Продам руль г1ГТИ+від мк2(теж жирок)Також безфорточні наг2 3д + Lambo Dors Kit.

Тема у розділі 'Запчастини і тюнінг', створена користувачем Jettix, 23 січ 2011.

  1. Jettix

    Jettix Початківець

    Авто:
    Джета купе 85 року 1.3 нк
    Товариш почав діставати з нички всякі ніштяки бо хоче гараж відкрити тому ось його товар. Дефектів тріщин і прокручуваних ділянок не має. едина коцка є на фото. Ціна 800грн +торг.тел 0677903357 Андрій.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Також продаються дверцята без форточні в ідеальному стані ціна за пару 800 грн.Продає теж Андрій
    [​IMG]
    Ламбо кіт робився на Україні з високопрочнтих сталей по кресленням іноземних китів для мк2 є детальні інструкції. Ціна 2400 +торг звертатись до Анрія.
    [​IMG]
    Також продам руль від дорожчих комплектацій г2. Руль в чудовому стані без дефектів ціна 150 грн звертатися до мене тел 0671063448 сергій.
    [​IMG]
     
  2. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Цікава цяцька, але трохи чогось бракує. Які там мають бути амортизатори і яке кріплення до дверей?
     
  3. Jettix

    Jettix Початківець

    Авто:
    Джета купе 85 року 1.3 нк
    Аммортызаторы будь які думаю найкраще взяти нові від м2141 там важка кришка і вони будуть добре працювати. В комплекті є всі планки одну приварюєш до двері далі прикручується планка і приварюется до самого механізму на словах воно важко на ділі легше ось фото комплекта якій продаеться на 2108 форумі там все приварено але тільки на ваз підходить або ж знов переварювати планку.
    [​IMG]
    Якщо цікавить дзвони Андрію він просвітить що і як + якщо реально созрієш ціна добре торгується!
     
  4. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    Наскільки я знаю, в такого типу справах переважно буває навпаки...
     
  5. Volodumur

    Volodumur Місцевий

    Авто:
    VW Jetta II GT 2,0(ABF)))
    Шкода що руль від одинички такий дорогий,за 400 би забрав))))
     
  6. Jettix

    Jettix Початківець

    Авто:
    Джета купе 85 року 1.3 нк
    Був бы мій товаришу по багажнику можливо продав би! Дзвони Андрію йому кеш потрібен тому може до чогось доторгуетеся...
     
  7. Jettix

    Jettix Початківець

    Авто:
    Джета купе 85 року 1.3 нк
    апнем мабуть...
     
  8. Jettix

    Jettix Початківець

    Авто:
    Джета купе 85 року 1.3 нк
    Цена на Lambo Dors Kit. падает до 260 реальному покупателю еще торга дадим)
     
  9. Jettix

    Jettix Початківець

    Авто:
    Джета купе 85 року 1.3 нк
    Аукціон щедрості. 250 за ламбо кіт також готовий вислухати реальні варіанти в Л.С.
     
  10. Jettix

    Jettix Початківець

    Авто:
    Джета купе 85 року 1.3 нк
    руль г1 продано!
     
  11. Jettix

    Jettix Початківець

    Авто:
    Джета купе 85 року 1.3 нк
    Торг присутній на всі позиціЇ також е решітка з мк1 з хромом та шильдом дизель (кутиків за фарами нема!)
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)