Авто dieselЯ757 - VW/Golf2/1.6d/JP/4Т/

Тема у розділі 'Наші авто', створена користувачем diesel757, 2 лип 2013.

  1. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Кошторис робіт по реставрації ГБЦ
    1. Демонтаж і монтаж - сам робив =0,00 грн.
    2. Перебирання ГБЦ (розбирання, збирання) в т.ч. притерання клапанів, виставляння зазорів шайб і розпредвала і т.п. = 1000,00 грн. (робив на Личаківській, поблизу дріжджзаводу).
    3. Поварка аргоном, вартість виходила із того, що наварили, тобто наварили + поміряли курвиметром**. Получилось 55см, вартість склала 550,00грн. - знижка 50,00грн. (знижка х.й.з. за що?) = 500,00 грн.
    4. на біофізприладі:
    - рівняння площини після зварки = 200,00 грн.
    - шліфування = 150,00 грн.
    - перевірка на герметичність = 150,00 грн.
    - висверлювання 2-х шпильок (180,00*2)= 360,00 грн. (о тут, я лоханувся... ЗАдужеДорогувато, як для такого)
    5. Зап.частини та те, що необхідно при заміні (всі направляючі впускних і вмпускних клапанів, всі впускні клапана, всі випускні клапана, прокладка ГБЦ, прокладка колектора впускного, всі прокладки колектора випускного, всі сальники клапанів, сальник розп/вала, всі шайби під форсунки, охол.рідина - концентрат "HEPU", дистильована вода 5л, болти ГБЦ, прокладка клапанної кришки, а також інші шайбочки_болтики_прокладки під фланці) на загальну суму = 2130,00 грн.

    Всього: 4490,00 грн, тобто 4500,00 грн. або (4500,00 / 25,00) = 180,00 USD (вклався!!!!)
    Все-таки, якщо твоя ГБЦ нормальна, то дешевше її зробити, ніж брати б/у-шну за 150 долярів і проводити із нею ті самі маніпуляції.

    Висновок, який я зробив:
    - ніколи, ніколи в житті, я більше не буду заливати охолоджуючу рідину типу Аляска, чи, взагалі - воду.
    Рекомендую заливати нормальні рідини у двигун і будете мати щістє.
    (до цього моменту, в мене була інша думка, мол пох@й, в мене трактор...... а не тут то було.)

    П/С/ не повторюйте мої помилки. Удачі вам і довголіття вашим VW, Audі, Seat, e.t.c.
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    @diesel757 Вітаю з ремонтом! Купа ресурсів потрачено, але ти знову на Фольксвагені! :)

    В І Т А Ю !
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Shpuganich

    Shpuganich Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf2 1.8 PB AUG GTI 89 р.в.
    Маладца))))). Ну а про то тосол все приходить з досвідом).
     
  4. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Не дуже задорого. Бо висверлювання шпильки в ГБЦ не проста процедура.Треба так висверлити щоб різьба залишилась. Шпилька - метал а різьба люміній. На міліметр помилишся і можна ГБЦ викинути, бо рядом всюди водяні канали і перерізати під грубший діаметр не можна
     
  5. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    То, я подумав - задорого.
    Але, краще, заплатити і мати спокій.
     
  6. BASK

    BASK Active Member

    Авто:
    Сaddy
    +1 до теми
     
  7. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Куууурвааа....!!!
    Саме так почну цей пост, а не інакше.
    Виїзд з вул.Ярославенка на вул.Франка, ніч, сиро, яма, яма відносно глибока, залита водою, поруч з ямою каналізаційний люк.... попав колесом в яму, пошкодив піддон об люк, всьо масло 10ве40 на бруківці.
    Щастя, що за кілька метрів зупинився. Ніби чуйку мав. Здав назад і побачив чорний шлєйф.
    Ото зашибісь, навіть слів важко добрати і не тому, що піддон масляний пошкодив, а тому що:
    - подзвонив 102, повідомив, що в'ї#ав піддон, хочу задокументувати, з метою подачі в судові інстанції для вимагання компенсації (від автодору, райадміністрації) за збиток, і т.п.
    - всьо класно, на протязі 10хв. приїхали полісмени, слово за слово, інформую їх, що хочу оформити цю подію (чи то наслідок), вказую причину, мило бесідуємо, вони ніби-то співчувають. Далі визначаємось, що все-таки документуємо...... і тут !!!!увага!!!! мене ставлять перед фактом, що моє посвідчення водія буде вилучатись.
    Йо*аний в рот, та я і офігєл.... За що?, а виявляється, за то що я був не уважний, чи то необрав безпечної швидкості руху, і ще багато-багато всякого. Без того ніяк. Вилучають ПВ однозначно.
    - відповідно, я відмовився від їх "послуги", написав що (цитую): "послуг та допомоги поліції не потребую,... швидкої мед.допомоги також."

