Правила форуму

Тема у розділі 'Про сайт і форум', створена користувачем MARTINI, 10 гру 2008.

 1. MARTINI

  MARTINI Добрий Адмін

  Авто:
  Seat Leon 2.0 FSI, 2006
  Клубна карта:
  000111
  1. Мова:
  1.1
  Прийнятими тут мовами ведення дискусій є українська та російська мови. Утримуйтеся від використання інших мов цьому форумі. Назви темам рекомендуємо давати українською мовою.
  1.2 Дозволяється, як єдиний виняток, публікація цитат (із зазначенням джерела) іншою мовою, за умови, що ці цитати належним чином виділені засобами форуму (тег quote ) і до них долучається щонайменше стислий переклад українською мовою.
  1.3. Рекомендуємо перевіряти правопис повідомлень перед їх публікацією. Вперте нехтування цієї рекомендації є порушенням Правил.
  1.4. На форумі заборонено вживати суржик та "албанську" мову бо так спілкуються лише малоосвічені придурки, а ми не такі.

  2. Спілкування
  2.1
  Ви спілкуєтесь у пристойному товаристві, Ваші повідомлення повинні бути тактовними.
  2.2 Забороняється зловживання ненормативною лексикою
  2.3 Забороняється створювати однакові теми в різних розділах форуму. Перед тим, як створювати нову тему, переконайтеся, чи схожа тема вже тут не обговорювалася. Для цього у нас є пошук.
  2.4. На форумі не прийнято обговорення політичних, мовних та історичних питань, оскільки вони зазвичай зводяться до срачу.
  2.5 Теми, спілкування в котрих переходить в особисті образи, будуть закриті.
  2.6 Заборонено публікацію матеріалів, які розпалюють міжнаціональну, расову чи міжрелігійну ворожнечу, містять пропаганду насильства, порнографії, або будь-яким чином порушують законодавство України. Вартує розуміти, що розпалюваннм ворожнечі може трактуватися і непрямий заклик, наприклад розміщення гумору чи глузування з інших країн чи націй, релігій, особливо якщо вони базуються на недоказаних чи придуманих фактах.
  2.6.1 Заборонено беззмістовні повідомлення (флуд) та умисну рекламу (спам), заклики переходити на інші форуми.
  2.6.1.1 Спамом вважається посилання на інші сайти з метою продажу або реклами, заклики або пропозиції їх відвідувати, заклики або пропозиції купувати ті чи інші товари і послуги.На форумі заборонено розміщувати інформацію щодо мережевих маркетингових "пірамід", про "заработок в сети" і тому подібне. Для оголошень про продаж є розділ "Автобазар", у якому учасники клубу можуть пропонувати продаж чи обмін тих чи інших своїх речей. Якщо ж Ви хочете опублікувати у нас інформацію рекламного характеру, вести з допомогою форуму свій бізнес, здійснювати тут продаж своїх товарів і послуг, то Вам сюди.
  2.6.2 Дозволяється одноразові відхилення від цього пункту у випадку продажу ексклюзивних товарів або послуг в лімітованих тиражах лише та виключно для одноклубників. В такому разі ексклюзивність повинна бути підтвердженою кимось із адміністрації.
  2.6.3 Оголошення комерційного та рекламного характеру розміщуються виключно у розділі "Комерційні пропозиції".
  2.6.3.1 Оголошення про продаж цілих автомобілів на запчастини прирівнюються до комерційних і розміщуються виключно у розділі "Комерційні пропозиції".
  2.6.4 Забороняється "піднімати" теми беззмістовними дописами. Підняття теми можливе лише у випадку зниження ціни, зміни комплектації, зміни стану продаваного товару (наприклад з'явились пошкодження), додатковими фото або інформацією про продаж цього товару.
  2.6.4.1 Якщо ви хочете щось тут продати, то оголошення розміщуються повністю на цьому форумі. Забороняється замість оголошення подавати посилання на оголошення, розміщене на іншому форумі.
  2.6.4.2 Розміщуючи оголошення, детально описуйте те, що продаєте, обов"язково вказуйте ціну товару, причину продажу та місцезнаходження.
  2.6.5 Не пишіть прописними літерами, тут сліпих нема.
  2.7 Рекомендується не використовувати форум для особистих розмов. Краще надіслати учасникові приватне повідомлення або скористатись електронною поштою чи ICQ.
  2.8 Поганим тоном вважається публікація особистих даних інших учасників без їх згоди. Це, зокрема, стосується ICQ, адрес електронної пошти, імені, прізвища та по-батькові.
  2.9. Будь-який тиск на модераторів, адміністратора, особисті образи в їхній бік і публічне обговорення їх діяльності недопустимі. Маєте щось проти -- пишіть в приват. Тон приватних листів враховується.
  2.10 При створенні нової теми продумайте заголовок так, щоб з нього було зрозуміло, про що тема. Не створюйте тем із заголовками "Допоможіть", "Запитання", "Проблема" і тому подібне, оскільки такі заголовки не несуть жодної інформації про тему. Якщо Ви щось продаєте, напишіть в заголовку, що. Якщо у вас технічна проблема, напишіть в заголовку із чим саме. Теми, які порушують це правило, будуть видалені
  2.10.1 Не пишіть заголовок прописними літерами, тут сліпих нема.
  2.11 Реєструючись та дописуючи на форумі ви маєте усвідомлювати, що не зможете видалити ні свою реєстрацію, ні залишені тут дописи. Це ще одна причина, чому слід думати перш, ніж писати.

