я за те, щоб зустрітись на трасі - бо це останній раз у цьому році буду на 95%, якшо роботою на вечір не загрузять...
А зустріч полюбому на трасі! Про це вже обговорювалося не раз, що багато хто не читає форум, а приїжжає відразу туди)
Хороша ідея +1 Олегу М. мангал -- це трохи складно і об'єми не ті ))) АЛЕ! давайте візьмемо по в'язці дрів і зробимо гарне багаття на прощання з літом???
Ну))) Можна і сосісок якихось хапнути)))) Всім з"Їхатися, глянути скіки народу, скинутися по пару грн. і хтось мітнеться в МЕТРО по сосіски. Там і дрова купити можна)))
Ну хто приїде на 19-00, ну на 19-30... Яка різниця якшо ми в 19-00 посмажим то шо є, то потім ті хто підтянуться самі будуть чи шо?=)))
я думаю, що дрова бажано привезти всім. щоб полум'я не згасало, і тепло нам було. а сосиски і пиво -- вже на розсуд... а МЕТРО дійсно недалеко... ура! гарний з'їзд получиться
потрібно домовитись як і що буде.Може дрова кожний візьме,це поки з"Їздемо за сос.,щоб не замерзли,ну і видно буде нас
Мда - повноцінний мангальчик би не помішав. Досі жалію що в Епіцентрі купив набір шампурів з підставкою, а не мангал
Блін! Читаю і комок в горлі! Класно має бути, а в мене в 20.00 поїзд. На першому зимовому буду обов'язкво! Хоч на скутері,гг..гг!!!
супер вийде,жаль що мене не буде,на роботі мушу бути сьогодні.Ну нічого головне щоб вам вдалося добре провести зустріч:gamer:
Ага ! і мені ком в горлі ! сам хочу вже в котре приїхати проте не виходить ( файно вам час провести ))
Я маю в машині завжди! Прада не мангал а шампура з підставкою розкладною. Можу привести і мангал якщо ніхто не знайде.