Мої роботи по VW Scirocco GT'82

Тема у розділі 'Наші авто', створена користувачем mixonoff, 7 вер 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. mixonoff

    mixonoff Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTI'82 KAMEI, Skoda Fabia ' 07 1.2
    Клубна карта:
    000422
    Придбав я у березні 2008 за смішні гроші сірка. Найперше замінив все що стосувалось ходової (рульову рейку, сайлентблоки, амортизатори, підшипники, опори, шарові). Замінив також деякі деталі гальмівної системи (барабани, колодки, гальмівні циліндри, трубки, передні гальмівні диски, застосував ремкомплект супортів)

    [​IMG]

    [​IMG]

    Віддав майстрам підмарафетити мені тачку. Підварили де треба було, пошпаклювал. помалювали, полакували і відполірували. Довго і нудно я розбирав і збирав салон. Місяц бавився з перетяжкою потрісканої панелі. Підсилював її скловолокном, шпаклював і пертягував шкірзамінником. Потім все обробляв антикором та кидав аудіокабеля та силові кабеля по салону(на майбутнє). А скільки всякого мусору вигріб з салону... словами не передати. Чистив ковралін, прав, сушив, вибивав. Замінив трохи оптики, полірував задні ліхтарі, замінив кріплення передньої оптики. Довго мурижився з карбюратором... до тепер мурижусь...
    Ще мав півмісячну епопею з дисками-штамповками. Не мав грошей на ті лити диски які хочу, тому мусив зробити цяцю-лялю-квіточку з моїх штамповок(чистив грунтував і малював з пульверизатора).
    Проробив ще купу дрібнішої роботи(приборна панель, сонячні козирки, заміна дверних замків та різноманітних ущільнювачів та прокладок, болотники, вакуумна система двигуна була повністю замінена, масловідбивна кришка, бензонасос, сепаратор, фільтри, масла, рідини, омивачі фар, всілякі контакти, пертяжка шкірзамінником полки в багажнику, здер нах все тонування вікон і т.д. і т.п.). Все крім, зварювання, та малярних робіт робив сам. Всіляку "мєлочовку" замовляв на exist.ru, трохи купляв в Петра ака Бейліс, в Ореста ака Scirocco, Юрія ака Scirocco GT, Саші Крилова, магазин на Кульпарківській 160.
    Всі роботи виконувались у вільний від роботи час, тобто в суботу і в будні дні після сьомої вечора. Уся ця історія тривала 5 місяців. Дружина навіть ревнувати почала...

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
    панель
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]


    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    А ось і результат! Непогано, правда?! В планах ще поміняти обшивку сидінь, поставити литі дісгі, замінити лобове шкло. Але я вже змучився... пора вже їздити...

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 21
  2. jaszczur

    jaszczur Active Member

    Авто:
    mk3 tdi 1z DIESEL POWER ;)
    Відповідь: Мої роботи по VW Scirocco GT'82

    mixonoff шматок чудової роботи, респецт
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Borman

    Borman Місцевий

    Авто:
    VDub Golf Mk3 AirRide
    Клубна карта:
    000100
    Відповідь: Мої роботи по VW Scirocco GT'82

    і не даремно! Молодець, сил вкладено багато, мабуть і душу також вкладаєш в це авто. Карочє, "Pimp my ride" відпочиває :-D
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Відповідь: Мої роботи по VW Scirocco GT'82

    Щось я одного не зрозумів - як ти так собі колір машини взяв і поміняв!?
     
  5. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Мої роботи по VW Scirocco GT'82

    Мегаріспект, брате. Повернуто до життя іще один екземпляр легендарного Скіроко. Стільки роботи вкладено... Я, наприклад, на таке не здатний, нажаль.

    Але, здається мені, трохи високувата вона в тебе. А ще я би казав пошукати задній спойлер післярестайлінговий, із ним зад сірка відразу преображається, стає агресивнішим і навіть сексуальним :)

    Чекаємо твою красуню на з"їзді... ну і тебе теж :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. mixonoff

    mixonoff Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTI'82 KAMEI, Skoda Fabia ' 07 1.2
    Клубна карта:
    000422
    Відповідь: Мої роботи по VW Scirocco GT'82

    В мене в техпаспорті вказано колір "сірий". Я на сірий і помалював. Правда він сірий тільки коли машина стоїть в тіні. Я на техогляд їхав спеціально до обіду, поки в'їзд в бокс ДАІ де проводять ТО знаходиться в тіні. Колір вибирав в магазин з пробників, там він виглядав цілковито сірим. коли помалювали, то виявилось, що коли машина на сонці, то відразу стає синьо-блакитно-сіра.
     
