Авто на Газі Брауна

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Васьок або ZiK, 17 лют 2013.

Статус теми:
Закрита.
  1. Serh

    Serh Active Member

    Авто:
    VW Golf 2 1.6 TD 1991 р.
    Як було сказано в статті продуктом горіння кисню і водню що буде домішуватися в паливну суміш - водяна пара. Куди вона має виходити? У вихлоп і там в подальшому конденсуватися? Це незрозуміло
     
  2. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    в суміші з сіркою з пального даватиме сірчисті сполуки а то й кислоту, що при такому тискові і температурі буде дуже не корисно для ЦПГ
     
  3. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    все ти знаєш :yes:

    ем, не хочу стати налисником, але! зауваж над чим працюють зараз впливові концерни, що розвивають, в що вкладають гроші. всі ми знаємо, що зараз авто зменшує об'єм двигуна, але при цьому збільшує потіжність (чого тільки варте 1.4 сірко нове). це не здається вам дивним ? ну, якби все так було просто - то "газ брауна" давно став би панацеєєю. ось, вже поінакшому неможу навести вас на шлях правельний :D
     
  4. wwB2

    wwB2 Active Member

    Авто:
    VWB2
    З вищеперечитаного є дуже багато цікавого і я хотівби вклинитись в дискусію, бо з процесом електролізу стикався не раз!!! Працюю на Львіській ювелірці і вже років 5-ть тому побачив радянського виробництва апарати пайки (Хмельницького виробництва). Це здоровенний апарат вагою 20 кг (розмір десь 500-250-300мм) в який заливається дистильована вода, яка проходить через збірний радіатор з інертних пластин з нержавійки і між ними хімічностійка гума (в наборі десь близько 20 шт). В середині попередньо заправлений рідкий калій.
    Відверто кажучи думаю що варіант використання принципу електролізу для виробництва пального двигуна внутр. згор. можливе попри заперечення всіх скептиків. Поперше я згоден відносно додаткових затрат виробництва ел. енергії для електолізу але щось ніхто не згадав про порівняння коефіцієнту згоряння диз пального і водню. Думаю що наврядчи хтось буде сперечатись що спалювання 1 л. солярки дасть набагато менше ккд ніж 1л водню. Всі ми знаємо що комбіноване пальне набагато ефективніше ніж однокомпоненнтне так само як в порівнянні сплав металу як в порівнянні з чистотою однорідного металу!
    Це стосується не тільки відносно поєдання пального на практиці дизеля і водню але й що вже використовують газодизельні двигуни. Вони досить дорогі в доробці з звич. дизеля (близько 1000 дол) але економія дизеля на 30%, продовж ресурсу двиг... А все тому що момент запалювання газу з допомогою стискання наближений з запалюванням солярки, і зновуж таки все це розроблено було за союзу і зновуж комусь не було вигідним. Це не вигідно кому??? Та тим хто заробляє міліарди на дешевій халяві з надр землі і в що не потрібно вкладувати!!!
    А використання електромобілів замість того щоб використовувати електромагнітне поле землі що зробив Тесла і що підтвердили фізики про що свідчить безліч наукових відкритів і безліч відеороликів. Ви тільки задайте назву в неті Генератор Капанадзе і зрозумієте як нам навішують лапшу з допомогою допотопного вчення фізики без копання глибше!!!
     
  5. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    ти правий , значить стосовно схеми вона є на початку , теми і ще в темі про дуже великий апетити , чесно я б так попробував зробити , але проблема гаражу де то випробувати не має а на балконі холодно в хаті буде безпорядок , ідея створення такої установки проста , скажу ше одне в луцьку є мужик який сам таку установку зробив , прікол то чи не прікол , його по новинах не показували , суть полягає в тому шо його пріора брала 10 зараз бере 4-5 ну то є результат , ця установка по принципу зварки на газі брауна працює , я подав ідею реалізуват її поки не можу , до весни запал того діла пропаде , ну лінивий я і все , говорю це чесно і прозоро
     
