Audi A4 B7 Avant 2.0DTI by ketch

Тема у розділі 'Наші авто', створена користувачем ketch, 2 гру 2015.

Tags:
  1. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Шукай в Зеника на шроті коло МРЕУ на Д.Апостола точно напевно є в Красові но там Микола щоб тільки подивитись чи є бере гроші і там і там бачив купу Ауді. тобі напевне піде трубка і від С5 кузова 1.9, можливо і від Б5 бо від В7 заломлять 70% від оригіналу. Найкраще взяти трубку і казати щоб таку саму найшли не кажучи конкретно від якої АУді
    Але танці з бубном почнуться як почнеш міняти
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. waha lan

    waha lan Active Member

    Авто:
    volkswagen passat
    (є в Красові но там Микола щоб тільки подивитись чи є бере гроші)- нерадив би нікому туди їхати- там до людей відносяться як до худоби.
     
  3. ketch

    ketch Active Member

    Авто:
    Audi A4 B7 Avant 2.0TDI
    Volkswagen Vento 1.8 - був
    Клубна карта:
    000083
    Дякую!

    Що ти маєш на увазі - заміна трубки складна процедура?
     
  4. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    я просто мягко написав, але сам туди ні ногою
     
  5. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    А ти прикинь як її звідти кругом двигуна витягнути і як вставити. по дорозі ще треба багато чого розібрати
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. ketch

    ketch Active Member

    Авто:
    Audi A4 B7 Avant 2.0TDI
    Volkswagen Vento 1.8 - був
    Клубна карта:
    000083
    Так, бачив. Там два кріплення. Добратися до того, що заду двигуна - просто торба. Мене чекає не один вечір присвяченний цьому...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Справа навіть не в кріпленні а в розмірах трубки... її гнути не можна а вона не розвертається щоб її витягнути/засунути кругом двигуна. ЇЇ встановлюють коли двигун на вулиці, а тобі буде мішати кузов.
    витягнути /вставити можна але нею треба крутити як баба яга мітлою і знімати все що мішає. і наскільки пригадую витягується в право по ходу машини... тільки це ще залежить від конкретної комплектації
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. ketch

    ketch Active Member

    Авто:
    Audi A4 B7 Avant 2.0TDI
    Volkswagen Vento 1.8 - був
    Клубна карта:
    000083
    Напарився, але витягнув. Їду на шрот. Думаю установка буде складніша.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. ketch

    ketch Active Member

    Авто:
    Audi A4 B7 Avant 2.0TDI
    Volkswagen Vento 1.8 - був
    Клубна карта:
    000083
    В моєму вправо.
     
  10. ketch

    ketch Active Member

    Авто:
    Audi A4 B7 Avant 2.0TDI
    Volkswagen Vento 1.8 - був
    Клубна карта:
    000083
    Зробив чистку геометрії турбіни, нарешті! Чистка справді була потрібна. Шток до клапана ходив тяжко а іноді взагалі клинив.
    До і після чистки:
    IMG_20160603_094023160.jpg IMG_20160603_215931835.jpg
    Зняти(особливо), розібрати та встановити турбіну зайняло досить багато часу. Причини: брак навичок в цій справі, складний доступ до деякий вузлів, брак інструменту, зламана трубка, прикипілі болти, злизані гранні і т.д. ). Якщо комусь цікаві деталі - можу розписати. Хоча, відео по зняттю і чистці турбіни є немало, але саме для A4 B7 не знайшов, а там є свої нюанси по зняттю. Допомогла ELSA, інтернет поради одноклубників, друзів і особливо @RaZoR - порадами, запчастинами і моральною підтримкою, за що йому дуже вдячний і з мене :drinks:. Добре що його магазин по дорозі на роботу ).

    Результати:
    +
    1. Задоволення від того що зробив сам :dance3:
    2. Здобув додатковий багаж знань, щодо ремонту і будови свого авто.
    3. Робив тестові заїзди(6 разів), щоб зняти логи (пізніше викладу графіки) жодного разу помилка недодув/передув не появилась.
    4. Відчутно зросла динаміка авто, перші рази аж дух перехоплювало ).
    5. За два дні їзди по тому самому маршруту, середній розхід нижчий ~1-1,5 літра. Але це, поки, необ'єктивно, бо мало їздив.

    -
    1. Потратив реально багато часу.

