ЯК ЗНЯТЬ ПОДОН W LT 35

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем soyuznik123, 1 гру 2012.

  1. soyuznik123

    soyuznik123 Новачок

    Авто:
    w lt 35
    Зарегистрирован:
    13.09 20:23
    Сообщений: 2
    В сети

    ПРИВІТ У МЕНЕ СТАЛО МЕНШЕ ЧАСУ ТОМУ ЩО Я РЕШИВ ПОМЕННЯ МАСЛО НА СТО І НА СТО ПОМЕННЯЛИ МАСЛО АЛЕ НА ДРУГИЙ ДЕНЬ ПІД МАШИНОЮ БУЛА КАЛЮЖА МАСЛА ПЕРША ДУМКА ЩО НЕ ДОЖАЛИ І Я ВЗЯВ КЛЮЧИ ТА ФОНАРИК І КОЛИ ПОЛІЗ ПІД МАШИНУ БУВ В ШОК НА СТО ТАК ЗАЖАЛИ БОЛД ЩО ПОЯВИЛАСЬ ТРІЩИНА НА ПО-ДОННІ ІМЕНО НА РІЗЬБІ....
    ЯК ЗНЯТЬ ПОДОН БО У МЕНЕ НЕПОЛУЧАЄТЬСЯ І Є СЕНС ВАРИТЬ АРГОНОМ
     
  2. Рус

    Рус Active Member

    Авто:
    Passat B6 1.8 TSI
    Це просто повна ДУПА !!! Хто ? Де? КОГО ? Можливо після перших чотирьох слів потрібно було поставити знак оклику і закінчити опис проблеми?!
    Тему однозначно "під ніж" з такою граматикою або всеціло в тему про "вєлікій і могучій" !
    Повна деградація ...Це сумно...
     
  3. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Пора форумну кунсткамеру відкривати :)
     
  4. Elza

    Elza Місцевий

    Авто:
    VW Golf III
    Жесть! Азіров отдихаїть і плячі гіркімі слізамі....:D Напевно це якийсь інозіміц...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Це кровосісь!
     
  6. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Про нього вже і в новинах пишуть http://ua.redtram.com/go/614600879/ Мабуть оригінальна граматика це найпростіший шлях стати політиком.

    Ну і щодо теми:

    АРГО-НАМ ЄСТЬ СЄНС ВАРИТЬ КАГДИ ПО-ДДОМ ЛЮМІНІЄВИЙ. ЗНІМАЄЦЯ ДОЛГО НАДА НОВАЮ ПРОКЛАДКУ. ЛУЧЕ НЕНАДА БО ТЯЖКО. ЯКШО ПО-ДДОМ ЖЕЛЄЗЯКА ТО НАДА ВИКРУТИТЬ БОЛД РАЗТОЧИТЬ ДИРИЩУ НАРЄЗАТЬ РЕСЬБУ І ВКРУТИТЬ БОЛЬШИЙ БОЛД. АЛЕ ЛУЧШЕ ПОЇХАТЬ НА ТО СТО І ОТРЕЗАТЬ СПЕЦУ ПРА-ВУЮ РУКУ ПОТОМ ШЕ НОГУ ШОБ НЕ УТІК. ВСІ ОСТАЛЬНИЄ МАСТЄРА САМІ ВСЕ ПАСТОВЛЯТЬ НА МЄСТО БЕЗПЛАТНО ПО ГАРАНТІЇ. УДАЧЬКІ БРАТОК.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. soyuznik123

    soyuznik123 Новачок

    Авто:
    w lt 35
    я дуже радий що вас розвеселив але що до цієї теми???
     
  8. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    цілком по темі відповідь. їдь туди де це зробили, нехай усувають
     
  9. soyuznik123

    soyuznik123 Новачок

    Авто:
    w lt 35
    111111110000000
     
  10. soyuznik123

    soyuznik123 Новачок

    Авто:
    w lt 35
    чек мені не видали а без паперу нічого не зробиш(головне як знять кришку знижу)
     
  11. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    ну те, що немає чека ще не означає, що не можливо буде в суді доказати, що вони викликали поломку. Тобто чек потрібен коли потрібно доказати факт покупки. А тут треба доказати акт пошкодження особистого майна, що легко встановлює експертиза. Я би повернувся і спробував поговорить з директором.

    Кришка знизу знімається відкручуванням біля 10 болтів по її периметру. Потрібен ключик (головка) швидше за все на 10 і продовжувач з ручкою до нього. Перед зняттям потрібно злити масло і купити нову прокладку піддона до цієї моделі машини.
     
  12. Crazy

    Crazy Active Member

    Авто:
    Lancer
    Ну це просто жорстоко написано...

    а scirocco молодець, постарався) Його пост мені дався тяжче ні автора теми))
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)