Автомобільний відеореєстратор

Тема у розділі 'Електрика і сигналізації', створена користувачем MARTINI, 24 лип 2010.

  1. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Це в яких таких "багатьох"? Щось жодної не знаю.
     
  2. holubets

    holubets Місцевий

    Авто:
    OPEL Vectra 1998 1.8 X18XE, VW Jetta 1987 1.6 EZ була
    Клубна карта:
    000095
    Наприклад Шевроле.
     
  3. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    В батька ШевіНива. Не виключається.
     
  4. holubets

    holubets Місцевий

    Авто:
    OPEL Vectra 1998 1.8 X18XE, VW Jetta 1987 1.6 EZ була
    Клубна карта:
    000095
    ХЗ у мого батька Авео, так там виключається.
    Можливо залежить від моделі і від заводу-виробника.
     
  5. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Я користуюся реєстротором з мобілки + GPS одночасно + як плеєр використовую телефон.
    Прикад відео. Сьогодні з роботи додому їхав. Камерою деколи трясе доволі сильно - це через те що погана тримачка телефону на гнучкому каркасі, на жорсткому такого немає. Мобілка Motorola Atrix 4G. 1080p HD
    http://www.youtube.com/watch?v=hLpgiYwiaa4&feature=youtu.be
     
  6. VovaVirus

    VovaVirus Active Member

    Авто:
    Seat Cordoba 1,6 98р
    Клубна карта:
    70
    Гарна якість от з кутом зле. Трохи пожалів шо купив але навіть мої 120 вже краще.
    Спеціально прикидав сьогодні який треба кут шоб побачити світлофори у Львові, мабуть 190градусів бо в основному стаємо під ними :gamer:
    Додатковий недолік до мойого, він не регуює чутливості, засвітів багато.
    Жостке кріплення призводить до того що ним сильно трясе, сильніше ніж телефоном на твому кріпленні. Треба шото придумати. І через жостке кріплення шум кузова передається на мікрофон і камеру, глушить шум і збиває фокус.
    Ех, Китай всетаки китаєм буде але більше грошей не дам всерівно.
     
  7. nzi

    nzi Місцевий

    Авто:
    vw passat 1.6 TD був
    досить класно. а сам телефон як?
     
  8. DomInIc

    DomInIc Місцевий

    Авто:
    Vw Golf 2 1.3МН 2e3 88р.
    Клубна карта:
    000089
    Shaggy, але на відео не вказується дата і час, а це вагомий аргумент в юридичній справі, це відео може бути просто відхилено до розгляду саме через відсутність дати і часу! і в такому випадку ти нічого не зможеш довести...
     
  9. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Мені вистачає по трасі нормально. Переважно є світлофори для пішоходів чи світлофори навпроти які видно і по яким можна оцінити те на яке світло ти поїхав. А такого реєстратора шоб було видно світлофор за метр від нього ше й в лівому ряді ти не знайдеш. Доказати щось, побачити де обганяв і т.д. - вистачає. Я повертаю трошки правіше, щоб бачити більше праву частину зазвичай.

    Це також залежить від якості мікрофону і камери. В мене камера глушить тряску і мікрофон теж. В машині шум страшний. Як в будь-якому пасаті універсалі тих років.

    Сам телефон теж супер. проблем з ним не мав. Єдине що треба чекати 4го андроїда, бо 2.3 погано працює з двома ядрами. Батарею швико досить садить. Ну але то хіба проблема в наш час. Розетки, зарядки всюди є. Працює швидко, камера супер, екран шикарний. Трошки хромає як на мене якість корпусу, але то фігня. http://www.mobile-review.com/review/motorola-atrix-4g.shtml

    Воно просто виключене. Я можу тобі хоч GPS координати включити шоб відображало, і навіть гугл-карту збоку з моїм місцемзнаходження і швидкість з якою я рухаюся. Я цим не користуюся. Зараз опробую просто багато різних програм-відеореєстраторів.
     
  10. dima1405

    dima1405 Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3і 1985 Reno Symbol 1.4(16v) 2006
    В мене на ренохі, при вимкнені запалення струм не подається на прикурювач, пічку, склопідіймачі, двірники та стоп-сигнал. Зато світло не залежить від замка запалення.
     
  11. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Деу Ланос, Шевроле Нива.
     
  12. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Заводом-виробником прораховано, що кут 120 градусів (реальних 120 градусів по горизонталі) передбачає видимість світлофора стоячи в єдиному правому ряді, в лівому полюбе буде видно світлофор.
     
  13. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    Цитата: Допис від Sasa Це в яких таких "багатьох"? Щось
    жодної не знаю.

    Тойота авенсіс, відключається, можливо в інших моделях також.
     
  14. Олександр

    Олександр Початківець

    Авто:
    VW Golf II GTI 1.3 1991
    Реестратор- річ потрясна.Дає можливість отримувати цікаві кадри.А от "пани
    інспектори" шугаються як дідько від ладана.Та й коштує вже зараз менше 200 грн.
     
  15. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    За ті гроші це скоріше запальничка з функцією реєстратора
     
  16. Franko

    Franko Active Member

    Авто:
    Vw Scirocco GTX'83 1.8 JN
    Після того як згорів китайський реєстратор за 200 грн. (за тиждень), взяв для батька Gazer F115. Заплатив 1300 грн., але в нього є декілька "+"
    - сертифікація в Україні.
    - кут огляду 140
    - відео 1920x1080
    - досить якісний корпус

    http://market.yandex.ua/model.xml?hid=6269371&modelid=7778322&clid=502
     
  17. Elza

    Elza Місцевий

    Авто:
    VW Golf III
    "15 діб арешту або штраф від 136 до 255 грн отримає той, хто без дозволу фотографує або знімає на відеокамеру роботу працівників Державтоінспекції. Якщо громадянин не реагує на заборону відеозйомки, це можна розглядати як перешкоджання виконанню обов'язків правоохоронців." От що придумало наше ДАІ на днях. Ой як не хочуть дивитися "кіно" про себе в неті... Але це мені сподобалося більше: "Ні кримінальний, ні адміністративний кодекси не вважають правопорушенням відеозйомку співробітника міліції, який виконує свої службові обов’язки, а отже громадяни не зобов’язані виконувати розпорядження міліціонера припинити таку зйомку – подібна вимога незаконна, як, скажемо, наказ правоохоронця заспівати для нього "Наша служба и опасна и трудна"."
     
  18. Mk777

    Mk777 Початківець

    Авто:
    Jetta
    Скиньте де про це можна почитати!
     
  19. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Починай курити тут
     
  20. nzi

    nzi Місцевий

    Авто:
    vw passat 1.6 TD був
    народ порадьте якись відереєстратор в ціновому діапазоні 1200-1500 грн з хорошим розширенням
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)