AUDI A6 Avant Quattro C4 2.8

Тема у розділі 'Наші авто', створена користувачем Shaggy, 1 кві 2014.

  1. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Ітак вчора в мене були "зоряні війни", або боротьба зі світлом.
    Вітремонтував підсвітку кнопки регулюванн дзеркал і пдсвітку кнопки блокування диференціалу.
    Розібрав їх, випаяв старі лампочки і впаяв нові.
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG]

    Дратувало мене також мутне світло в салоні, ну погано видно при ньому. Вирішив поставити всюди світлодіоди. Гарний білий колір і яскраво світить. ТАк холодний колір, але мені при ньому книжки не читати. Зато як сідаю в машину то видно дуже добре! Фото не передає такої освітленості.
    Лампочки двох ручок не працювали взагалі, а двох погано контачили теж. Все розібрав, почистив контакти, попідтискав їх. Помив гарно плафончики і скельця.
    Тішуся.
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

    А з плафоном як завжди була проблема. В монопривідній моїй було таке саме з плафоном багажника. Кнопка з контактною площаткою просто ковзає без защолкувань. Виною всьому зломані вуха кнопки, за які зачіпляється пружинка, яка в свою чергу притискає контактну площадку до контактів.
    Вихід - висверлена дірочка в кнопці, через шайбу притиснена пружинка гвинтом "двійкою". Працює краще ніж нове певно)

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    То їх хвороба, в мене те саме було.
    Підсвітка диффа COOL!
     
  3. SUS2810

    SUS2810 Active Member

    Авто:
    VW GOLF III 1.4 AEX
    До речі якщо щось цікавить, маю на шроті аудюху а6 с4 буда авант темно синього кольру автомат кпп, дригатель 2.6 бемзин в6. якщо щось питай
     
  4. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Питаю зразу)
    1. Рідна магнітола AUDI Delta з фішками і куском дротів
    2. Шильд кватро на капот
    3. Кінцевик дверей
    4. форсунка склоомивача з підігрівом
    5. Омивачі фар
    6. Обшивка передніх стійок в салоні і дуги на всю довжину салону які на краю обшивки даху (якщо бежеві. Це т що зазвичай пропалені цигарками)
    7. Педаль газу в доброму стані, ціла з накладкою такою https://a-a.d-cd.net/677f79u-480.jpg а не така поломана як зазвичай https://d-a.d-cd.net/a77f79u-480.jpg
    8. Шторки в задні двері
    9. Кермо s6

    Шо є і ціни. Дякую)))
     
  5. SUS2810

    SUS2810 Active Member

    Авто:
    VW GOLF III 1.4 AEX
    називаэться все і одразу. за кінцевики дверей та обшивки стійок, завтра відпишу. по всьому решта точно нема.
     
  6. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Ок. Ждьомс. Якщо щось з того буде також давай знати)
     
  7. SUS2810

    SUS2810 Active Member

    Авто:
    VW GOLF III 1.4 AEX
    ок, але того чого нема, воно не з'явиться, бо найближчим часом ауді не очікуэться на разбор. хіба планети в ряд стануть:) . завтра відпишусь
     
  8. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    Спитай в тих хто колеса п**ди*ь - вони тобі таке підженуть за недорого ! ))
     
    Останнє редагування: 11 кві 2014
  9. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    • Подобається Подобається x 1
  10. SUS2810

    SUS2810 Active Member

    Авто:
    VW GOLF III 1.4 AEX
    подивився за запчастинками, немаэ вже нічого з твого списку.
    але що тішить, що в англіі' вже куплена така ауді а6 с4 тільки тді. тому скоро очікуэмо в нас
     
  11. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    НУ давай) Як тільки буде - кричи. Буду забирати все по списку. Хоча дещо вже можливо не потрібно буде.
     
