Автошкола ( курси водіїв )

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем diesel757, 26 кві 2018.

?

Які були б Ваші критерії, щодо вибору автошколи?

  1. - цікавить якість, незважаючи на ціну

  2. - там де дешевше

  3. - по локації, неподалік місця проживання

  4. - по рекомендації друзів (локація не має значення)

  5. - середня ринкова ціна

  6. - інше (ваш варіант)

Можна вибрати зразу декілька варіантів.
Результати можна переглянути лише після голосування.
  1. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Всім вітання!
    Оскільки, нещодавно я очолив один із діючих навчальних закладів м.Львова по підготовці водіїв, то в мене тепер виникло ряд організаційних питань, а також хотілось би вдосконалити той процес і звісно розширятись в правильному напрямку. Тому, мені не байдужа ваша думка чи погляди, котрі я сподіваюсь тут почути.
    Саме для цього створюю цю тему, ну звісно залучити ширшу аудиторію.
    В цій темі пропоную обговорювати питання, котрі стосуються підготовки водіїв, а також подавати тут новини, інформацію в сфері навчання та буду висвітлювати досягнення нашого закладу.

    Коротко про нас:
    Личаківський РСТК ТСО України м.Львова, територіально - вул.Зелена, 143 Б (від кільця вул.Дж.Вашингтона - вул.Зелена, одразу за залізничним переїздом).

    На разі, фотографій ще ніяких не робив, але в процесі будуть фотографії "до" і "після".
    Робіт впереді багато, але перш за все, планую зробити косметичний ремонт приміщення в котрому навчаються люди і хотілось би, щоби у ньому комфортно, а також щоби воно не було типово-совдеповським класом.
    Можливо, хтось щось підкаже, а саме яким би вихотіли бачити такий клас.... чи типові парти і наочні плакати, чи можливо щось усучасненіше типу проектор, екран, безкоштовна кава в паузах між заняттями, вільне пересування без обмежень правил, котрі нав'язані з минулих часів.
    Корочче, маю намір зробите щось цікаве, неординарне, і в той же час практичне і толкове.

    Ціна навчання на категорію "В", залишається старою - в розмірі 3500. Набір в чергову групу здійснюється до 14-16.05.2018. Якщо є бажаючі у ваших колах спілкування, то маякуйте, буду радий допомогти.

    Контакти:
    032-270-45-02 (робочий стаціонарний)
    096-342-16-55 Роман
    063-215-40-87 Ярина
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Красунчик! Красунчик! x 1
  2. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    о, я там вчився )) в принципі, думаю, в автошколі головне, щоб навчили якісно теорії (ну і практики). і щоб по актуальних на сьогодні положеннях (а не як то було колись, за молодості викладача). крім того, треба розлянути детально всі ключові (спірні) моменти, які часто можуть виникати: кільце, велосипедист (коли він правий, коли ні), зелені стрілочки (таблички), трамваї, жести регулювальника і т.д. Крім того, люди повинні знати юридичні наслідки володіння автомобілем (яка відповідальність буде/не буде), коли наїхав на пішохода, що вибіг раптово, чи просто лежав на дорозі вночі і т.д.), як діяти при ДТП. Нюансів є багато, і мало хто в них зараз орієнтується. Недавно знайомий прийшов з курсів, і поставив нам (водіям) питання, як діяти, коли авто заглохло на переїзді (в білетах вроді є таке питання). Думки розділились, дехто взагалі розгубився від такого питання.
    Тобто, головне зміст навчання, а не форма. До речі, син невдовзі хоче вчитись на права, але та ваша школа далекувато від нас ))
    Ну і по водінню. той же знайомий нарікав, що той бензин, що він заливає в бак авто інструктору, він навряд чи виїзджає за 1 год, + ше здавав гроші на масло (ми колись не здавали). Якась прозорість у цьому питанні теж би не завадила.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    По машинах маємо "вісімки" і "дев'ятки"..... це я вважаю прожитий етап.
    В даний момент шукаю (визначаюсь), тобто постало питання ---> який придбати автомобіль для автошколи?
    І десь за тиждень (максимум два), хочу з цим питанням вже закрити.
    Хто шо порадить? Цікавить такий, щоб практичний, живучий до такої експлуатації, ремонтопригодний, ну і відповідність по зовнішньому вигляду для сьогодення.
     