    В мене просто бракне слів, щоби то все описати, та як так?, через халатність балансоутримувачів дороги пошкоджуєш собі авто і при оформленні, в тебе вилучають ПВ за те що ти був ніби-то не уважним..., то пізд#ц, та я що - Коперфілд, чи мєдіум..... та, як можна побачити залиту яму водою, як можна зрозуміти, що то яма, що вона глибока???????
    Кароччє, особисто я - в аху%, бо мене ізначально документують винуватцем (таке законодавство) і я, розумію, що далі "бультихатись" по судах не варіант.

    Поверхневий огляд провів. Візуально визначив, що маслоприймач не пошкоджений. Піддон дав потьок в районі зливного болта, тому надіюсь на краще.
    Розглядаю два варіанти:
    - купити б.у. піддон і замінити.
    - відстукати і запаяти, бо він чи то мідний, чи то латуньовий, чи то металевий, але точно, що не люміній.
    Шо порадите, де паяють сей девайс?
    IMG_20161016_011151.jpg IMG_20161016_005924.jpg IMG_20161016_012245.jpg IMG_20161016_005852.jpg
     
  8. Shpuganich

    Shpuganich Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf2 1.8 PB AUG GTI 89 р.в.
    Рома а в тебе захисту не було?( Я після того як колись на Коперніка в рельсу підрамником влучив поставив захист. Постав обовязково можливо врятував б.
     
  9. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Отож бо, що захисту не було. :sad:
     
  10. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    ну в них раніше був план по $, тепер працюють офіційніше, щоб бабло тепер верхівка відмивала і мають план по протоколах.. поміняли шило на мило)) а так тішились спочатку, як малі діти..
     
  11. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    .. і те що хтось всю вулицю маслом залив - звичайно всім пох
     
  12. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    львівавтодор - козли, інакше не скажеш...

    По законодавству до речі (дибільна схема, але все ж) - якщо поліція оформляє ДТП, а в тебе така пригода відбулась - то права забирають і видають тимчасові до рішення суду, а от писати про твою неуважність - це було неправильно з їхнього боку - мали оформити ДТП і написати в якості причини - 'ДТП сталось через аварійний стан дорожнього покриття'...хіба їм зверху вказівку дали, щоб не робити винуватим автодор в описах ДТП...бо по суті як інспектори опишуть ДТП на місці - так від того будуть танцювати всі в суді.

    Стосовно тріщини в піддоні - то якщо воно з міді або латуні - паяється оловом - можна звернутись до тих, хто опаленням займається - запаяти пальником до спаювання мідних труб.

    Піддони загалом здається не з міді чи латуні роблять, а зі сталі і алюмінієвого сплаву - то газовою зваркою зварюється без проблем.

    Як машину забрав звідти?
     
  13. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    ... ... і з чого це в тебе номера сині?? мєнт??? мусор???
     
  14. Serh

    Serh Active Member

    Авто:
    VW Golf 2 1.6 TD 1991 р.
    при чому тут львівавтодор? Усе що стосується міських шляхів відповідає УЖКГ при міській раді. Вони виступають замовниками при ремонті. Автодор це підрядна організація. Хто виграє тендер, або з ким складається договір той і ремонтує. Скажитися треба в УЖКГ
     
  15. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Був присутній десь півтора місяця про подібну ситуацію на площі біля ж/д вокзалу. Чоловік в дощ влетів в просівший люк і пошкодив підвіску, викликав копів і склали протокол, далі суд. До чого веду, викликали мене(я по автотранспорту), гол. інженера вокзалу, представника водоканалу, представника обленерго, представника районної адміністрації, потерпілий водій і ще когось по дорогах, ну і копи. Відкрили той люк, а він недіючий, почті засипаний піском. На місці вияснили на чиєму балансі люк, склали ще один папір на винуватця. Через пару днів суд і хлоп відсудив всі збитки!!! Десь через пару днів потому там проїзджав, то люка вже не було, на його місці була гарно вистелина бруківка, навіть ямки небуло.
    Треба було оформляти свою халепу, віддати права, пошукати толкового адвоката(по тих справах) і притягнути до відповідальності винного. Більше ніж впевнений, що ти би ту справу виграв!!!
    п.с. Мій зять(приватний адвокат) чуть нещодня розказує як виграє справи по автоштрафах в суді. Треба ще вміти правильно скласти протокол(копи не вміють) і правильно його оскаржити. Взяли тебе на понт, напхали всякої єресі, ти і відмовився писати, а їм простіше: і виклик є і справа закрита для галочки!
     
