Білий mk4 від djuma

Тема у розділі 'Наші авто', створена користувачем djuma, 17 кві 2013.

  1. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Ти ще напиши скільки той 3.2 тягне з кишені і живої "запальнички"знайти важко(сам колись шукав), ті машинки дико експлуатуються.
    В мене Г4 2.0, їздив на 1.4 і 1.6 - не до порівняння, таке враження, що мені педалів не хватає щоб розігнатися. Мій двигунець також любить високі оберти і весело себе чує в діапазоні 2500-4000, далі біля 5000 АКПП переключає, недає далі крутити. В ручному режимі особливо весело прискорюватись, чуть не до відсічки. Взагалі їзджу акуратно/помалу, але пару раз дозволив собі пошаліть зі світлофора. На трасі деколи на пару хвилин даю великі оберти, щоб вся срань вилетіла з поршневої, машина то експлуатується постійно по місту.
    Особливо мені не сподобався 1.4 на обгонах при 100км/год. Треба пришвидчитися, а... нехватає потужності різко зробити маневр. По місту можна гарно соватися, видать цей двигун для цього.
     
  2. djuma

    djuma Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.4 '99
    ліпше поділіться, хто має електросхему склоочисників на кшталт Image1.jpg
    бо моя гольфівська неповна, не маю інфи про реле-а вже пів машини розібрано з нульовим результатом
     
  3. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    качай ельзу!
     
  4. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    Мав недавно можливість покататись на машинці з 1.4 бензиновим двигуном (Опель Астра 2007р.в.) - після їзди був приємно вражений більшими балами для мого старенького Пассата Б3 (2.0), оскільки, відчутно було менше потужності та на малих обертах, особливо при переході з 1-ї на 2-гу передачу були моменти, коли можна було заглохнути. Це все теж пов'язане із звичкою - хто до якого авто звик. Загалом 1.4 хороший варіант для їзди по місту - економічний. Щодо траси, якщо стиль їзди не надто активний - то теж підійде :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    цікавив саме 1,4 на гольф 4 )) бо зараз їзджу на 1,3 гольф 2. нормльно, в принципі )
     
  6. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    Після 1.3 г4 з 1.4 буде взагалі ракета. Тільки треба буде привикнути до вищих обертів.

    Надіслано з мого HTC One M9
     
  7. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    Сьогодні зранку. Значить максимальна загрузка, навіть більше норми: 100 кг. в багажнику, повний по самі гланди бак бензи, окрім водія (90 кг.) ще 4 пасажири в середньому по 80 кг., було відчутно, що важче рушати, але далі все без проблем, оберти 1500-2500. І скажіть тепер знавці, що 1.4 краще і менше по розходу.
    [​IMG]

    Надіслано з мого HTC One M9
     
  8. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    та може і не краще, але і 1,4 має право на життя. і він би теж, думаю, то все потягнув. от якщо так постіно їздити, тоді так, треба щось більше і потужніше.
     
  9. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    Так ніхто ж не хоронить того 1.4, хай живе))) просто то більше піджопна машина, для любителів спокійної їзди))
    О, до речі, знайшов ще одне фото, що було б не під силу тому двиглу))[​IMG][​IMG]

    Надіслано з мого HTC One M9
     
  10. hooliganlviv

    hooliganlviv Місцевий

    Авто:
    passat b3
    А я вже думав ти в таксі подався, а це як би вільні місця)))

    Отправлено с моего Lenovo A2010-a через Tapatalk
     
  11. djuma

    djuma Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.4 '99
    мож тему створити окрему?
     
  12. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    Як варіант, щоб не гадити тут)))

    Надіслано з мого HTC One M9
     
  13. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    @Cherepaha моя Тобі порада , зконтактуйся з @djuma і домовся про тестдрайв і сам для себе поймеш що то за мотор і чи він Тобі потрібен. Бо тут вже знов начали куй з пальцьом зрівнюти, ще нехватоло щоб Шег примірявся :))).
    Якщо дивишся на Г4 то шукай мін. 1,6 бо 1,4 чув що проблемні, чи то ресурс маленький, чи ще щось, незнаю бо невникав.
    В ідеалі 1,8-2,0 або дизеляка, но я таких живих, коли шукав, не зустрічав.
     
    • Подобається Подобається x 1

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)