стукак в педалі счеплення

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем gregoran, 21 гру 2012.

  1. gregoran

    gregoran Початківець

    Авто:
    vw caddy 2.0 2005
    вижимаю щеплення на кадіку 2.0 2005, і на педалі відчуваються слабкі удари
     
  2. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Нащо створювати ще одну тему, якщо Ти вже в одній написав, що засвітився ключ, причому не жовтим, а червоним! А тепер тут сам пишеш, де в Тебе проблема.
    Негайно на підйомник і ремонтувати! Не їздь аварійним автом у таку погоду (та й взагалі не їздь аварійним!).
     
  3. baks

    baks Active Member

    Авто:
    VW Golf 2
    Не хочу тішити, але на Vectra C Z19DTH така несправність усунулася заміною маховика.
     
  4. Gurkha

    Gurkha Місцевий

    Авто:
    Caddy British 1.9 TDI. 02. ALH 90hp
    Это наверное вариант как с деформированным тормозным диском. При торможении суппорта то разжимаются, то становятся на место. Вот и отдает на педаль. baks может быть прав. А вообще едьте на сервис к ребятам они вам помогут.
     
  5. rusmaks

    rusmaks Місцевий

    Авто:
    VW T5 1,9 TDI, Golf II 1,6TD JR '84, Passat B4 1,9TDI 1Z '96 - був
    Клубна карта:
    000065
    Коли міняв у себе зчеплення, то після заміни коли вижимаю педаль теж присутні вібрації педалі.
    Вже проїхав 100 тис. і нічого страшного.
    Але у автора можливо може бути проблема в іншому, тому дорога до майстра.
     
  6. gregoran

    gregoran Початківець

    Авто:
    vw caddy 2.0 2005
    Проблем дійсно ніяких в дорозі немає, хоч і багато тисяч вже проїхав.
    Але якось незвично, і трохи жим-жим!
     
  7. wwB2

    wwB2 Active Member

    Авто:
    VWB2
    Варіантів може бути декілька, але всі вони стосуються пари деталей маховик-фередо-корзина-вижимний. Якщо хочаб одна деталь з них дефектна (окрім вижимного бо його дефект відчувається по іншому) то вібрація буде однозначна. Відносно маховика я сумніваюсь бо наслідки від тривалоі роботи з таким дефектом вилізли б досить швидко.
    В мене таке було два рази, коли розбило центруючий підшипник первичного валу і коли новий бракований комплект (фер., корз., вижимн.) бренду Luc.
    З таким дефектом не варто ризикувати бо наслідок вібрації потягне за собою дорожчий ремонт ніж заміна фередо-корзина-вижимний!!!
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)