Чері Амулет

Тема у розділі 'Автофорум', створена користувачем Travel, 9 лис 2007.

  1. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: Чері Амулет

    Кіко то тобі коштувало, щоб ті вібрації убрати? Ти робив шумку чи ні?
    Просто я підозрюю, що у Києві я їхав у Амулету простому. без доробок власником. Хоча якщо й зробити шумку, то товщини металу не добавить. :-(
     
  2. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Відповідь: Чері Амулет

    Незнаю незнаю, мій знайомий також має чері і каже шо якщо мати голову і їздити нормально то креш тест не показник. Я впринципі частково згоден, але якби знав де впадеш то подушку би підложив.

    п.с. Шось мені підказує що продавці чері казали ті слова перед тим як продати машини.
     
  3. svistun

    svistun Active Member

    Авто:
    VW Passat B3 1.8 1989 Fiat Doblo 1.3 multijet 2007
    Відповідь: Чері Амулет

    Штмку неробив, оскільки їх збирають в нас, взяв набор ключів і докручував все що бачив.
     
  4. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Відповідь: Чері Амулет

    а головку блока?
     
  5. svistun

    svistun Active Member

    Авто:
    VW Passat B3 1.8 1989 Fiat Doblo 1.3 multijet 2007
    Відповідь: Чері Амулет

    До речі в Ланоса безпека ще гірша. Але чомусь усі мовчать, а тут почули що китаєць і вперед наганяти.
     
  6. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Чері Амулет

    ну і дискусія
    моя думка шо дійсно краще взяти 20 вв ніж новий кітаєць але то тільки зараз....
    з чаосм кітайці почнуть робити кращі машини і дешеві і завалять всі ринки ними і більшість людей буде їздити саме на них
     
  7. ZET

    ZET Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.6RF 2E 1990
    Клубна карта:
    000405
    Відповідь: Чері Амулет

    Крім VW клубу !
     
  8. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Чері Амулет

    і з клубу багато хто пеерсяде..........


    зараз в китайців є тіки 1 плюс ціна

    не важаю шо машина є новою коли після покупки її треба шось там докручуваит чи колупатися
     
  9. Pirat-7

    Pirat-7 Active Member

    Авто:
    Пішоход.
    Клубна карта:
    000047
    Відповідь: Чері Амулет

    хлопці, ті кітайські машини то всі підробки під відомі марки авто, якщо знаєте є джип Грейт вол , Сейв, то в ньго шарові опори плетіли через 15000 км. виявилось шо палець шорової з некаленого металу. в мого тата Опель Фронтера спорт, то там вже 170000 км. і були ріді шарові, де закручується гайка і став. шплінт. І ше одне фарба на тому кітайці на порогаг вже оббилась.
    а піднявши його на домкрат то двері не відкрили ми , потім відкрили і не закрили. рама в два рази з тоншого металу. кроче як дивлюсь на то кітайське то аж погано робиться. через 5 років вони всі впадуть в ціні, проржавіють, короче людей дурять тими машинами.
     
  10. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Чері Амулет

    Забув дописати
    Знаю людину яка купила китайські маршутки і пустила їх на маршут.... вони так ломалися ош він навіть на ноль не вийшлов
     
  11. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: Чері Амулет

    Розумієш яка штука, якщо у тебе є голова і ти їздиш нормально, то тієї голови може не бути у того, хто може влетіти тобі у "лоба". Тому опускати безпеку автівки ну ніяк не можна, бо шалених і придурковатих водіїв в нас на дорогах до біса. :-(
     
  12. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Чері Амулет

    але як не крути китайці помоєму краще вазів
     
  13. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Чері Амулет

    Та хватає вже з тою безпекою, можна подумати, шо твій скірокко чи мій гольф набагато безпечніші. Я не спорю, шо Чері має слабенькі показники по безпеці (тим більше як для нової машини), але і гольфопасатоскіроки 20 річні теж не мають особливо чим хвалитись. Хоча 20річна чері буде менш безпечною за 20 річний гольф, це адназначна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Rostyk

    Rostyk Місцевий

    Авто:
    Passat B5 1,9 TDI
    Клубна карта:
    000030
    Відповідь: Чері Амулет

    Ну не кажи... в мене брат їздить на 31-річній копійці... такої тиші в салоні не буває в деяких іномарках... може не та динаміка, але по якості салону, кузова й інших речей ні один амулет чи сунь хунь не зрівняється...
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Чері Амулет

    А про що дискусія? Про те, чи Черрі це добра машина чи погана? Думаю, так можна сказати про кожну машину. Усі плюси є відносними і всі машини є добрі по-своєму. Я би не купував Черрі через власні потреби, але svistun їздить не так як я. Він не любить поспішати, йому не треба ганяти до Києва, йому наплювати на розгін чи якість пластмаси або матеріал деталей. Йому це не потрібно і він на це має повне право. А значить Черрі його влаштовує. А це у свою чергу означає, що для нього ця машина є кращою. Не розумію, для чого сперечатися?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Відповідь: Чері Амулет

    Угу, сьогодні бачив CherryQQ (Чері ку-ку) - ззовні точна копія Деу Матіза.
     
