Будь-ласка допоможіть у виборі авто!

Тема у розділі 'Наші авто', створена користувачем StudentNet, 11 гру 2011.

  1. StudentNet

    StudentNet Новачок

    Авто:
    Хочу купити WV Passat B3 !!!!!
    Доброго дня шановні форумчани!Допоможіть з купівлею авта(перший мій автомобіль) планую купити WV Passat B3 92-93 рік дизель1,6 - 1,9 литра!Підкажіть на що звернути увагу, які є нюанси в цих авто, яка вартість обслуговування, заміна масла, деталей?Вцілому хочу знати все!
     
  2. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Правильний вибір - купуй.
    стара машина завжди потребує догляду більш уважного ніж нова, тому тре купити таку щоб б була не гнила\іржава і двигун, щоб не капіталити, а далі... то вже дрібниці.
    Запчастини дешевшв ніж в нового жигуля ;)
     
  3. nzi

    nzi Місцевий

    Авто:
    vw passat 1.6 TD був
    в мене такий
    звертати увагу на стан сумого мотора. брати тільки турбований. в мене 1,6 Тді впринципі достатньо. економний двигун оптимальний для розваженої дальньої їзди. турбіна на обгоні суттєво допомагає. в експлуатації досить дешева звичайно не ВАЗ, але в порівнянні з іншими європейськими авто досить дешево. як я брав то шукав нефарбовану, дивись щоб побоках не була бита. щоб дверцята закривалися рівно. змінив в ній гальмівний циліндр і робочий циліндр щеплння не знаю чи то саме їх хвороба... мінус моделі погані фари, зле видно в темну пору
     
  4. nzi

    nzi Місцевий

    Авто:
    vw passat 1.6 TD був
    )))) тут ти загнув.. хіба ставити з нового жигуля. все що Німецьке або польські замінники дорожче трохи..
     
  5. StudentNet

    StudentNet Новачок

    Авто:
    Хочу купити WV Passat B3 !!!!!
  6. StudentNet

    StudentNet Новачок

    Авто:
    Хочу купити WV Passat B3 !!!!!
    Мої друзі їздять на жигулях ВАЗ 2199-2115 кажуть бери жигуля і горя не знатимеш!А я всеодно хочу VW Passat B3!
     
  7. weissbeer

    weissbeer Початківець

    Авто:
    Scirocco GTI
    Хочеш "кохатися" кожної ночі - одружись, хочеш і в день і в ночі - купи собі жигуля....:crazy:
     
  8. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    +1:D
    у моїх знайомих теж ВАЗи, 14 і пріора, машини нові, по 3-4 роки, там зараз все настільки розбите, все стукає і скрипить, думаю 16-17 річний пасат буде в кращому стані, аніж майже новий тазік!
    1.9 ТДІ дуже хороший двигун, економний, надійний і тягу має, головне за турбіною слідкувати, після поїздки дати попрацювати на холостих ще декілька хвилин і горя не знатимеш))
     
  9. weissbeer

    weissbeer Початківець

    Авто:
    Scirocco GTI
    BMW викупили автоВАЗ.... налагодили виробництво, запустили - на виході 5-ка..... вигнали всіх робочих, знову налаштували, запустили - знов 5-ка.... зрівняли завод з землею, збудували новий, привезли своїх працівників - все рівно 5-ка получається.... в цей час біля заводу на пагорбі п'ють по 50 колишній гендиректор і старший інженер.... інженер і каже до директора - Я ж тобі казав місце прокляте, а ти -руки з жопи, руки з жопи.....:D
     
  10. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Здається, суб"єкт ще не зовсім вирішив, яким має бути об"єкт. Тобто, Ти не зовсім певний, що хочеш В3. Значить, я ще маю що сказати... Поділитися досвідом.

    По-перше, треба визначитися, нащо Тобі це авто.
    Якщо тільки д..у возити на роботу (1-2 км), то бери Polo. Економно і всюди запаркуєш.
    Якщо дівок по шинках або дружину в Оперу - обов"язково седан!!! Це круто!
    Якщо ж у Тебе є хоч одна дитина, а отже, візочок, горщик, відро з памперсами і т.д., їздитимеш до тещі до Києва, то Твоє авто - тільки універсал!!! Бо інакше будеш перед кожним завантаженням візочка відкручувати йому колеса, дах і все решта!!!

    По-друге, якщо береш авто з-за кордону, то подивися, чи не топельник. Минулого року у Польщі "плавало" 14 з 16-и воєводств. Кудись же ж вони мусять подіти ті свої топлені авта. Як би продавці не старалися замаскувати, топельника впізнаєш по своєрідному запаху.

    По-третє, (і про це вже на форумі було). В авто, як у жінку, треба закохатися. Можливо, Твоє серце і розум підкорить якась моделька, на яку Ти зараз навіть уваги не звертаєш. Тому найкращий варіант - приїхати на з"їзд, посидіти в різних машинках, помацати, понюхати, попитати власників.

    Ну, і по-четверте, що Ти купиш у технічному плані - це майже на 95 % фарт! Очі, звичайно, треба мати довкола голови, але... Не буває авта, в яке не треба би було вкладати грошей. Навіть, якщо береш його просто з салону. Але з уживаним автом так чи інакше, ніколи не довідаєшся на 100 % про його (її) минуле. Тут треба бути готовим до того, що Ти у неї - не перший (з усіма позитивами і негативами, які звідси випливають). :)

    Вдалої покупки!
     