  4. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    новий чи вживаний? який бюджет?
    поло хетчбек, фієста, фокус, фабія, корса, астра, кіа ріо хетчбек, хюндай гетс, акцент, сеат ібіца... Ланос накрайняк, але щось невелике.
    І ще. важливо (особисто для мене) та і для початківців, щоб коли сидиш за кермом було видно капот. бажано весь, як в гольф 2 )
     
  5. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    в Кракові дуже багато учбових кіа ріо хетчбек - вони досить дешеві. подумай над питанням лізингу, думаю дуже вигідно в такій ситуації
     
  6. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    в лізингу немає потреби, бо каса є... хоча звісно, що не на преміум класи ))) як то кажуть в межах розумного.
     
  7. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    дивлюсь на вживані
    важко сказати, хоча все можливо
     
  8. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    Навіть якщо і каса є, то лізинг добре - що рік-два будеш мати новий автопарк, а це приваблює учнів
     
  9. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    у нас такий "чудовий" лізинг, що за 3 роки виходить переплата майже на цілу машину...
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    На разі мій вибір впав на:
    - Хюндай Ґетц
    - Пежо (206, 306, 307)
    - Хюндай Аццент
    - .... і їм же подібні.
    В оголошеннях бачу, оті дамські варанти, типу жінка їздила в реальності. Вони і малий пробіг мають і більш-менш доглянуті. Х.й.з. бо то лише висновок з нетовських оголошень. В суботу тре поїхати на базар і глянути вживу шо по чому.
     
  11. Назар Непийпиво

    Назар Непийпиво Active Member

    Авто:
    VW CADDY 1.9TDI 77kWt
    я б ще на фабію подивився!
     
  12. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    Кіа Ріо маленька,але дурна машина з великою кількістю проблем,незручностей і відсутнім відчуттям габаритів,ні!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    Хюндай гетз дорогий в обслуговуванні,а акцент ні і дуже витривалий як на 1,4 так і 1,6 двигунах,але я б брав 1,4 бомбезно кий двигун.Шкода фабіа так ,але лише 1,6 тільки,катастрофи 9 рік виручалочку.А з пижикали по обслузі ай не-не ну француз!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Отже ситуація така (я вже забембався) все ще в пошуку. Передивився багато машин, почув всяке-різне, мол всі в офіціалів обслуговуються, бульбу багажник навіть не бачив, возили дітей в садочок і хіба до магазину, і ще багато всяких казочок.
    Дивився і Форди, і Хюндаї, і францоватих теж дивився. Мав надію, що буде машинка свіжою і живою, якщо по роках від 2008 і новіші. А хєрушки там, якісь вони вже аж занадто знищені, або аж за дуже ніжні, як для машин.
    Після всього цього всього зробив такий суб'єктивний висновок (не знаю чи правильно) -> але вирішив шукати або VW G4, або Fabia.... навіть нехай по роках вони будуть старіші від францоватих машин, але ж млять вони вроді живішими виглядають і не розлітаються. Чи не так? Шо скажете?

    @MrWolf777 ти вроді юзаєш Фабію, який в них гємор, чи клімакс автомобільний? І шо ти мав на увазі
    Якшо з Фабією ніфіга не панятно, єдине шо знаю, шо то той же vag, то із Гольфами-4 всьо панятно по кузову і ходовій, але двигунів там пхали німаки любе та різне, ну і по роках вони старіші від Фабій за ту ж ціну.
    Скажіть, який двигун не варто брати і чому? Потужність не цікавить.
    З понеділка почну дивитись на Фабії з бензовим двигуном 1,2 та 1,4.

    Ну і ше таке уточню, що визначився з бюджетом = 5 у.о. +/-
     
  15. ігор79

    ігор79 Початківець

    Авто:
    Vento 1.8
    Фабію не варто брати з двигуном 1.2.
     
  16. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Чому???
     
  17. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    Опечат
    Каже не катастрофи,а катаються,бойова,витривалі,надійна,непримхлива,проблеми тіж що і у ВАГ,слідкувати за супортами,напрамляючими,колодками,тоді основні проблеми зняті,проблема двигуна пічки: гуде щоб не робити з ним,новий норм тримається поки не почне гудіти 20-30 тис,і на бруківці пластмаси передньої панелі шумлять,більше я проблем небачу лише + сики
     
  18. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    3-х циліндровий двигун,неїде,гуде-ричить,капризний,неекономний(хаває як 1,6),і в обслузі як 1,6 + пасок часто рве
     
  19. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    1,6 в них найкращий і на сцепі
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    Або г4, або ще окташку тур ( яка більша за г4, але база та сама) ну чи можна ще сеат на цій же базі...
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)