  7. mixonoff

    mixonoff Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTI'82 KAMEI, Skoda Fabia ' 07 1.2
    Клубна карта:
    000422
    Відповідь: Мої роботи по VW Scirocco GT'82

    Дякую за оцінку! Я в суботу взяв в Петра нові задні пружини (бо ті що зараз то є від "ошмьорки" або "див'єтки", в спадок від поперелнього газди), думаю з ними буде машина нижче стояти. Бульбу возити в ній не збираюсь, для того є жінчина Skoda Fabia. Спойлер новий мені також подобається але здається потрібно тоді дверку міняти, бо є додаткові кріплення.

    Додано через 18 хвилин
    Дякую за оцінку! Я в суботу взяв в Петра нові задні пружини (бо ті що зараз то є від "ошмьорки" або "див'єтки", в спадок від поперелнього газди), думаю з ними буде машина нижче стояти. Бульбу возити в ній не збираюсь, для того є жінчина Skoda Fabia. Спойлер новий мені також подобається але здається потрібно тоді дверку міняти, бо є додаткові кріплення.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Franko

    Franko Active Member

    Авто:
    Vw Scirocco GTX'83 1.8 JN
    Відповідь: Мої роботи по VW Scirocco GT'82

    мега-мега ріспект!!!!!!!!
    я побоявся брати ржавого і 2-ох місцях сірка... а ти! Молодець... нема шо казати. В тебе якась авторемонтна освіти чи ти сам так???
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. mixonoff

    mixonoff Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTI'82 KAMEI, Skoda Fabia ' 07 1.2
    Клубна карта:
    000422
    Відповідь: Мої роботи по VW Scirocco GT'82

    Ні, я ще рік тому до машини взагалі не ліз. Раз тільки в свому Golf 2 радіатор пічки поміняв. А цієї весни прийшлось все з нуля починати. Знань не було, але було купу літератури в неті і друзі-сіроководи допомагали порадами. За освітою я радіотехнік, а працюю на ІТ-фірмі спеціалістом по ліцензуванню малого і середнього бізнесу продуктів компанії Microsoft.
     
  10. 514rabbit

    514rabbit Active Member

    Авто:
    VW GTi 2010 2.0T + Honda Shadow 750cc '84
    Відповідь: Мої роботи по VW Scirocco GT'82

    Чудовий вибiр фарби!
    Робота - 10/10 :D
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: Мої роботи по VW Scirocco GT'82

    Молодець! Гарна робота!!! :)
    Нагадую про правильні окуляри Полароїд, щоб бліки білої торпеди у лобовому склі знімати! ;-)
    Питання з техпаспортом вирішив?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. mixonoff

    mixonoff Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTI'82 KAMEI, Skoda Fabia ' 07 1.2
    Клубна карта:
    000422
    Відповідь: Мої роботи по VW Scirocco GT'82

    Дякую! Окуляри на цьому тижні придбаю, і це обов'язково! З техпаспортом проблема має сьогодні вирішитись. Так мене запевнив власник автомобіля. Ніби хлопець надійний.
     
  13. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: Мої роботи по VW Scirocco GT'82

    Тоді чекаємо на вірішення проблеми!!! Бо усі інші питання - ніщо в порівнянні ц цією. :-(
     
  14. Volodumur

    Volodumur Місцевий

    Авто:
    VW Jetta II GT 2,0(ABF)))
    Відповідь: Мої роботи по VW Scirocco GT'82

    Машинка красуня!А панель приладів важко було обшити?Чи ти звертався до когось за допомогою?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. mixonoff

    mixonoff Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTI'82 KAMEI, Skoda Fabia ' 07 1.2
    Клубна карта:
    000422
    Відповідь: Мої роботи по VW Scirocco GT'82

    Дякую! Панель я перетягував сам. В Scirocco MK2 є проблема - з часом тріскає панель, тому на форумі scirocco.ru були пару ідей щодо ремонту панелі. Я взяв їх на озброєння, трохи почитав в неті іншої інформації і робота пішла в рух. Ремонт панелі був одним з найбільш енергоємких і часозатратних операцій.
     
  16. ZET

    ZET Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.6RF 2E 1990
    Клубна карта:
    000405
    Відповідь: Мої роботи по VW Scirocco GT'82

    Вітаю ! Машинку дійсно відновив гарно !
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Відповідь: Мої роботи по VW Scirocco GT'82

    просто нема слів, так народжуються майстри.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Мої роботи по VW Scirocco GT'82

    Мда. в мене нема слiв. Scirocco це дiагноз. Це ж треба було так влюбитись в рокко.....!!!!!
    Мегамолодець! Мегарiспект!
    А чому 5-го числа не прибув на з'iзд?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. mixonoff

    mixonoff Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTI'82 KAMEI, Skoda Fabia ' 07 1.2
    Клубна карта:
    000422
    Відповідь: Мої роботи по VW Scirocco GT'82

    Дякую за оцінку! На з'їзд не приїхав, бо особливо так часу не мав. Мали приготування до сімейної, не дуже веселої події. Думаю що на наступний з'їзд вдасться приїхати.
     
  20. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Мої роботи по VW Scirocco GT'82

    А наступног разу я не зможу:sad:
     
Статус теми:
Закрита.

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)