Чері Амулет

Тема у розділі 'Автофорум', створена користувачем Travel, 9 лис 2007.

  1. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Відповідь: Чері Амулет

    добре переконали амулет класна машина.

    но я би собі ніколи таку не купив
     
  2. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    Відповідь: Чері Амулет

    Pol
    Я не хочу нікого переконувати в купівлі, просто доношу факти. Бо більшість думають, що це таке г, що взагалі. Типу гірше за ТАЗікі. А насправді воно ліпше від них в 100 раз.
    Але звісно до рівня корейців їм (китайцям) ще треба трохи попрацювати :)
    Я сам навіть не знаю чи би купив таку машину. Купив би лише тоді, коли попався хороший оригінальний екземпляр. А так - купівля китайців - все ж таки лотерея. Одні на них дійсно багато відїздили і горя не знають (образно кажучи), а другі - мучатся і не дуже довольні :)
     
  3. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Чері Амулет

    моя особиста думка - краще ВАЗ 21099, чи шось таке, ніж Чері
     
  4. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Відповідь: Чері Амулет

    про шо ви говорите подивіться повну комплектацію чері і повну комплектацію толедо 10 років тому (однакова.) але не варто забувати про те що 10 років тому.
    то якщо сьогодні відновити виготовлення толедо 10 річну модель то коштувала вона би так само як сьогодні чері гамулет,
    значить чері то не дешева машина то крок назад.
    класна машина але не для покупки в 2007мому році.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Відповідь: Чері Амулет

    Листав вечером старі журнали Мотор Ньюз, 2002р- Реклама Поло( з чотирьма фарами) ціна 8900$ , зараз майже тойсамий Поло від 18000$.Висновок- навіщо розробляти нові машини як можна влупити податок який дорівнює вартості машини, проблем з виробництвом -0, затрат-0, дохід- 100% і все на законному рівні, таких пільгам і прибуткам і наркобарони позаздрять, а Чері то так , щоб мали чим потішитись, мол нова машина і не руска а іномарка і на Толедо похожа.
     
  6. Rostyk

    Rostyk Місцевий

    Авто:
    Passat B5 1,9 TDI
    Клубна карта:
    000030
    Відповідь: Чері Амулет

    Дискусія, думаю, беззмістовна!Якщо б хтось з нас купив Чері Амулет, він би в житті не визнав, що та машина погана. Ну психологія така. Важко визнати, що викинув гроші на вітер. А з іншого боку з нас ніхто, на щастя не є власником цієї диво машини, тому щось говорити нема сенсу.
     
  7. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Чері Амулет


    невже за 8000-9000 баксів не можна взяти Форда Скорпіо (1997) чи щось подібне (Гольф 3) чи ще щось... Це ти висловив мабуть виключно свою думку і думку ще пару людей.
    Думаю мене підтримає більшість не тільки учасників нашого клубу але й просто автолюбителів, що машини 1997 року вже побачили трішки життя.
    Ще скажи 1980 року :-D .
    кожен купляє те що йому потрібно! Якщо б я хздив 2-3 роки то купляв би мабуть виключно китайців і потім їх спалював :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
     
  8. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Чері Амулет

    Немає добрих або поганих машин. Є відповідні або невідповідні для власника чи його потреб.
     
  9. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    Відповідь: Чері Амулет

    Доречі, забув показати Вам реальні аварії на Амулетах, щоб остаточно спростувати ту брехню від авторевю.

    http://forum.autoua.net/showflat.php?Cat=0&Board=chinacar&Number=1586743&page=0&fpart=2

    Бажано подивитися всі 4 сторінки цього форуму. Тоді побачите дійсно все.
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Чері Амулет

    Отзыв владельца Чери Амулет. Берите не глядя [​IMG]
    [​IMG]
    Являюсь острым приверженцом автомобилей всех марок китайского производства. Вся моя родня ездила только на китайских автомобилях, включая прадеда и прапрадеда. Купил себе Amulet 2008 года выпуска, цвет хамелион и отъездил на нем около 500 000 км. Очень доволен покупкой. Двигатель постоянно проходит обкатку и с каждой 10 тысячей километров едет все быстрее и быстрее. В прошлые выходные участвовал в гонках, у ребят на Бентли и Феррари не было шансов. Разгон до сотни уже менее 3 секунд. Расход по пробкам конечно великоват(около 2х литров 76) но при этом со светофора первый всегда. Тормоза жесткие но очень короткие(встаю как закопанный). Управляемость просто сказка, ни кренов, ни заносов нет даже за 240км\ч в повороте 90 градусов. Надежность феноменальная, колодки ходят после списания авто еще на трех машинах, двигатель миллиардник, металл кузова твердый (полностью цинк) не гниет. В авариях был уже несколько раз(с А6, S600, Камаз и др), у всех при этом машины в хлам, у меня же даже краска не облезла. Только при лобовом столкновении с Камазом один раз отклеилась первая буква А в слове Amulet, что тут же исправили по гарантии с выездом к месту столкновения. Сервис кстати плохой, всегда дают масло на долив(по гарантии бесплатно) и ищут хоть какие нибудь поломки чтоб хоть на чем то денег срубить. Резина штатная не стирается вообще, при этом дорогу держит и зимой и летом как заклеенная. Внешний вид у машины с каждым днем становится все лучше и лучше. На дороге все меня останавливают, и девки, и менты, и водители дорогих иномарок, просят рассказать о машине, и поменяться с ними на их джипы и внедорожники. Но я не соглашаюсь, так как проходимость у Амулета хорошая, овраги не замечает, реки проходит ходом, а недавно соседский трактор вытащил из целины. Узнавал за сколько можно мою машину продать и понял, что с каждым годом она становится все дороже и дороже, выгодное вложение денег. Думаю купить еще две, продать их лет через десять и купить себе яхту(тоже китайскую).Все мои друзья уже пересели на Амулеты. Не буду никому ничего советовать, но я доволен!
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Чері Амулет

    трава була зачьот і то мабуть не трава а якісь кіслоти і то дуже багато.