  17. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    Відповідь: Чері Амулет

    Але кажуть люди, що китайська копія гірша, ніж оригінал (матіз).
    Хоча я взагалі не розумію людей, які купляють такі маленькі гробики: невже за 8000-9000 баксів не можна взяти Форда Скорпіо (1997) чи щось подібне (Гольф 3) чи ще щось...

    А ще ібльше не розумію людей, які купляють маленький Ніссан Мікра аж за 20000$ чи той же Тойота Яріс за 20000$. Якщо це блондинка, то я промовчу.....Але невже важко трохи подумати головою і взяти дешевший Форд Фокус / Рено Меган 2 і т.п. Не думаю, що ці машини так програють тій же Мікрі чи Ярісу.... Але, як мінімум, по розмірах, престижності, потужності - точно виграють ;)

    ІМХО

    Чері Амулет - непогана машина, але метал і частково якість збірки бажає кращого. Тим більше, що наш і КИТАЙСЬКИЙ (той що дійсно з Китаю привезли) Амулет - дещо різні машини. Хоча все одно це є деякий ризик.
    ВАЗ - ТАЗ відстав назавжди, так що вони ніяк не можуть бути ліпші від китайців. Навіть та ж супер-пупер тазік під ніком Пріора :)

    :cool:

    П.С. Доречі креш-тест на авторевю - заказний (від Тазіка звісно) і це є вже доказано. ФАКТ. Тому не треба посилатися на цей ресурс. В реальності Амулет веде себе краще стосовно безпеки, ніж на тих фото.
    Тим більше, що машину допустили до продажу у Європу, а там комісія такий креш-тест би не допустила ні в якому разі. Про хабарі мовчу. жертвувати життям людини в ЄС не будуть.
     
  18. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Відповідь: Чері Амулет

    Згадай як обсирали перші Лексуси- японці гімно, копія Мерса, зараз Тойота займає перше місце по продажу а нові мерси копіюють старі лексуси, то саме буде в китайців. Дивно інше - маємо в Запоріжі автозавод, а випускаємо копії корейців по в два рази завищеній ціні, а по податках займаємо друге місце в світі після Японії. Ще цікава інфа в салонах всі машини подорожчали на 25%.
     
  19. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Відповідь: Чері Амулет

    анука докажи що чері амулет продають в польщі чи в німетчині,
    так в росії україні і ще декілька країн третього світу продають такі машини.
     
  20. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    Відповідь: Чері Амулет

    McAr
    Оце точно підмітив!

    Я думаю, що ще 5 років і китайські Чері / Джілі і т.п. будуть на рівні Хюндаїв, КІА..... І напевно всі будуть згідні зі мною. Китайці за 10 років зробили те, що ми за 40 років не змогли зробити. Я маю на увазі так швидко розвинути автомобілебудування....це ж стосується і Тазіків :)
    Славута - це вобже....5000$.....це вже наглість.....

    П.С. Ту ж фірму Чері замутили в 1997р., але робити тачки вона почала не зразу в 1997р., а трохи пізніше (якщо память мені правильно підказує). Я як почитав історію фірми - челюсть відпала... Ріст кількості вироблених машин шокує. Різновиди моделей також не відстає. І пофіг, що вони копіюють більшість свої машин - головне, що в економіці хоть щось почали виробляти.....якість то вже з часом прийде.....Тим більше, що Ви хочете, якщо фірмі тільки 11 років (буде).....
    А в нас в Україні - тільки купи-продай.....тому розвиток повільний....і це стосується всіх сфер економіки...

    П.С. Живий прилад Фокус недавно коштував 17000-18000$, а вже до 20000$ завалив. Подібна ситуація з Рено Меган 2.
    Питається: А що тоді можна купити до 17000$ з відомих марок - більшість населення просто не мають грошей, щоб купити собі нове авто, яке дорожче 17 штук. Думаю більшість з Вас погодяться зі мною.

    Додано через 17 хвилин
    Pol
    Ну подивись хоча б на цей приклад

    http://www.carclub.ru/new.php?id=32540

    Або сюди:

    http://uk.wikipedia.org/wiki/Chery_Amulet
    На ось цій сторінці ^^^ внизу є таке посилання:
    http://www.autoconsulting.com.ua/article.php?sid=7434

    Це є ще один доказ того, що креш-тест на сайті авторевю є заказним з боку Тазіків. Хоча немає сенсу нічого доказувати. Це вже й так ясно. Уні"таз" зараз переживає не найкращі часи, є багато конкурентів, які кращі і дешевші, тому якщо ВАЗ нічого не робитиме згадає 90-ті роки.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)