$ Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС

Тема у розділі 'Комерційні пропозиції', створена користувачем Vexler, 18 жов 2010.

  1. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Ясно. Буду знати бо я думав що залежить тільки від обліку.
     
  2. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    vwiskasha, тариф автоцивілки залежить лише від місця реєстрації транспортного засобу. По прописці оформлялось до 2010 року.
    Тому це справді є порушенням законодавства, тому такі поліси можуть виписувати лише ті СК, які не платить)) Оранта і т.п.)))

    Ще 2 запитання:
    1) Скільки років їздите на Ауді, страхуєте і чи без ДТП?
    2) МРЕВ я так розумію Львів?
     
  3. vwiskasha

    vwiskasha Місцевий

    Авто:
    vw passat b2 syncro
    audi s4 c4 2.2 turbo
    vw scirocco 2 tropic
    цікава інформація ))

    на фольці їжджу вже рік без дтп , страхівка була..
    так львів
     
  4. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    В слідуючий раз не баламуть людей.
     
  5. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    vwiskasha
    Правила для всіх СК, що мають ліцензію на "автоцивілку", однакові. Друге питання, що завжди є ті, які їх порушують. Як наслідок, проблеми з відшкодуваннями, недовіра і негатив.
    Відписав в ПП.
     
  6. vwiskasha

    vwiskasha Місцевий

    Авто:
    vw passat b2 syncro
    audi s4 c4 2.2 turbo
    vw scirocco 2 tropic
    нікого не баламучу ! написав як мені оформили !
     
  7. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    А в мене в техпаспорті не пише місце реєстрації ТЗ. І як буть?
    5a4c2-clip-146kb.jpg 443c8-clip-170kb.jpg
     
  8. bodya999

    bodya999 Active Member

    Авто:
    AUDI 80(B3) 2.0(½ 3A, ½ AAD) '91
    В нових техпаспортах є тепер код відділу реєстрації МРВ. Там де пункт Н "8007".
     
  9. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    vwiskasha, були випадки, коли де "Населений пункт місця реєстрації" писали зі стелі, м. Стрий, хоча авто стоїть у Львові і прописка Львівська))) Була така СК Лафорт))) Клієнт приносив такий поліс і розказував))) Тому якщо хтось не вірно оформив не означає, що так можна. А по друге, якщо б якусь роль відігравала прописка, тод в полісі був пункт не "Адреса", а "Прописка", як в паспорті, наприклад.
    Має бути правило якесь одне для всіх і всі мають його дотримуватись.

    Shaggy, В тебе ще старий техпаспорт ззовні (нові техпаспорти жовтого кольору), але по коду

    Центр ДАІ №8007

    Центр надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів №7

    м.Київ

    Вул.Поліська, 15



    Всі, хто мають реєстрацію Львів буде
    Центр ДАІ 4601

    Центр надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів з обслуговування м.Львів та Пустомитівського р-ну

    м.Львів, Пустомитівський район


    вул. Данила Апостола, 11, м.Львів,

    79040
    (032)
    262-53-48
    262-42-65
    262-51-58
     
  10. vwiskasha

    vwiskasha Місцевий

    Авто:
    vw passat b2 syncro
    audi s4 c4 2.2 turbo
    vw scirocco 2 tropic
    пустомитівський рн. це львівська обл. чому тоді не рахується реєстрація в обл. ?
    я ж сказав що значить невірно оформили...і не казав що так можна ...і що я так хочу ....
    тому вибачте що ви мене неправильно зрозуміли...
     
  11. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    І шо мені тепер страховку по Києву робити чи шо? Шо за брєд... Смисл тоді з тої єдиної бази і можливості реєтрації в любому місті України...
    Тобто можна поїхати в Стрий переоформити машину на київську реєстраці і платити по стрию за страховку а жити в Києві??
     
  12. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    vwiskasha, МРЕВ у Львові мав назву
    1) Львівський ВРЕВ ДАІ
    2) 1 ВРЕР ДАІ
    3) ВРЕР ДАІ з обслуговування м. Львова та Пустомитівського району

    Зараз вже пишуть 4601, щоб не було спорів і є єдиний список. Бо мені раніше один клієнт доказував, що "ВРЕР ДАІ з обслуговування м. Львова та пустомитівського району" це треба брати по району тариф)))) Я ціле життя живу у Львові і тут прописаний і в мене теж вказано "ВРЕР ДАІ з обслуговування м. Львова та пустомитівського району". В Пустомитах ніколи МРЕВ і не було, якщо я не помиляюсь.

    Shaggy, виходить, що не слід було реєструвати в Києві.
    Трохи виглядає неправильно, але ж має бути якесь одне правило для всіх СК. Бо так можна тарифи по чому хочеш брати: одному по прописці, другому по проживанню, третьому по реєстрації ТЗ =)
     
  13. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    По місцю на яке місто чи область ставилася машина, а не по місту в якому ставилась. Нема чого тоді вводити оті єдини системи реєстрування ТЗ. Дали транзити і го в Львів ставити. Але спочатку можна і в Києві, а потім виявляється за страхівку плати космічні суми... Я ж живу у Львові і 99% часу тут. Якого дідька я маю платити по Київським тарифам, якщо я просто купляв там машину. Це блін нонсенс. Кажу мешканцям Києва простіше і дешевше буде поїхати в село якесь зареєструвати машину на київську реєстрацію і їздити так.

    То шо мені тепер цивілка 1500грн буде виходити? Махав я її робити.
     
  14. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    В тебе ще перша Ауді застрахована, тому на другу актуально буде - подивимся, що можна придумати.
    На сайті МТСБУ тарифи ще не змінили, але теж вказано чітко про місце реєстрації
    http://mtsbu.kiev.ua/ua/for_consumers/96536/96546/
     
  15. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Я вже рік без страховки їжджу... Якшо її вартість буде 1500грн то я мав її в носі тимбільше!
     