  6. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    не зварки а різки..... апарати різки металу воднем уже є давно і доволі ефективні... тобто вони економніші ніж газорізка і лазерна різка. Водень дає дуже високу температуру горіння. і що класно дуже гарний колір.... хтось колись бачив голубий вогень. але водень і бабахкати вміє..... вибух побутового газу (який може розвалити житловий будинок дуже легко - так звана об'ємна бомба) дитячі забавки порівнянні з вибухом водню. Так що якщо хтось в гаражі буде винаходити холодний термоядерний синтез.... то дивіться щоб від гаражу комин не залишився....))))))
     
  7. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    Жарик,ти так небійся,якщо щось неподобається говори,небійся
     
  8. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    Ідеально безпечно і максимольно якісно видобувати водень можна як і показано на відео Американцем а це і є системою живлення мало не "Ідеального"двигуна,тертям та іншими силами ми звичайно не знехтуємо,але немає нічого неможливого,адже такі поширені речі як Холодильник чи теплова помпа теж свого часу критикувались як виклик законам фізики,але це завадило іх впровадженню в життя і побут людини і вони діють.Є багато систем і технологій про які ми мріємо ,а хтось ними вже користується,але як я кажу на све свій час
     
  9. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    непутай вигоду корпорацій від зменшення ресурсу двигунів і деталей таким чином + оподаткуванням країн Європи на обєм двигуна з прогресом.Прогрес це в Америкосів двигун 6,5см куб на 800 кс з росходом 10Л біодизеля оце прогрес !
     
  10. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011

    Вовчику, приїзди на з*їзд. я тобі трохи клепку вставлю :)
    дивився вчора нову серію ТОПгір ( топ жіар, якшо зовсім правильно), Кларксон там катався на мустангу (США, нова машина) - і жалівся, шо заправлятись треба кожних 250 км - розхід 22 літри :)
     
  11. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    це ж фігня на так машину він на мому гольфі поїздив зі старим фільтром от тоді була б цікава його думка з 250 грн на 100 км ;)
     
  12. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    Котику за такі твої слова я запитаю одне,що ти виставиш на зїзді ВСІМ якщо я доведу свої слова? як щодо ящика коньяку?
     
  13. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    доречі Мустанг бензиновий
     
  14. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    а чого ти мене на ящик розводиш ? там Олег ше бочку везе, ти за днюху проставлятимешся - стане спиртного й так :)

    пі.сі. так, мустанг - бензиновий. ве8
     
  15. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    ото вже ближче до тіла..... ну хоч на пів ящика закарпутьськогого..... а то тут про якийсь термоядерний синтез під капотом чи в гаражі.... Можемо зразу попробувати чи машина на коняку їхати буде.... теоретично якщо ще одну коньяку добавити то скоріше поїде...))))))) Бразільці он на горілці їздять і нічо ...
     
  16. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    "хочу посмотреть в лицо конструктору, который придумал двигатель на водке!" (с)
     
  17. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    ладно,літрова пляшка оригінального Закарпутського коньяку то як чи боїшся?
     
  18. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    [OFF]
    Чого мені боятись ? чого я маю везти коньяк ? то в мене день народження був ? чи я комусь проспорив ? чи, може, обіцяв ? невтямки мені...

    приїзди на з'їзд, побалакаємо. сто років вже тебе не бачив. боїшся на з'їзди приїзджати :yes:
    [/OFF]
     
  19. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Хм....... а як же бути з з холодною термоядерною реакцією під капотрм?))))))
     
  20. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    це ти мені невіриш і плануєш як ти казав вставити клепку, я впевневий у своїй правоті а ти судячи з всього в своїй, о як інфа за біодизельний двигун з надпотужністю, надобємом,і над непогано маленьким розходом варта того чи ні? але дай пряму і чітку відповідь без зіздів з теми.
     
Статус теми:
Закрита.

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)