  3. Система покарань і попереджень
  3.1
  Порушники Правил можуть бути покарані від винесення попереджень до тимчасової чи повної заборони публікувати повідомлення (бан).
  3.2 Система покарань та попереджень передбачає нарахування штрафних балів. За різні види порушень передбачено різну кількість штрафних балів. Їх можуть нараховувати адміністратори та модератори.
  3.3. Коли відвідувач набирає 10 штрафних балів протягом місяця, він потрапляє у бан на 1 добу. 20 штрафних балів - на тиждень. У випадку, якщо за місяць набрано 30 балів, бан триватиме місяць. За особливо грубі порушення доступ до форуму може бути заблокований назавжди. В окремих випадках адміністратор залишає за собою право особисто визначити термін покарання без прив"язки до зазначеної шкали.

  4. Використання псевдонімів (ніків) і підписів
  4.1.
  Не дозволяється використовувати псевдо і підписи, що містять у собі нецензурні слова чи вислови. Не використовуйте нік, який неможливо запам’ятати, зокрема беззмістовний і важкий для прочитання набір символів
  4.1.1 Для нових користувачів дозволено використовувати в назві ніку тільки такі символи:

  Аа Бб Вв Гг Ґґ Дд Ее Єє Жж Зз Ии Іі Йй Її Кк Лл Мм Нн Оо Пп Рр Сс Тт Уу Фф Хх Цц Чч Шш Щщ ь Юю Яя Aa Bb Cc Dd Ee Ff Gg Hh Ii Jj Kk Ll Mm Nn Oo Pp Qq Rr Ss Tt Uu Vv Ww Xx Yy Zz -

  4.1.2 Заборонено реєструвати ніки схожі на ніки, що уже існують на форумі, особливо якщо їх використовують активні учасники форуму. Якщо Ви зареєструєте такий нік, адміністратор звернеться до Вас із вимогою змінити його на інший, більш оригінальний, аби запобігти виникненню можливої плутанини в майбутньому.
  4.2 У форумі заборонено використання двох і більше ніків одним користувачем. Виявлені адміністратором ніки-клони блокуються без попередження.
  4.3 Кінцеве рішення про прийнятність псевдо чи підпису приймає адміністрація. Обговоренню таке рішення не підлягає.
  4.4 На форумі не практикується зміна ніків. Якщо для зміни ніка у Вас є вагомі поважні причини, то звяжіться з адміністрацією, поясніть причину зміни та повідомте новий нік.
  4.5 Якщо Ви хочете розмістити у своєму підписі лінк на свій сайт, спершу розмістіть на своєму сайті лінк на www.volkswagen.lviv.ua у вигляді кнопки
  [​IMG]
  HTML:
  <a target="_blank" title="Львівський Volkswagen Клуб" href="http://www.volkswagen.lviv.ua">
  <img border="0" alt="Львівський Volkswagen Клуб" src="http://www.volkswagen.lviv.ua/knopka.gif"></a>  5. Правила можуть змінюватися і доповнюватися

  6. Незнання правил не звільняє від відповідальності

  Приємного спілкування!
   
  Останнє редагування: 25 січ 2016
  • Подобається Подобається x 1
 2. scirocco

  scirocco Аксакал

  Авто:
  VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
  Клубна карта:
  000001
  Звертаю Вашу увагу не деякі доповнення правил, пов'язані із черговим збільшенням комфорту читабельності форуму. Зокрема доповнення пункту 2.6, додавання пунктів 2.6.2 та 2.6.3. Пункти вступлять у дію після тижневого ознайомчого терміну, тобто 7 діб після дати цьогго повідомлення. Приємного спілкування!
   
