УВАГА!!!!ЖУЛІКИ НА ФОРУМІ!!!!

Тема у розділі 'Про сайт і форум', створена користувачем Aknod, 5 жов 2011.

  1. Aknod

    Aknod Місцевий

    Авто:
    Opel Vivaro 1.9CDTI 2004
    купив мій друг девайс в цій темі http://www.volkswagen.lviv.ua/forum/showthread.php?t=8649 .Власник пяткою в грудь бився,що він некористований.після спроби підключеня ,девайс виявився неробочим!!!власник трубку брати нехоче!!Є один Нюанс,колега власника навіть на очі небачив,оскільки девайс забирала його дівчина!!!Якшо хтось знае де можна знайти його,Будьте добрі,дайте знати!!!!
     
  2. XFox

    XFox Місцевий

    Авто:
    Skoda Superb 1.9 2005 / NS Haritage x/ Magna XFox Edition
    http://www.facebook.com/profile.php?id=100001635203749
    http://vkontakte.ru/fabion777

    Тепер хоч на фотці бачив )
     
  3. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Фабіона осуждаю
    Доречі я маю робочий твтюнер. Якщо ще актуально маячте
     
  4. Донецкий

    Донецкий Місцевий

    Авто:
    Type 167
    тре побільше таких жуліків, я ще своїм сцилок накидаю, шоб порозводили народ, особливо Ігора і Ореста!!!!! Може тоді то барижне братство сі скінчить?
     
  5. XFox

    XFox Місцевий

    Авто:
    Skoda Superb 1.9 2005 / NS Haritage x/ Magna XFox Edition
    От не шарю я шось, чого не можна шось продати-купити )))
    А щоб боротися з товарісчами що реєструютьсяч, щоб шось продати, то зробити можливість створення нової теми в розділі "продам" тільки після певної кількості постів, чи тем... :morning1:
    Ато бариги, бариги....
     
    Останнє редагування: 6 жов 2011
    • Подобається Подобається x 1
  6. Донецкий

    Донецкий Місцевий

    Авто:
    Type 167
    а я про шо!!!
     
  7. vasilukr

    vasilukr Початківець

    Авто:
    VW Jetta 2
    зато скільки людей тішеться, що то не він попав!!!
     
  8. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    мене вже розвели.
    на руль
    СЖД
     
  9. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    А в чому проблема? Власник казав, що він новий і він ним не користувався. Де в його словах гарантія, що він повинен бути робочим? Особисто я не раз стикався з тим, що новий китайський товар не працює, як на мене це ще не підстава називати людину жуліком, адже це образа. Щодо не взяв трубки - буває різне, людина хвора, занята, за кордоном ітп, це теж не однозначний доказ підлості. Тому прошу спочатку розібратися з продавцем (є достатньо методів його знайти), а потім називати людей поганими словами. Як адмін, залишаю ситуацію відкритою без винесення попереджень чи зауважень до вияснення обставин. Але прошу мати на увазі, що в майбутньому буду змушений наводити порядок.

    P.S. Це ж стосуватиметься і висвітлення приватних даних без дозволу власників акаунтів.
     
    Останнє редагування: 11 жов 2011
  10. XFox

    XFox Місцевий

    Авто:
    Skoda Superb 1.9 2005 / NS Haritage x/ Magna XFox Edition
    Сподіваюся дані які без проблем можна знайти в неті не є приватними?
     
  11. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    Цитата:
    Допис від scirocco [​IMG]
    P.S. Це ж стосуватиметься і висвітлення приватних даних без дозволу власників акаунтів.

    Сподіваюся дані які без проблем можна знайти в неті не є приватними?


    Впринципі це публічна відкрита інформація
     
  12. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Нет це просто канал передачі інформації. І дехто з користувачів поже користатись цим каналом лише для висвітлення інформації перерд певними цільовими групами, в інших же групах має конституційне право не розголошувати свого прізвища ітп.

    На форумах є прийняті ніки, і кожен з учасників може при бажанні зберігати анонімність. У даному випадку нік не відповідав прізвищу, не виключено, що учасник не хотів, щоби хтось знав його прізвище чи інші дані, відтак мав на це право, захищене Конституцією.
     
  13. Aknod

    Aknod Місцевий

    Авто:
    Opel Vivaro 1.9CDTI 2004
    Проблему вирішено!!!власник забрав девайс назад і повернув гроші!!!
     
  14. serg9

    serg9 Місцевий

    Авто:
    VW Passat B4 2E 1994
    я дуже сподіваюся, що власник не подасть на тебе до суду за те, що ти грубо порушив його конституційні права і опублікував про нього приватну інформацію :mocking:
     
  15. XFox

    XFox Місцевий

    Авто:
    Skoda Superb 1.9 2005 / NS Haritage x/ Magna XFox Edition
    Знаєш, справжні шахраї не слідять, а оскільки гроші повернули, знач все добре... І взагалі, якщо хтось не коректно поводиться, то часто бува, що треба вчити, до чого тут конституція, як то кажуть наябувать не педагогічно :gamer:
     
  16. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    А бачиш! А тепер прочитай заголовок цієї теми і зрозумієш мене...
     
  17. Senia

    Senia Active Member

    Авто:
    VW Jetta II 1.8 GX 87" була
    Fiat Doblo 1.3 MJTD 05"
    А що не так з твоїм рульом?
     
  18. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    абасралі:
    "а тепер докажіть що невістка не блять!"
     
    Останнє редагування: 13 жов 2011
  19. NOS

    NOS Active Member

    Авто:
    JETTA2(1.8 EV)
  20. anta

    anta Початківець

    Авто:
    Passat Variant B4 VR6
    Відпишуся і я. Брав колеса у SAVA - toyo proxes. Купив за названу ціну, як став взуватися одне з кращої пари виявилося з поганою діркою, зовнішній борт біля початку протектора. Прикинув, що до фесту не встигну знайти заміну і заклеїв, довелося витратитися на якісну латку. Повідомив продавця через приват і не отримав жодного коменту, навіть просто вибачення, по-людськи. З чого і зробив висновок, що то була не помилка а навмисний вчинок. Будьте уважні.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)