Забірник воздуху підключиний до впуск колектора.

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Dima23, 18 кві 2012.

  1. Dima23

    Dima23 Початківець

    Авто:
    Jеttа1. 1.6D
    У ме таке питання.
    Якщо взяти і на капот начіпити забірник і підключити його з впускним колектором патрупком. То коли буду їхати більше повітря буде потрапляти в двигун.
    Як ви думаєте чи матиме двигун більшу потужність, буде забагато повітря і він буде гхнути, або буде так як було. Підкажіть якщо знаєте.
    В мене дизель 1.6
     
  2. top

    top Active Member

    Авто:
    Vw Golf II 1.3 МН ,2Е3 ,1989.
    Vw e-up 2014 .
    Привіт

    Не видумуй нічого.Щоб збільшити потужність - постав турбований двигун.
    Підключиш напряму без фільтра ---- викинеш двигун !!!!
     
  3. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Це все для понтів. Двигун візьме стільки повітря скільки йому потрібно. А щоб запхати більше, як правильно сказали треба турбіну або компресор
     
  4. Dima23

    Dima23 Початківець

    Авто:
    Jеttа1. 1.6D
    Тобто нічого це не дасть?
     
  5. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Чому одразу так нічого не дасть? Дасть - як мінімум тюнінгований капот буде:D
     
  6. Dima23

    Dima23 Початківець

    Авто:
    Jеttа1. 1.6D
    То понятно.
    А знаєти ви чи в джетті 1 є розпотіл привода гальм.
     
  7. Rock-n-Roll

    Rock-n-Roll Active Member

    Авто:
    VW Corrado G60 1990
    Не завжди, є така система Сold Intake, вона стоком стоїть на всіх М бехах.
    Виглядає як дира в бампері, від якої щось типу гофри іде до повітряного фільтра. В М-ках бмв додає біля 10 конячок.
    Читав варіанти встановлення на 9A, писали що відчутно машина їде краще. Там навіть один без фари їздив, щоб продуктивність більша була.

    http://en.wikipedia.org/wiki/Cold_air_intake
     
  8. Dima23

    Dima23 Початківець

    Авто:
    Jеttа1. 1.6D
    Я не шарю один так говоре другий так що робити?
     
  9. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Дзюру в капоті...)))))))))
    Сold Intake це трохи інше- це система охолодження повітря через всякі приблуди при кондюку. Холодне повітря має більшу вагу і його більше впізає в циліндр.
    А в цьому випадку самотьоком повітря в циліндри більше не запхаєш. Воно звичайно краще коли широкий повітрязаборник, але вхід в коробку під повітряний фільтр все одно має свій діаметр.
     
  10. andriy89

    andriy89 Active Member

    Авто:
    VW Golf mk2 92
    давайте перекладемо, що ж мають на увазі під загадковим "Cold air intake", подивимось як воно виглядає і .... ага, та це ж наш фільтр нульового опору))), тільки по модному звучить.
    розумію, що в поняття крім фільтру входить і те, що зєднує його з двигуном і всі кріплення - але по суті - це одне і те ж.
     
  11. andriy89

    andriy89 Active Member

    Авто:
    VW Golf mk2 92
    Може в енциклопедії воно і так, але на практиці під цим словом у всьому світі розуміють наш "Нулєвик".
     
  12. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Експерементувати. І відписатися на форумі чи допомогло щось, чи ні.
     
  13. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Ми не про енциклопедію а про систему на БМВ
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Rock-n-Roll

    Rock-n-Roll Active Member

    Авто:
    VW Corrado G60 1990
    Саме так.
    А на БМВ це винлядає як
    Потім буду мати час пошукаю конструкцію на схемі, в неті є.
    А на малюнку добре видно диру в бампері під лівою фарою якраз для того.
    [​IMG]
     
  15. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    бачив таке на толедо,було два отвори над противотуманками і дві гофри від них зводились в один фільтр повітря,щоправда на цьому турбо дизелі корпус фільтра і фільтр були від VR6,фільтр мінявся що 5 тис км і раніше в залежності де їздили,оскільки все що було перед авто,те і доходить до фільтра,і бруд і волога,фільтр модний якийсь тоді в магазині купували (він миється).Питання таке і мене зацікавило, бо в мене теж турбіна стоїть.
     
  16. Rock-n-Roll

    Rock-n-Roll Active Member

    Авто:
    VW Corrado G60 1990
    Ага, я всій нульовик кожних 4 тис. знімаю, мию, і просочою маслом спеціальним.
     
  17. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    і що можна багаторазово використовувати? в мене є боязнь того , що все ж поставлю таку модифікацію чи не поїсть двигун бруду і пилу(мокрий бруд масло не зловить)
     
  18. andriy89

    andriy89 Active Member

    Авто:
    VW Golf mk2 92
    на БМВ це ніщо інше як фільтр нульового опору:

    [​IMG]

    а ось і сайт де це все продається:
    http://www.knfilters.com/cold_air_intake/bmw_m3.aspx
     
  19. Rock-n-Roll

    Rock-n-Roll Active Member

    Авто:
    VW Corrado G60 1990
    Я свій наразі два рази мив і просочував маслом, думаю ще один раз таку процедуру витримає а далі треба міняти.
    Я купую дороге масло для обробки, в мене таких проблем не було, їжджу без підкрильників і вода на нього попадає в дощову погоду.
    То масло якраз і є для того щоб бруд, порох і вода не попадали всередину.

    Чесно кажучи незнаю чи є зміст просто поставити такий фільтр.
    В мене стоїть бо компресор дує 1 бар(сток 0.6) і розточені клапана на більший вприск.
    Правда після того машину відчутно дусить вихлоп (якраз займаюсь його переробкою). Далі треба буде ставити бензинову помпу нову(хорошого виробника) на як мінімум 4 бара і форсунки з більшою продуктивністю десь + 10-15%.
     
  20. Rock-n-Roll

    Rock-n-Roll Active Member

    Авто:
    VW Corrado G60 1990
    Подивись уважно на дві нижніх фотки, до фільтра підводяться трубки. Якраз від дирок в бампері які були на моїй попередній фотці.
    Просто без нюльового фільтра ефективність той системи буде, напевно, нульова.

    [​IMG]
    http://www.bimmerwerkz.com/forum/at...3988-cold-air-intake-racing_dynamics_e_39.jpg
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)