Акумулятор

Тема у розділі 'Електрика і сигналізації', створена користувачем MARTINI, 17 гру 2006.

  1. rusmaks

    rusmaks Місцевий

    Авто:
    VW T5 1,9 TDI, Golf II 1,6TD JR '84, Passat B4 1,9TDI 1Z '96 - був
    Клубна карта:
    000065
    Хто що знає про дані акумулятори
    http://a-mega.ua/premium/

    І ще цікавить як правильно підібрати акумулятор.
    У мене двигун 1,9ТДІ, генератор 120А
     
    Останнє редагування: 5 лис 2012
  2. Freddie

    Freddie Новачок

    Авто:
    їздить
    Якщо комусь іще цікаво - є нова досить марка Инджи Акю (не знаю чи правильна транскрипція - воно якось не по-нашому називається). мені такий підігнали з-за кордону, але і в Епіцентра у нас віднедавна продається. працює добре. ціна досить адекватна. там під усі типи авто є моделі
     
  3. ENERGY

    ENERGY Місцевий

    Авто:
    Була Jetta II 1985 1,3 HK 2Е3
    Сказати що акумулятор добрий можна буде сказати після кількох років експлуатації, а при купівлі звичайно що він добрий ))
     
  4. Gurkha

    Gurkha Місцевий

    Авто:
    Caddy British 1.9 TDI. 02. ALH 90hp
    Все они красивые и манят своими наклейками. Поддерживаю Энрджи. У меня за 6 лет было много разных АКБ, то как не странно работает наш Днепровский Форс. Если брать за границей, то качество в разы будет лучше. Ибо на свой 1.9 тди ставил под убитый 55 а.ч Бош С ПЕЖО 206. Так он у меня еще сезон протянул. Его убили морозы и саморазряд и глубокий разряд.
     
  5. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Ніколи не мав кращого АКБ ніж оригінальний німецький, який стояв на пасаті. Дата виробництва 92й рік. Куплене авто з ним в 98му, і пропрацював до 2004го.
    А зараз АКБ не більше 3х-4х років працює...
     
    • Тупо Тупо x 1
  6. yakro

    yakro Новачок

    Авто:
    Volkswagen Transporter T3
    Я брав собі Inci Aku в Епіцентрі. Норм
     
  7. Freddie

    Freddie Новачок

    Авто:
    їздить
    тю то я ж сказав, що мені з-за кордону Inci Aku підігнали кілька років тому - ну вже років чотири як. а от півроку-рік може як почали в Епіцентрі продавати. то ви може мене неправильно зрозуміли, але якщо я кажу що акумулятор хороший, то він уже в мене не перший рік працює
     
  8. bodya999

    bodya999 Active Member

    Авто:
    AUDI 80(B3) 2.0(½ 3A, ½ AAD) '91
    Замітив недавно, що щось акумулятор трохи садить (може вже від старості), заміряв амперметром показав 0,34А, сигналки нема.
    Який є допуск споживання ампер з виключеним запаленням?
     
  9. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    0.05
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. waha lan

    waha lan Active Member

    Авто:
    volkswagen passat
    яка зараз ціна старого акумулятора , є 75А, і 100А. де нормально за них можуть дати.
     
  11. yurkus7

    yurkus7 Active Member

    Авто:
    volkswagen passat b3.AAM 1.8 1992 універсал
    бачив реклямку десь в неті 1А - 4грн
     
  12. napets

    napets Початківець

    Авто:
    Б7
    Хто знає,чи можна знімати акумулятор в автомобілі пасат 2010 го року,дизель,залишивши авто без електрики?Скажим,щоб занести акум в приміщення при сильному морозі на вулиці.Чи не заглюкне/пошкодиться електроніка авто?
     
  13. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Чого це має щось статись? Знімай правильно - спочатку плюсову клему а потім мінусову (здається всі VW останнім часом з загальним мінусом), знімай акуратно щоб не іскрило і все буде гаразд. Ключ не забудь щоб закрити авто перед цим! Закриваєш все, залишаєш капот відкритим, знімаєш акб, закриваєш капот, первіряєш всі двері чи закриті.
     
  14. napets

    napets Початківець

    Авто:
    Б7
    В мене родтч зняв на кенго на тиждень,потім неміг завести.На станції майстер сказав що то не москвич і нічого знімати не треба.Шо конкретно поламалося незнаю.Тому питаю для перестраховки.
     
  15. napets

    napets Початківець

    Авто:
    Б7
  16. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Страшилка. VAGа це точно не стосується, я б ще задумався, якщо б мова йшла б про якісь там тазіки типу тойоти. Особливо смішно чути що блок керування двигуном може спалити блок комфорту - брєдятина сивої кобили.
    Адаптації скинути не може (вони в постійній памяті), лише помилки - дуже часто цим і користуються.
     
  17. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Та хрен його знає... то тре документи по машині дивитись... взагалі по VAGах дотепер не було такого...а от на мерсах і БМВ було... Там взагалі в комплекті два АКБ... один штатний робочий а другий маленький в багажнику для підтримки бортової напруги при заміні основного... але про це написано було в паперах на машину
     
  18. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Но тут вже треба бути натуральною блондою щоб при включеному запаленні міняти акум.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Borysall

    Borysall Guest

    Клеми коли знімаєш і підключаєш - мають йти іскри(маленькі)? Цікаво, просто ніколи такого не бачив. Чи це значить що десь коротить?
     
  20. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Це значить що підключені якісь споживачі. Мо магнітола(напряму включена) чи сигналка чи ще якесь там вебесто чи... та діфіга їх може бути. І іскри то норм, але... потрібно старатися одягнути клему так щоб цих іскор не було! Бо погоріти може всяка чутлива електроніка.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)