    Р.С.
    мені тесть розказував що бачив на мойці як мужик здирав з машини всі шильдікі чері на питання нашо ти так робиш він відповів : Шо всі знають про те що чері гімно но невсі знають як ті чері виглядають тому менше народу буде знати шо машина на якій він їздить гімно.
     
  12. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Чері Амулет

    Де таку травку знайшов?
     
  13. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Чері Амулет

    Свістуну читаючи цю тему мабуть шуба завертається, та побійтеся Бога народ :mrgreen:
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Відповідь: Чері Амулет

    Я не курю. Але лишіть мені.
     
  15. ArniXXX

    ArniXXX Active Member

    Авто:
    VW Passat B3 1.6 Бензин 1990
    Відповідь: Чері Амулет


    Я противник тих чері, геллі і так далі. Шановний, реально машини підривні, тиха хода і досить мякі, але віри до них немаю. не хочу ставати на чиюсь сторону, але просто передам свою відчуття.

    Підвозив мене знайомий на чері. Прийшов дудому, і жінка погнала мене в душ, а ввесь одяг забрала в стірку, і сказала що вд мене несе якимось бензопластмасохімотрілом. Чесно аж волосся пройняло. А ще у одного знайомого відпала морда. Він вчвстно на зіпинив корозію, і морда за місяць!!! Відгнила. Автівці 2 роки! Сварщик крив матом так що було чути далеко. Ледви пришмаркав, казав що такого "Заліза" ще не бачив. І останне. Це думка людини якій я, і тільки їй довіряю покраску своїх авто. Одним словом він підкрашував після дрібного дтп китайця. Закінчилось тим що він пхнув ногою по дверях, бо був злий як перець. Обшивка від тиску полівізатора гуляе як дівка пяна. Хрен нормально покрасиш.


    Одним словом я то за машину не вважаю. Хочу їх бачити через 4 роки.
     
  16. svistun

    svistun Active Member

    Авто:
    VW Passat B3 1.8 1989 Fiat Doblo 1.3 multijet 2007
    Відповідь: Чері Амулет

    В мене почуття гумору невідсутнє, я сам довго сміявся як побачив цей відгук. А взагалі в мене на це авто є своя думка і свій висновок після 10 місяців їзди на ньому.
    А взагалі на ньому дуже цікаво їздити, коли по дорозі на миколаїв обганяєш якусь круту автівку і його починає дусити жаба, він аж запінюється коли намагається мене обігнати, декому получається, а декому ні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Чері Амулет

    Знаєш, друже, то мені нагадує анекдот про Неуловімого Джо...
    - А чого він Неуловімий?
    - Ну а нах він комусь нужен...
    От так само той, хто на крутій тачці схоче тебе обігнати, то обжене, а кому ці приколи нах не потрібні, той собі і далі їде спокійно, він же в Миколаїв прямує, а не на цвинтар. Дорога - то не гоночна траса, а машина, яка би крута не була - то не болід.

    Я наприклад люблю їхати 100-110. Двіжок тихенько собі на спокійниї обертах тягне машину? В салоні тиша, зустрічне повітря не шумить, бензинчик економно палиться. І якшо мене на швидкості 115 об"їзжає якась славута чи чері, то я ще прийму вправо і дорогу уступлю, незважаючи на те, що при бажанні трошки сильніше натиснути газ, і той шумахер залишається далеко позаду курити мій вихлоп. Але нафік воно мені треба, що і кому доводити? І тому смішно стає, коли такі "гонщики" потім розказують шо вони обганяють круті чи спортивні машини.
     
    • Подобається Подобається x 9
  18. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Відповідь: Чері Амулет

    Вибач але важко повірити. Який би метал не був "китайський" але не може він за місяць прогнити. Що з морди відпало? Може він ввалився на ній так що лонжерони/стакани потріскали і через місяць їзди в такому стані кузова він не витримав і розвалився!? Тоді повірю, але корозія вже тут практично нідочого. Он Свістун тоцнув капот - вже пів року їздить і жодних скрізних дир нема.

    То взагалі абсурд. Який тиск пульвера!?

    Я також не прихильник китайського автопрому але чомусь в це мені не віриться.
     
  19. mixonoff

    mixonoff Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTI'82 KAMEI, Skoda Fabia ' 07 1.2
    Клубна карта:
    000422
    Відповідь: Чері Амулет

    Взагалі тиск який дає компресор на пульверизатор залежить від фарби якою користуються і типом розпилювача, і коливається від 1-4 атмосфер
     
  20. svistun

    svistun Active Member

    Авто:
    VW Passat B3 1.8 1989 Fiat Doblo 1.3 multijet 2007
    Відповідь: Чері Амулет

    Я некажу що я їх обганяю навмисне, просто моя швидкість по цій трасі 130 і коли я їх обганяю в більшості неначе дах зриває, от наприклад живий приклад їхав в пятницю в вечері на жовкву ну і трохи спішив, але швидкість неперевищувавала 110-130, оберу на обгін БМВ 3 купе коли вирівнююсь з ним він помаленько починає набирати навмисне швидкість ну але все таки обганяю його після чого цей придурок бере мене на обгін під гору і підрізає оскільки йому вилітає зустрічна. Обрадувало те що перед вхздом в Жовку він з незадоволеним виразом на обличчі чпілкувався з ментами.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)