    Висновок: Корисно і цікаво провів час, але сумніваюся чи економічно вигідно, в силу того, що витратив багато часу ).
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. ketch

    ketch Active Member

    Авто:
    Audi A4 B7 Avant 2.0TDI
    Volkswagen Vento 1.8 - був
    Клубна карта:
    000083
    І з трубкою 038145771L яку зламав. Може комусь пригодиться. Так як вона була досить дорога, як я вже писав вище. + ще тре було чекати її довго. А на шроті за неї попросили 1500 грн!! За порадою друга, вирішив наступним чином.
    На автобазарі на Зеленій останній ряд 15-та будка є такий чоловік, Фарід звати. Займається трубками різними, гальмівні і т.п.. Приємна проста людина, яка добре знає свою справу. Так він мені доточив мою за 160 грн. Обрізав там де був найближчий прямий відрізок, взяв кусок такої самої трубки, зігнув її відповідно, розвальцував і з допомогою скрутки з'єднав. Отак виглядає:
    IMG_20160531_191257543.jpg IMG_20160531_191301992.jpg
     
    • Подобається Подобається x 6
  12. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    не перевелися ще "чаклуни" ))
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Вітаю! Ріспект!
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. ketch

    ketch Active Member

    Авто:
    Audi A4 B7 Avant 2.0TDI
    Volkswagen Vento 1.8 - був
    Клубна карта:
    000083
    Привіт всім.
    Зявилося відчуття, що є деякі втрати по динаміці(хоча може і не обєктивно). Помилок немає.
    Зняв логи

    На третій до поліка:
    first.png second.png third.png
    тут CSV файли:
    https://drive.google.com/file/d/0Bxlyp12nRK6DdXV2eDJpSHNsZnM/view?usp=sharing
    https://drive.google.com/file/d/0Bxlyp12nRK6DQVRtUXFGX1M5SVU/view?usp=sharing
    https://drive.google.com/file/d/0Bxlyp12nRK6DSmMzSVV1Y2huSkk/view?usp=sharing


    І просто в русі
    fourth.png
    і файл відповідно. https://drive.google.com/open?id=0Bxlyp12nRK6DZElhR2x5bm83WDg

    З логів є недодув, ніби.

    Також збільшився трохи розхід палива. Буду радий почути коментарі. Може я шукаю "на вербі грушок"?
     
  15. ketch

    ketch Active Member

    Авто:
    Audi A4 B7 Avant 2.0TDI
    Volkswagen Vento 1.8 - був
    Клубна карта:
    000083
    Зима, морози і шкіряні сидіння даються чути в одне місце.
    Тому придбав отакі коврики на сидіння.

    IMG_20170104_163531827.jpg IMG_20170104_163551757.jpg IMG_20170104_163705313.jpg
    Спереду лягли файно. Задні ще потрібно буде підкроїти кути.
    Сідати в сидіння одне задоволення тепер, незалежно від температури на вулиці.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    О тепер, черговий доказ того що шкіра не єсть гут на всі пори року, на відміну від шмати. А ну і то свідчить на користь старих велюрових салонів ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. ketch

    ketch Active Member

    Авто:
    Audi A4 B7 Avant 2.0TDI
    Volkswagen Vento 1.8 - був
    Клубна карта:
    000083
    Як і будь в чому, немає абсолютно універсальних рішень.
    Шкіра:
    + гарно виглядає і довго служить, якщо належно доглядати
    + легше прибирати, що дуже актуально, якщо є діти.
    - гріється літом, особливо чорна
    - холодна зимою.
    Тому це завжди компроміс. І в кожного він свій ).
     
  18. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Умене діти є і малі, тобто не дуже дбають як і з якими ногами вони залазять на сидіння ;) Можу сказати що шкіра б цього не витримала за 3 роки, ніяка :) А от тряпка ще тримається, якщо попрати, або парою почистити - як нова буде. Підігріву не потрібно, як і охолодження літом. А навигляд і колір.... всі олвці різні ;) Хоча, зізнаюся мрію про машину в бежевій шкірі :)
     
  19. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Та ладно)) Шкіра на то і шкіра, шо вона довговічна. Просто в ауді і шмата така моцна шо більшість позаздрять.

    Я хз хто там шо стелить. Я їжджу спокійно хоч зимою хоч літом, і мені ні холодно ні жарко)
     
  20. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    ага, підштаніки рулять ))
     
    • Подобається Подобається x 2

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)