  16. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Якби, ви не "апали" тему постами, то можливо б і забув відписатись.
    Ну що ж?
    Хісторі про то, як я вийшов з положення про порваний піддон і вартість.
    Влетів на "касу" не більше 1000грн.
    - масло Тотал півсинтетика = близько 500грн
    - піддон бЕу = 250-300грн.
    - прокладка піддона = 100-150грн.
    - ну і 100грн. дав знайомому таксисту, щоби заволік мене на стоянку.
    Ціни приблизні, чуть завишені.
    Роботу виконував сам, поклали дерев'яні европіддони для кращого доступу знизу. Дивіться фотки, може комусь пригодиться, щоби естакади чи ями не шукати.
    IMG_20161016_153819.jpg
    IMG_20161016_153806.jpg IMG_20161016_153752.jpg IMG_20161016_153838.jpg

    а ось так був пошкоджений піддон, якраз на зливній пробці,
    IMG_20161016_143020.jpg
    заради цікавості, метнувся до кількох майстрів, щоби заварити. Всі відмовили, хотя були такі, що обіцяли полагодити, але то треба було впрошувати і чекати до тижня часу, ну і збільшувати гривневу вартість робіт.

    Купив такий, та й замінив
    IMG_20161017_160642.jpg

    @ROS , це добре, що родич юрист, буду мати на увазі, бо життя таке, що може й прийдеться звернутись. Але, попитайте у нього скільки гривень треба заплатити, щоби подати судовий позов......... +заплатити адвокату (він же не на громадських засадах), +витрачений час, і т.п. І, заради чого це все?, щоби "відбити" 1500-2000 грн. (це при умові купівлі нового піддону та інше з чеками та актами виконаних офіційних робіт). Можна далі це мусолити, щодо того чи рентабельно судитись у моєму конкретному випадку, але зупинюсь.
    х.й.з.
    - хто винен?
    - невістка!
    хуєнт, хуюсор, .... ой, про що я?
    Щодо номерів, то пацики на районі підігнали, щоби мусора не пригальмовували в дорозі.

    Так точно! Бо так, як кладуть асфальт вони, навіть в Зімбабве, чи в Бірмі так не халтурять.

    Тзе_енД, всім добра та миру!
     
  17. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    До попереднього поста.

    Може мене копчики розвели, але зваживши всі плюси та мінуси, а також прикинув, що втрачу більше. Отже, саме тому вибрав такий шлях.
    Як би збиток був набагато серйознішим та більш вартістним, то тоді, мабуть, пішов би шляхом вирішення питань через суди.
    П/С/ бережіть себе та не попадайте в негаразди.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Згорів соленоїд (та хрєнь, що відкриває багажник з кнопки чи пульта ч/з сигналку).
    Прослужив десь років 3-4, може би і більше він служив, проте згорів ч/з банальну мою халатність..... добре, що провадка вся не погоріла.
    По факту було так: вийшла з ладу кнопка відкривання соленоїда, обірвав дроти від неї, і тупо не заізолював... а, вчора ввечері виходив з машини, зачіпив ті дроти, не помітив та й закрив.
    Відповідно - замкнуло, замок багажника відчинився, і далі постійно напруга подавалась на той соленоїд, внаслідок чого він аж сплавився частково. Помітив вранці, що дроти зімкнені до купи.
    Ну окей, поняв, що соленоїд накрився - фігня, поміняю!, подякував долі, що з автомобілем та проводкою все зашибісь.
    Почав видзвонювати електриків, курв@, всі зайняті на тиждень вперід. Вирішив замінювати самостійно, хоча - я і електрика = не сумісні речі. А виходу іншого не було.
    І ще цікаві моменти, коли шукав новий соленоїд. В магазині їх не знайшов, на базарі в одній будці заспівали 20дол. (540 грн.) - це на Зеленій, та будка що праворуч, з акустикою та сигналками, одразу за другими воротами.
    Але, пішов по базарі пошукав, попитав і знайшов за 250грн.!!!!
    І ще, коли ходив питався, то одні питали спершу до котрої то машини, а слідуюче питання звучало, типу, шо то таке "соленоїд". Чи їм скучно?, чи що?
    Заміна зайняла близько години часу, бо то було на вулиці, холодно і не спішучи.
    Фотки закину згодом.
     
  19. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    ти забув, до кого можна було в теплий гараж поїхати :) ?
     
  20. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    закнь :) мені теж цікаво шо то таке 'соленоїд'... я би був з тих, хто б тебе питав ' а шо то таке?' )))
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)