисто не приваблює преспектива за свої гроші почувати себе лохом, краще взяти б/у, яку сам вибрав...як то кажуть "бачили очі шо купували", а за вартість всіх ТО гарантійного осблуговування самого галімого сенса на крайняк можна капіталку двигуна зробити і півходової поміняти.
    Машина з салону в бундесі і в нашій сцуко правовій розвинутій європейській державі - двє бальшиє разніци, як кажуть в Одесі...
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Geremy

    Geremy Active Member

    Авто:
    Golf Plus 1.6 - більше в дружини, Skoda Octavia 1.9 TDI (2005 р.в.) - службовий....
    Відповідь: Яке авто краще купувати - нове чи б/в?

    рік тому погодився б на всі 100%...
    Маю знайомого водія, який їздить на 5 машинах відразу (від Sprintera Maxi до A6 3.0 TDI quattro), то свого часу він видав таку геніальну фразу "Добрі машини закінчились 10 років тому" )) В чомусь я його підтримую...
    Гарантія - факт, постійно тре доказувати що то гарантійний випадок, деякі знайомі-знайомих, що працювали в оф. дилера казали що гарантія - то найкращий заробіток для виробника :wacko: Але по моєму в ціну авто її всьо-такі не закладається...
    З іншого боку шукати і знайти нормальне б/у нині все важче і важче. Тим паче, що при нинішньому радикально меркантильному підході до машин (був свідком "вбиття" машини за 2 роки), щось мене все менше і менше пре перспектива б/у. А після вивчення ринку б/у машин в Польщі та Литві, мені взагалі страшно стає, що може приховуватись під гарною зовнішністю і ідеальною роботою двигуна.
    Тому інколи вважаю, що краще купити нове (якшо бабло позволяє), а вже тих 25-30 % різниці якось переживеться з часом і, мабуть, меншими ремонтами.
    Вопщім все залежить від обставин і ситуації...
    Якщо прийнято рішення брати 4-5 річне авто, то ІМХО в добре перевіреному місці...
     
  11. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Яке авто краще купувати - нове чи б/в?

    Гарантія, яку дають наші салони, це повне фуфло і лохотрон. От колись в салоні мерса була акція: всі мерседеси Е класу (ціна від 60 тис. у.о.), придбані в офіційного дилера мають 5 років БЕЗКОШТОВНОГО ГАРАНТІЙНОГО обслуговування НЕЗАЛЕЖНО від пробігу-оце гарантія, купив машину і 5 років тебе нічого не обходить.
    в салоні під зовнішністю нової машини і впевненістю в тому шо вона нова може приховуватись ше похлєщє.
     
  12. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    Відповідь: Яке авто краще купувати - нове чи б/в?

    сусід має свою мойку.. (на погулянці така є матьора)
    то він там миє практично тільки дорогі авто.. то він каже шо авто ніби дороге і нове а лак лізе від мойки.. каже шо покраска старих і нових не до порівняння..
     
  13. Andriy_

    Andriy_ Початківець

    Авто:
    Passat B6 2.0TDI 6Mex.
    Відповідь: Яке авто краще купувати - нове чи б/в?

    Гарантія на нове авто є завжди. Треба тільки мати голову на плечах і не забувати, що ми живемо в Україні, а не в Європі. Жоден офіціал не буде бігати біля нас, поки ми не змусимо його робити це погрозами, скандалами, скаргами в захист прав споживачів і т.д. Ми самі повинні поважати себе, а не бігати на задніх лапках перед офіціалами, які часто-густо знають не більше, ніж ми самі. Нічого в світі не змінюється, поки ми самі не починаємо щось змінювати. Поважайте себе в першу чергу, не схиляйте завчасно голову та не ставайте на коліна.

    Що стосується теми, то суперечка трішки некоректна. В питанні повинна бути умова наявності у потенційного покупця певної суми амер. президентів. Саме, виходячи з такої суми, людина приймає рішення про покупку:"Бытиё определяет сознание". Все решта вторинне. Якби, скажімо, кожен опитаний мав 30...35 кілобаксів, то мало хто захотів би дивитись в сторону старих авто. А так наша суперечка нагадує розмову глухого зі сліпим.
     
  14. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Яке авто краще купувати - нове чи б/в?

    Ну яка різниця, чи я маю 5-10, 10-15, 20-30 президентів. Всеодно за будь-яку з тих сум можна купити як нову так і вживану машину.
    А по твоєму ніхто не купує вживаних хамерів, кайєнів чи бокстерів? Чи може ти знаєш, де вони по 5 тисяч продаються?
     
  15. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Яке авто краще купувати - нове чи б/в?

    In America :)
    А насправді +1
     
  16. Andriy_

    Andriy_ Початківець

    Авто:
    Passat B6 2.0TDI 6Mex.
    Відповідь: Яке авто краще купувати - нове чи б/в?

    Може занадто категорично, але я особисто вважаю, що "автомобілем" можна назвати нову машину, вартість якої стартує з 15...20 кБ. Невже хтось із учасників форуму відносить до авто "Таврію", "Ланос", "Сенс", ТАЗ (тобто ВАЗ), ГАЗ? А встановлення приблизної кількості грошових знаків на 90% вирішить суперечку щодо купівлі нового, чи вживаного авто.

    Хамери, кайєни, бокстери і т.п. - це уже не автомобілі, а продукт фантазії (уяви, мрії, хвороби) конкретної людини з дуже значними (знову-таки) фінансовими можливостями. Друга частина питання взагалі без коментарів, або "В огороді бузина, а в Києві дядько".
     
  17. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Яке авто краще купувати - нове чи б/в?

    Власне для того, щоби це дізнатися створена гілка, яку ти вважаєш некоректною.
    Дякую за думку, але ті "дуже значні" фантазії (25-30 кб) не дотягують навіть до вартості нового Фольксвагена-Пассата, - сімейного авто середнього класу. Тому думаю, що тобі варто почати шанувати думку інших, не підкладаючи її під свої особисті рамки. Особисто я, маючи 35 тисяч на авто пошукав би краще вживаного потужного туарега ніж купувати новий Пассат в базовій комплектації зі слабеньким мотором.
    Я і не просив коментувати, це запитання, яке водночас заперечує твердження про те, що вживаних дорогих авто небуває. Логічно, що воно написане з очікуванням відповіді а не чергових коментарів чи фразеологічних роздумів. До речі, про фразеологізми - в приказці написано "в огороді" замість "на городі".
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Geremy

    Geremy Active Member

    Авто:
    Golf Plus 1.6 - більше в дружини, Skoda Octavia 1.9 TDI (2005 р.в.) - службовий....
    Відповідь: Яке авто краще купувати - нове чи б/в?

    ІМХО я б не рекомендував купувати "Хамери, кайєни, бокстери і т.п. за 35 тис."!!! Якщо такі бувають...
     
  19. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
  20. Geremy

    Geremy Active Member

    Авто:
    Golf Plus 1.6 - більше в дружини, Skoda Octavia 1.9 TDI (2005 р.в.) - службовий....
    Відповідь: Яке авто краще купувати - нове чи б/в?

    Бокстер тут дарма загаданий - малося на увазі мабуть карера...
    В Німеччині кажуть, купив бокстер бо не заробив достатньо грошей на кареру ))
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)