 3. MARTINI

  MARTINI Добрий Адмін

  Авто:
  Seat Leon 2.0 FSI, 2006
  Клубна карта:
  000111
  Прошу звернути увагу на доповнення до правил. Зокрема додано новий пункт 2.6.3.1

  Якщо ви продаєте цілий автомобіль на запчастини, таке оголошення може бути розміщене виключно у розділі "Комерційні пропозиції" на умовах, описаних тут http://www.volkswagen.lviv.ua/forum/announcement.php?f=49
   
 4. Pavlyha

  Pavlyha Новачок

  Авто:
  VW PASSAT B3 G60 SYNCRO
  Клубна карта:
  ?
  Підкажіть, як редагувати власні теми?
   
  Останнє редагування: 21 жов 2016
 5. Shaggy

  Shaggy Super Moderator

  Авто:
  Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
  Немає можливості редагувати їх
   
 6. Eizerman

  Eizerman Початківець

  Авто:
  VW Golf 7 1.6tdi bluemotion, VW Tiguan 2.0tdi cfgb 4 mocion, VW CC 2.0tdi cfgc 4 mocion
   
 7. Eizerman

  Eizerman Початківець

  Авто:
  VW Golf 7 1.6tdi bluemotion, VW Tiguan 2.0tdi cfgb 4 mocion, VW CC 2.0tdi cfgc 4 mocion
  Чому немаю права створити тему, прошу пояснити. Дякую
   
 8. Shaggy

  Shaggy Super Moderator

  Авто:
  Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
  Маєш повне право. В чому проблема?
   
 9. Eizerman

  Eizerman Початківець

  Авто:
  VW Golf 7 1.6tdi bluemotion, VW Tiguan 2.0tdi cfgb 4 mocion, VW CC 2.0tdi cfgc 4 mocion
  IMG_1513.JPG
   
 10. MARTINI

  MARTINI Добрий Адмін

  Авто:
  Seat Leon 2.0 FSI, 2006
  Клубна карта:
  000111
  новачкам відключено можливість відкривати нові теми, спамери задовбали
  так що спершу треба поспілкуватися на форумі а тоді зможеш відкрити свою тему
   
 11. Eizerman

  Eizerman Початківець

  Авто:
  VW Golf 7 1.6tdi bluemotion, VW Tiguan 2.0tdi cfgb 4 mocion, VW CC 2.0tdi cfgc 4 mocion
  Так, і все таки я новачок чи початківець??? ))))
   
 12. diesel757

  diesel757 Аксакал

  Авто:
  VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
  VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
  Клубна карта:
  000091
  окей @MARTINI і @Shaggy , а поясніть будь-ласка, яким чином з'являються спамерські теми (в кращому випадку на "інгліші"), що не мають жодного відношення до нашого клубу?
  можливо слід вимкнути цю опцію, га?
  можливо @Eizerman толкову тему хтів створити, а можливості не має...
  хай вже буде, такво-во
   
  • Подобається Подобається x 1
 13. MARTINI

  MARTINI Добрий Адмін

  Авто:
  Seat Leon 2.0 FSI, 2006
  Клубна карта:
  000111
  заходить спамер і робить тему
  заходить шег чи мартіні і витирає
  от тому і вимкнув
  скоріш за все тема така на форумі вже є, а якщо нема, то треба трошки потерпіти і відкрити :)
   
 14. Rem1964

  Rem1964 Active Member

  Авто:
  VW JETTA 1990 года,двигатель 1,8 GU,механика
  Хочу подати об'яву про продаж дискив,штамповки,в розділі продаж дискив,а пише що ви не маєте права подавати оголошення,як це розуміти?
   
 15. baksius

  baksius Місцевий

  Авто:
  Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
  ОЛХ тобі в поміч.
   
 16. baksius

  baksius Місцевий

  Авто:
  Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
  Право мають тільки боти з яких капають гроші.
   
  • Подобається Подобається x 1
 17. Rem1964

  Rem1964 Active Member

  Авто:
  VW JETTA 1990 года,двигатель 1,8 GU,механика
  Олх це повна фігня, більше ніж одного оголошення безкоштовно не подаш в одному розділі.А тут не так давно писав про продаж вже не пам'ятаю що,а сидіння на гольф, Джетту, так було все Гуд,а сьогодні ніфіга)))
   
 18. baksius

  baksius Місцевий

  Авто:
  Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
  Ну так адмін женився і вже запроси інші :))).
   
  • Подобається Подобається x 1
 19. MARTINI

  MARTINI Добрий Адмін

  Авто:
  Seat Leon 2.0 FSI, 2006
  Клубна карта:
  000111
  і багато тобі вже накапало? :)
   
  • Подобається Подобається x 1
 20. baksius

  baksius Місцевий

  Авто:
  Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
  Та вже три тазіка поміняв бо капає так серйозно.:)))
   

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)