Автошкола ( курси водіїв )

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем diesel757, 26 кві 2018.

?

Які були б Ваші критерії, щодо вибору автошколи?

  1. - цікавить якість, незважаючи на ціну

  2. - там де дешевше

  3. - по локації, неподалік місця проживання

  4. - по рекомендації друзів (локація не має значення)

  5. - середня ринкова ціна

  6. - інше (ваш варіант)

Можна вибрати зразу декілька варіантів.
Результати можна переглянути лише після голосування.
  1. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Візьми си на бляхах дві штуки :)))
     
  2. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    бери краще 2 на бляхах!
     
  3. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    а якщо серйозно - 7й гольф 8000 євро в нім... 2014 року, до 150 тисяч.. розмитення ще десб 1500.. і маєш нормальне корито
     
  4. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
  5. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Оглядав сьодня одну Фабку з двигуном 1,2 на бєнзі і виявляється там не пасок, а цепка )))
    Людина володіє нею з '08 року, випуск її '06. Набігала 245тищ, і шо цікаво, шо на 220 він поміняв цепку ГРМки. Х.й.з. чи то по регламенту так, чи нє?
    Косяків суттєвих не бачу, хіба шо ше тре буде до майстрів її відвезти. А тоді і рішення приймати.
    По крайній мірі воно хоть, якось купи тримається, не то шо ті француватіки.
    А, і комплектації її мінімальна, бокові шиби на ручках.
     
  6. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    не знаю, як ви всі, а я ще себе пригадую в перші тижні-місяці за кермом. так от, ні ручки шиб, ні автоакустика, ні шкіряні сидіння чи підсвітка козирків ну ніяк мені не були потрібні для їзди. я бачив тільки дорогу перед капотом і зосереджено вишуковував дорожні знаки поглядом. а тим, хто тільки вчитьсмя їздити - то все тим більше не треба.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Так точно, @Cherepaha !)
    Я теж від такої думки від такої думки відштовхуюсь.
    Звісно, при наявності необмеженої кількості бабла, пішов би взяв з салону і не парився.... можливо, ще настане такий час. Ну і фактор рентабельності ніхто не відміняв. Але на разі - маєм те що маєм.
    І перше бажання, при якому є певні можливості, то почати покращувти.... все ж таки не феншуйно на ВАЗах старих вчити, коли майже всі вже від них відійшли.
     
  8. Bodyn

    Bodyn Місцевий

    Авто:
    AUDI 80 Б4 2.0MI
    На рахунок навчальних кабінетів: Проходив декілька годин лекцій в польщі, у їхній авто-школі(по коду 95), і що замітив., кабінети для лекцій по суті як і у нас, плакати на стінах, одиночні міні парти., по середині проектор замість дошки з крейдою., по периметру компютери(простенькі-офісні для тестувань). Окремий клас для компютерних тестувань вже на права, якщо велика група, то викликають офіцера і теорія здається на місці. Плюс там же психологічна провірка проходить.
    На рахунок кави і перекурів: краще поставте автомат на каву і чіткі правила про телефонні дзвінки і тд.
    П.С То так, тобі для роздумів, і те що бачив)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Дякую @Bodyn , за те що підтвердив про кавову машину (автомат), така ж ідея зародилась на початках, але не втілив, бо з ПН запланував косметичний ремонт приміщень.
    Щодо плакатів, то це визначено керівними доками, тобто мінімум котрий обов'язковий.
    Нещодавно провів аналіз анонімного опитування навчаємих з останніх двох груп (доречі, одна група сьогодні здає на ПВ :) ) і чесно зізнаюсь, що вражений тим, що люди позитивно відгукуються за професійність викладача і інструкторів.
    Приємно, коли в колективі кожен на своєму місці.
    Ну і не заперечую те, що автомобілі слід замінювати еа сучасніші чи свіжіші. Над тим, якраз працюю.
    Можливо комусь буде цікаво, то закидую розбір аналізу по анонімці:
    IMG_20180510_174347.jpg
    Фактично, це реальна картина стану справ.... і при всіх намічених раскладах, маю надію, що в цьому місяці придбаєм свіже авто.
    Всім добра! Запрошую на курси ваших боизьких та рідних!
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    А, якщо АВЕО взяти?, в тому бюджеті, що я зазначав.
    Бо, курв@, ті Фабії в тому бюджеті, або потягані життям, або 1,2 двигун і теж потягані.
    Не хотілось би, після покупки, вкладати дофіга бабла на ремонт.
    Що скажете?
     