  16. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    Маєш знайомих ментів? Чи будеш офіційний штраф платити в 400 грн?
    Мене за 2 роки їзди тільки один раз зупиняли і то банально після якогось свята було, то вони ловили може хто на підпитку їздить. Хоч і страхівку не перевіряли, та я всерівно не хотів би ризикувати. Але в мене коштує до 250, то таки різниця))

    Sent from my HTC Inspire 4G using Tapatalk 2
     
  17. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    УВАГА!
    Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) з 12 лютого 2015 вводить нові тарифи на поліси "Зелена карта" для виїжджаючих за кордон на автотранспорті - підніме вартість полісів на 42,7%.
    Остання зміна тарифів проводилася 21 січня 2015 в бік зниження на 5%.

    Кого цікавить - сьогодні останній день. Можна оформити на майбутню поїздку по старих тарифах.
     
  18. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    Шег набери мене, сьогодні собі на ЛТ-ху виписував в києві реєстрація,зробив собі по Львову
     
  19. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    СТРАХОВА КОМПАНІЯ «БРОКБІЗНЕС» ПІДВЕЛА ПІДСУМКИ 2014 РОКУ - ЗРОСТАННЯ ЧИСТОГО ПРИБУТКУ НА 39%

    Страхова компанія «Брокбізнес» підвела підсумки своєї діяльності у 2014 році - незважаючи на складні економічні умови, Компанія зберегла високий рівень фінансової стабільності і навіть досягла збільшення прибутку на 39%.

    2014 рік показав зростання активів майже на 5% до 237,3 млн грн. На 01 січня 2015 року фактичний запас платоспроможності Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС» перевищував нормативний у 7 разів і складав 157,02 млн грн.

    Компанією укладено договір облігаторного перестрахування з всесвітньо відомим страховим лідером - Gen Re, який має рейтинг фінансової надійності AM Best: A ++ (Superior), що дозволяє приймати на страхування великі ризики і своєчасно виплачувати клієнтам страхове відшкодування.

    За підсумками 2014 року обсяг страхових платежів склав 127,2 млн грн. Найбільші надходження страхових платежів припадають на договора зі страхування нерухомого майна - 37,35 млн грн. (29,36:wacko: і договора з добровільного страхування наземних транспортних засобів (КАСКО) - 36,9 млн грн. (29,01:wacko:. Виплати страхових відшкодувань нашим клієнтам було здійснено на суму понад 33 млн. грн. Найбільша частина виплат припадає на договора страхування автотранспорту (КАСКО) – 18,98 млн грн (57,17% від загальної суми виплат).

    Співвідношення валових страхових виплат до страхових платежів складає 26,1%. Але співвідношення між преміями та виплатами по високоризиковим видам страхування, такими як обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів та добровільне страхування наземних транспортних засобів складають 47,11% та 51,43% відповідно. Це досить високий показник на страховому ринку, який свідчить про можливість отримання відшкодування для всіх клієнтів.

    Станом на 01 січня 2015 року Компанія сформувала страхові резерви на суму 48,765 млн грн. Статутний капітал на 01 січня 2015 року становить 51,4 млн грн.

    Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» - українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основним акціонером є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) - 50%, інші 50% належать юридичним особам-нерезидентам.

    На сьогодні регіональна мережа налічує біля 50 підрозділів по всій території України. Має 46 ліцензій, з них 20 на добровільні, 16 на обов'язкові та 10 на обов'язкові державні види страхування.

    З 2009 року Компанія має сертифікат системи менеджменту якості стандарту ISO 9001:2008. З 2011 року Рейтинговим агентством «Експерт-Рейтинг» Компанії присвоєно один з найвищих рейтингів фінансової стійкості в Україні за національною шкалою на рівні «uaAА-», що повністю відповідає рейтингу «А-» за міжнародною шкалою.
     
  20. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    Чутки про подорожчання ОСЦПВ з 1 квітня, тепер вже 1 травня не мають під собою змісту. :) Хочу пояснити ситуацію усім автомобілістам:

    Останнім часом у ЗМІ поширюється інформація про підвищення з 1-го травня 2015р. тарифів по обов'язковому страхуванню цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСАЦВ):

    Нагадаю, що МТСБУ попередньо оцінює плани на майбутнє виходячи з теперішньої ситуації на валютному ринку так:
    -підняти ліміти відповідальності з 50 000грн по майну \ 100 000 грн життя і здоров`я до 100 000 грн \ 200 000 грн відповідно
    - збільшити тарифи від існуючих приблизно на 50%

    А наразі МТСБУ просто розіслало інформацію з рекомендацією реалізовувати поліси ОСЦПВ за збільшеними коефіцієнтами. Ці коефіцієнти знаходяться в межах діючої «вилки». Дане збільшення вони обґрунтовують збільшенням курсу долара США і, відповідно, збільшенням сум страхових відшкодувань. Можливо, МТСБУ прийме рішення про обов'язковість централізованого підвищення, але це поки в планах, про введення яких ми обов'язково проінформуємо.

    Деякі страхові компанії прийняли цю рекомендацію як обов'язкову самостійно і підняли тарифи.

    Станом на 3 квітня 2015 Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» поки не збільшує тарифи по ОСЦПВ!

    В даний момент проводиться аналіз портфеля по ОСЦПВ СК БРОКБІЗНЕС. По закінченню аналізу буде прийнято відповідне рішення, про яке ми обов'язково Вас повідомимо.

    Для усіх бажаючих збільшити ліміти відповідальності по майну\ життю і здоровю - пропонуємо недорого купити договір ДЦВ. :)
     
    • Подобається Подобається x 1

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)