  12. hobyt15

    hobyt15 Початківець

    Авто:
    Seat Altea, 1,6 MPI
    Ох, мої вітання Шегі, машина звичайно бомба. Теж виношую мрію про А6 Ауді, але фінанси поки не дозволяють продати мого старенького гольфа та прикупити аудюху.
    Рівної дороги тобі!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Кароч довго я шукав оригінальну магнітолу. Мої пошуки увінчалися успіхом, але не зовсім успішно))
    Ну найти оригінальну магнітолу - величезна проблема виявляється...
    Коротше з купи барахла на шроті я вибрав собі дві і сторгував трохи за не зовсім справний стан обидвох.
    [​IMG]
    Основна річ в тмоу, що я купив Audi Concert Plus, а не просто Concert. Хто не вкурсі тут вже виправлена проблема з регулюванням звуку. Колись компанія блаупункт зробила якусь дурницю в своїх розробках і записувала всі зміни гучності магнітоли у внутрішню пам"ять eeprom. Так вона має свій ресурс і от близько 10000 раз покрутити регулятор звуку і eeprom здихає... Фізично здихає. Допомагає тільки заміна процесора... Але теж на обмежену кількість раз...

    От в плюсі вже такого немає. Але попався він мені з дефектом дисплею. Частина дисплею погано відображається. Тому я взяв 2 магнітоли. Друга закодована, але з цілим дисплеєм. Хотів перепаяти його на тамту. Але не сталося так, дисплеї виявилися різними, шлейф різний до дисплеїв, так що перепаяти не вийде. Поки що і так тішусь. Це дрібниці. Головне що добре грає і гарно виглядає.
    [​IMG]

    А ось за що я люблю С4 салон, приборку і вс решта... Ця підсвітка... Ввечері ну просто бомбезно. Ще треба розібратися з лампочками, дещо тускніше світить.
    [​IMG]

    П.С. Отже другу магнітолу маю закодовану. Хто може розкодувати? Можливо вона робоча повністю.

    П.П.С. Можна сказати досі знаходжуся в пошуках магнітоли Audi Delta CC, Audi Concert Plus, Audi Concert 2 Plus. Якщо хтось знає де взяти - кажіть.
     
    Останнє редагування: 15 кві 2014
  14. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    Маю номер одного майстра з радіоринку, живе в районі левандівки, колись мені гамму 5 розкодовував і бету 5 ремонтував. Ось 0985775848. Його ім'я я забув )

    Отправлено с моего Inspire 4G через Tapatalk
     
  15. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Я тебе розчарую - ця проблема присутня і в Plus і в 2 Plus і в Chorus, короче у всіх які випускалися до 2003 року. У моїй магнітолці така присутня, і я цікавився цим питанням досить глибоко.
     
  16. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Я теж цікавився) Проблема відсутня вже тут. В будь-якому випадку завжди можна відемонтувати десь.
    Як ні то я все ж про запас шукаю Delta CC. Воно мені рідніше)
     
  17. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Шег, на трасі Львів-Чоп є шрот дорогих VW, Audi, Mercedes, BMW, а саме, якщо їхати зі Львова, проїжджаєш (ліворуч - поворот с.Раковець, праворуч - АЗК Shell), тулиш дальше праворуч буде табличка "Миколаївський район", тулиш дальше, буде бічна дорога направо і навпроти тої дороги буде "розворот" з лівої полоси.... Заходиш на розворот у напрямку Львова,... кілька десятків метрів і повертай праворуч, спуск, метрів 50 і буде шрот. Там може бути, при мені там чувак до BMW купляв магнітолу оріджінал. Може найдеш там собі щастя. Ось карта з Яндекса (для орієнтиру)
    [​IMG]
    по кілометражу = десь 25-30 км в одну сторону.
     
  18. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Дякую! Знаю про той шрот але забув за нього.

    Надіслано від мого LG-E975, використовуючи Tapatalk
     
  19. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Буду їхати на свята, можу глянути, якщо буде він працювати.
     
  20. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Буду вдячний!

    Надіслано від мого LG-E975, використовуючи Tapatalk
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)