  11. Serh

    Serh Active Member

    Авто:
    VW Golf 2 1.6 TD 1991 р.
    в нас на роботі заз форза 35 тисяч пробігу, ніяких проблем не було за 2 роки пробігу. Сильно не вникав в те авто, але так є. Ергономіка дуже погана порівняно з європейськими авто, але метал кузова, основні агрегати здається усе норм.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    @Serh , погоджуюсь... але скажу так, що є автівки (марки), котрі категорично відкинув від розгляду. Можливо, як авто, воно не погане для міста, але не хочу її.
    Приміром, в одній із наших АШ у Львові є така, але її брали з нуля в целофані. Я на разі не маю змоги взяти нульову.
     
  13. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    Авео після 150 000 км розвалюється
     
  14. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Всьо! Стапе з пошуком!
    Всім дякую, хто відгукнувся. Мені, ваші думки черкануті туво, були КОРИСНИМИ. Дякую!
    Опишу коротко, а згодом детально повім )))))
    Придбав сьогодні Skoda Fabia (elegance) з двигуном 1,4 (AME) із доставленим ГБО 4-го покоління. Салон на шкірі (апгрейд салону робив перший власник). Рік - 2002. Чеська зборка.
    Детально - згодом, і кілька фоток:
    IMG_20180524_184333.jpg IMG_20180524_184233.jpg IMG_20180524_184027.jpg IMG_20180524_184035.jpg IMG_20180524_184012.jpg IMG_20180524_183953.jpg IMG_20180524_184420.jpg

    З обліку знята, знімали в Стрию. Залишив її там же, в нашій ТСОшній автошколі. Завтра буду приймати рішення про постановку на облік.
    Всім добра!!!
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Маємо сторінку в ФБ з метою реклами, періодично вона "спрацьовує", люди питають, я відповідаю і часто приходять навчатись.
    Але вчора вашчє був в ауї))) кароч написала якась діваха, мол шопачьом і написала англійською.
    Звісно, стало цікаво чи це англічанка, чи це шо за нах. Перейшов на її профіль, а то "наша баба", котра рішила поумнічати, та ше й в друзях є 4 спільних і то ті спільні з Тракту Глинянського.
    Не знаю чого, але мене то вк&урвило..... (далі див.скрінт)
    IMG_20190318_112743_236.jpg
    IMG_20190318_140615_021.jpg
    IMG_20190318_144546_826.jpg

    П/с/ і усьо, більше її ніц не цікавило, навіть не подякувала.
     
  16. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    я можу помилятись, бо сам не юзаю смартфон, але бачив, що під деякими оголошеннями в барахолці, були питаня типу "How much?" або "Is it still available?". на питання автора оголошення "шо за хрінь?" юзер пише, що при закритті оголошення воно само (телефон чи прога чи ше шось) залишає такий коментар. Так що та діваха може і не в курсі ))
    але загалом, продавець (чи надавач послуг) мав би бути завжди толерантним до потенційного клієнта. може в неї не було кириличної розкладки на клаві, та і купа причин може бути, чого вона так написала )
     
  17. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    то праблєми самого юзере, бо за рік часу і багато всяких спілкувань вона перша. І це було не в оголошеннях, а в приватних повідомленнях.
    проявив максимальну толерантність, як спитали так і відповів.
     
    • Смішно Смішно x 1
  18. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Так, Рома, поясни будь ласка для тих хто на бронепоїзді...
    Чи зможу я отримати категорію С, С1 якщо у мене немає вантажної машини і D1 якщо у мене нема мікроавтобуса пасажирського?
    Бо ми в хатинці то згадували і ти щось таке розказував про наше законодавство, що мені по-пяній не зовсім було зрозуміло.
     
