Аварія на Львівщині!

Тема у розділі 'Інше', створена користувачем svistun, 17 лип 2007.

  1. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Молодець, зреагував правильно. Бережімо себе.
     
  2. VovaVirus

    VovaVirus Active Member

    Авто:
    Seat Cordoba 1,6 98р
    Клубна карта:
    70
    +
    Живу недалеко, бачив машину і не міг зрозуміти як це все сталося.
    Отже думаю було два порушники, бус - не пропустив, Лачетті - гнався за неприємністю. На малій швидкості стовп не звалиш.
     
  3. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    Вітаю зі ще одним днем народження. Молодець, правильно реагуєш в екстрених ситуаціях. Добре що всі живі і добре, що з малим все нормально.


    +1, не розумію як лачетті стільки натворило?.. абс-и і те де, і вона не змогла перед бусом відтормозитись ? чи швидкість і відстань були не оптимальні ?*
     
  4. dima1405

    dima1405 Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3і 1985 Reno Symbol 1.4(16v) 2006
    Коли їдиш на "на бриючому польоті" то ніякі АБСи Брейк асісти і т.д. просто не включаються (пишу з власного досвіду) все відбувається за долю секунди.
    Слава Богу що маєте гарну реакцію і козака з міцними нервами!
     
  5. Elza

    Elza Місцевий

    Авто:
    VW Golf III
    Мммм...да-історія... Добре все, що добре закінчується. На дорозі завжди треба розраховувати на якогось прид...ка. А їх, нажаль, багато на наших дорогах. В мене минулого тижня теж була "історія". Виїжджала в Пустомитах із заправки. Стою при виїзді, чекаю поки машини переїдуть по головній. Повертаю голову в ліво і бачу несеться хонда...а перед нею дєд на жигулю...і шось мені так не сподобалося як та хонда їде - якось странно так...Я ще так руку смикнула до коробки передач і в голові майнула думка " від"їду я трошки назад", я тільки цафнула 3 метри... і тут - трах....прямо мені перед носом та хонда лупить жигуля, що його викидає чуть не на колонку заправки... Я там просто ох...ла...Жигуля скало в двоє, добре що дідок живий залишився, а коли з ходни вийшла блондінка...( не в обіду баришням з волоссям кольору "блон" ) я просто подякувала Бозі,що у мене "спрацювала чуйка" і що всі залишилися живі :)
     
  6. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    нащастя всі живі , а ще нащастя у нас є практика, інтуїція,розум, і реакція, адже як би там небуло,автомобіль це засіб "повишеної" небезпеки,будьмо розумні і давайте думати наперед, щоб себе і рідних осторегти та оберегти
     
  7. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Вчора сам чуть не зробив аварію.....
    Виїжджав з території однієї бази на вулицю по якій машини їздять з частотою одна в пів години... дорога як після війни... Висунув морду ... подивився в ліво в право ... нікого нема і поїхав наліво... Не проїхав і 10 метрів чую сильне пібікання мотоцикліста... обганяє ...крутить пальцем коло голови і іде дальше.... А я його точно не бачив. Причому вся їзда була дуже повільна бо дорога така що і не розженешся і в принципі мене можна було обїхати з любої сторони бо не було машин а дорога доволі широка... але при умові що швидкість мотоцикліста була адекватна дорозі.... як він їхав до того невідомо, але мене обганяв на малій швидкості. Блін годину не міг заспокоїтись чому його не побачив....
     
  8. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Вчора їду ровером на Площі Соборній від Франка до Винниченка, під"їжджаю до перехрестя з Пекарською, і тут якесь чмо на ланосі, яке їхало мені назустріч, нагло повертає ліворуч на Пекарську. Ледве встиг загальмувати шоб йому не в"їхати в двері. Це при тому, що поворот на Пекарську звідти заборонений, не кажучи вже про те, що повертаючи ліворуч слід пропускати тих, хто їде назустріч.

    Рагулів на дорозі дохрена, які найелементарніших ПДР не знають. Треба бути завжди на сторожі
     
  9. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    +1000000000000000000
     
  10. Elza

    Elza Місцевий

    Авто:
    VW Golf III
    Там постійно всі провтикують знак, чи просто ігнорують, бо їм - відітєлі, впадло повернути по правилах на право, їдучи з центру і потім рулити на Пекарську - пропускаючи з головної...Нафіга..? "Я лох - їду як хочу - під знак...А велосипедист хіба учасник дорожнього руху...???" Копати б таких в дупу...
     
  11. rusmaks

    rusmaks Місцевий

    Авто:
    VW T5 1,9 TDI, Golf II 1,6TD JR '84, Passat B4 1,9TDI 1Z '96 - був
    Клубна карта:
    000065
    Я в неділю теж чуть в "рагуля" не в'їхав. На початку Куліша(як їхати з Чорновола) їду в лівому ряді, а попереду в правому шевроле плететься, і тільки я хотів прибавити швидкість, як те "теля" починає повертати наліво в першу вуличку. Я ж звісно в педальку тормозу і одночасно в клаксон, а те "теля" висунуло голову у вікно подивилось на мене і спокійно поїхало далі. Як би раніше трохи дав газу, то заїхав би йому в бочину конкретно.
     
  12. Elza

    Elza Місцевий

    Авто:
    VW Golf III
    Ага...таке враження що сигнал повороту якраз не для тих "телят" придумали... Раз той поворот є - то треба його включати, нє? А то думай і здогадуйся куди той "олень" думає рулити...
     
  13. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Кожного ранку там проїжжаю, особливо кумарять рагулі на жовтих автобусах, для котрих не існує понняття "дивитись у ліве дзеркало заднього виду". І постійно вони там один на перед другого вирулюють, а цього тижня полупаторок так стартував з зупинки з виворотом в ліву полосу в кінці Куліша, що прийшось "різко бити по тормозах", обурює те, що їм фіолетово, кого вони везуть чи людей, чи дрова.
    ПИ.СИ. Я не за всіх пишу, а за основну масу, котрі самі не поважають себе, тим паче як вони можуть поважати перевозимий особовий склад.
     
  14. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    100-120 км/год мало бути як пити дати
     
  15. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Натворило не Лачетті а бус, він просто тупо повернув перед Лачетті. Водій Лачетті мабуть такого маневра просто не чекав і тупо валив в буса. АБС не спрацювало бо був дикий писк гальм, але ще гірше не спрацювали жодна з подушок безпеки, хоча фізика удару була така, що усі датчики мали спрацювати.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)