  11. StudentNet

    StudentNet Новачок

    Авто:
    Хочу купити WV Passat B3 !!!!!
    Шановний Чортопхай машинка купляється виключно для роботи по місту та області!Я займаюся елементами інтер'єру та декору зокрема декоративними штукатурками:венеціанка, креос, папірус, лувр і т.д.Матеріали легкі та об'ємні і водночас машина потрібна для сім'ї!
     
  12. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Тоді Тобі, друже, здається, підходить тільки той Т5, якого я якраз продаю :lol::lol::lol:
     
  13. StudentNet

    StudentNet Новачок

    Авто:
    Хочу купити WV Passat B3 !!!!!
    Шановний Чортопхай!Машину купую для роботи!Займаюся декоративними штукатурками, ліпниною, декором (легкі в обємі, але займають місце) і хоччеться так щоб була для сім'ї!!!
     
  14. StudentNet

    StudentNet Новачок

    Авто:
    Хочу купити WV Passat B3 !!!!!
    Яка ж ціна того Т5 якого ти зараз продаєш?????
     
  15. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Тихо, тихо! :) Все було почуте з першого разу :)
    Ціна, комплектація, фотки і т.д. - все у моєму гаражі. Запрошую.

    Але з того, що Ти пишеш, так мені видається, що справді краще взяти якогось бусика, або, принаймні, Caddy. Хоча, тут треба дивитися, на які гроші розраховуєш...
     
  16. rusmaks

    rusmaks Місцевий

    Авто:
    VW T5 1,9 TDI, Golf II 1,6TD JR '84, Passat B4 1,9TDI 1Z '96 - був
    Клубна карта:
    000065
    Я думаю цей В3 буде в самий раз. Основне щоб дана машина була жива. Я би радив найти хорошого дизеліста(моториста), і якщо вже все таки будеш її купувати, то перевірити дуже добре. Оскільки він вже по Україні накатав 10 років, то я сумніваюсь що там з мотором все гаразд(звичайно якщо перед цим не робили двигун).
    Далі розраховуй на те, що для дизеля на зиму все таки краще мати гараж, це моє ІМХО(оскільки 2 машини і обидві дизель).
    Перевірити добре кузов на наявність іржи, та шпаклівки. Ну і ходова....

    А на ту суму, що автор викинув В3, то буса він нормального не купить.
    Якогось нормального "пиріжка" теж.
     
  17. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Якщо це перша машина, я особисто ні в якому разі не раджу брати дизель. А тим більше з турбіною. І закидайте мене шапками. Але я завжди кажу правду і завжди кажу те, що думаю.

    Хіба би ти був обізнаний у всіх тонкощах машин з дизелями, а тим більше з турбінами. Якщо вже щось чув про турботаймер, то це вже перший плюс до рішення купити машину з турбіною :) А економія, як на мене, дуже сумнівна. Особливо з якістю солярки на наших заправках. Чи ви думаєте, що якщо авто старе, то поїде і на бодязі? Поїхати може поїде, а чи далеко. І скільки то буде коштувати на 1 км пробігу.

    Додаю, це все ІМХО. Але не можу так просто споглядати, як людині тут розповідають як це круто машина на дизелі і ще з турбіною. А зимою зранку у мороз? Розкажіть розкажіть людині. Це ж її перша машина...
     
  18. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Тепер по машинці, яка на лінку. Мотор масла не бере? А турбіна? 5-6 літрів на 100 км? :) Хіба десь на автобані рівному як скло постійно з гори і без будь-яких розгонів та великих обертів двигуна, використовуючи ту такі турбіну :)

    Де шторка багажника? Хоча навіть направляючих для неї немає. Цікава модифікація... Також немає ковроліну багажника. Немає задніх підголовників, хоча це не факт, що на цю спинку вони мають бути. А загалом, ти скільки оглянув універсалів до цієї машини?
     
  19. rusmaks

    rusmaks Місцевий

    Авто:
    VW T5 1,9 TDI, Golf II 1,6TD JR '84, Passat B4 1,9TDI 1Z '96 - був
    Клубна карта:
    000065
    По дизелю я написав відразу, що бажано на зиму гараж.
    Шторки багажника наприклад у мене теж не було на В4, і навіть АБС у мене відсутній(а випуск майже останній 96р.).
    Розхід палива - ну я думаю власник вказав розхід по трасі, а у місті промовчав.
     
  20. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    про це вже попередили))
    без турботаймера можна обійтись, головне прогріти мотор перед іздою і дати йому охолонути 2-3 хвилини на холостих після поїздки, а ще для дизеля потрібний потужніший акумулятор, бо більший стартер і відповідно більший пусковий струм, дизельне паливо має меншу тепловіддачу в порівнянні з бензином, тому мотор довше нагрівається, тому пічка буде дути холодом довше, аніж у бензинових двигунах, зате менша температура= менший знос деталей= більший ресурс самого двигуна, а ще у дизеля більша тяга, тобто при нижчих обертах більший крутний момент, аніж в бензинових, а крутний момент на розхід впливає суттєво, менші оберти значить менший розхід, та багато є нюансів, кожний мотор по свому хороший і так само має свої мінуси
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)