  19. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Так, зможеш отримати і для цього є два шляхи:
    1. ПРОЙТИ ПЕРЕПІДГОТОВКУ -> тобто, у тебе в наявності є посвідчення водія із категорією "В", в цьому випадку слід пошукати заклад, котрий згідно акредитації МВС проводить ПЕРЕпідготовку з "В" на "С" і "С1". Програма перепідготовки значно менша по тривалості і приблизно становить 2 місяці. Рекомендую одразу йти на 2 категорії. Дешевше. При такому варіанті відбувається навчання на основну категорії і +наїзд годин на нижчу категорії відносно основної.
    2. ПРОЙТИ ПІДГОТОВКУ -> все те саме, лише відмінністі у терміні навчання, котрий +/- в 2 рази більший ніж ПЕРЕпідготовка. Ну і по ціні дорожче. В цьому випадку проводиться розгорнуте навчання по ПДР. На ПІДГОТОВКУ на кат."С" і "С1" може йти особа, котра взагалі немає посвідчення водія, тобто робить його вперше.
    У всіх вищеописаних випадках володіння вантажівки непередбачене, та ніде не сказано про це.

    Так, зможеш отримати, при умові:
    - повинен мати навички керування транспортними засобами категорії В, С1, С (слід розуміти будь-якої з цих категорій) більше 3-х років протягом останнього часу з максимально допустимою перервою не більше одного місяця. Тобто, якщо ти був власником авта 10 років, продав його і через 2 місяці надумав відкрити якусь кат.D1, D, BE, C1E, CE, D1E, чи DE, то тобі цього не вдасться зробити. Поки не набудеш знову безперервних навиків керування.

    *************інше**************
    Документами, які підтверджують факт керування транспортними засобами, можуть бути:
    - для осіб, що працюють водіями, - витяг з трудової книжки або довідка з місця роботи із зазначенням дати наказу про призначення особи на посаду, дати, з якої така особа працює водієм, марки закріпленого транспортного засобу і його номерного знака. Витяг із трудової книжки або довідка з місця роботи засвідчується підписом посадової особи підприємства і скріплюється печаткою;
    - для осіб, які керують власним транспортним засобом, - реєстраційні документи на такий транспортний засіб;
    - для осіб, які керують транспортними засобами, що не є їх власністю, - реєстраційні документи на такий транспортний засіб та документи, що надають право на керування ним (тут може бути тимчасовий тех.паспорт, доручення, або так як у мене було - вписаний в тех.паспорт як дозвіл на керування).

    п/с/ отже, норми законодавства передбачають, що якщо ти є власником ТЗ кат."В" певний період часу, значить ти маєш навики керування ним. Ось тут законодавсто типу на стороні того, хто має намір відкрити вищі категорії.
    На противагу цьому, можна сказати, що обідно коли був власником понад 10 років, активно їздив, маєш досвід, проте продав ТЗ і получився розрив в понад 1 місяця і як наслідок не маєш змоги відкрити вищі категорії, бо немаєш документального підтвердження факту керування.

    Якщо є бажання, то будь-ласка даю реквізити на норми законодавства, котрі регулюють весь той двіж, діючі станом на сьогодні зі змінами та доповненнями:
    1) Постанова КМУ від 08.05.1993р. №340 із внесеними змінами до неї згідно Постанови КМУ від 14.02.2018р. №76.
    2) Постанова КМУ від 20.05.2009р. №478
    3) Наказ МВС від 07.12.2009р. №515 (даний Наказ затверджує Інструкцію про порядок приймання іспитів для отримання ПВ і наводиться повний текст інструкції.)

    Якщо щось не зрозуміло, то питайте. Якщо хочете йти вчитись, то теж питайте.
     
  20. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Дповню свій верхній пост....
    .... Часто приходять люди і кажуть, що вони мають авто і.т.п. Але мають чи користуються ним по варіанту "купив по тех.паспорту". Такий варіант, як купив авто "по тех.паспорту", і їздив та наїздив безперервно протягом багатьох років 100500км => НЕ канає, оскільки такі навики їзди не підтвердженні документально, тобто не підпадають під жодний із цих пунктів (див.нижче)
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)