Чері Амулет

Тема у розділі 'Автофорум', створена користувачем Travel, 9 лис 2007.

  1. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    їздити - НЕ МОЖНА!!!!!!!!!!!!!!!!!!:bomb::bomb::bomb:

    сам на власні очі бачив як те Шері при швидкості 100 злетіло в пвороті з траси!!!!!!! на тому повороті навіть Тази швидкість не збавляють.

    і ще поблизу Луцька в одному селі сталось ДТП. давненько було. На те ДТП вийшло дивитись все село!!!!і ржали як коні!!!!!!!!!!:D
    Прикол в тому - виїхала Волга 21 на перехреся і в неї влітає Гамлєт. в того Гамлєта передок вилетів в город, прям відрубало разом з мотором і всією фігньою. у Волги - прим*яте крило і завернутий металічний бампер. Я сам вмирав з того побаченого:D.
    пі.ся. Мужику Щері повезло - залишився цілий....
     
  2. Victorlas

    Victorlas Місцевий

    Авто:
    Seat Leon 1.6 2006, были Mitsubishi Lancer WAGON 9 1.6 ГБО 2007, VW Golf 2 1.3 MH Solex2108 1987
    Ще розваз через 50 тис нормалізувати нереально, жере резину))))))
    Хлопезь вже замучався її міняти)))))))
    Але каже машина добра, нічого не ламаеться)))))))
     
  3. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    бо типірка вона сі стоїть в хліві))))))))))))))))))))))))))
     
  4. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Тільки розвалити її ніхто не може :haha:))))))))))
     
  5. Siko

    Siko Active Member

    Авто:
    1
    +++++++++5
     
  6. Siko

    Siko Active Member

    Авто:
    1
    Історій багато, в кожного своя думка....
    Але чомусь аргументів Проти набагато більше, аніж ЗА. Мабуть це привід задуматись.
    Іржа на порогах, пакетики з гвинтиками - це звичайно класно, але уявіть собі ситуацію: ви, SVISTUN,їдете на швидкості 180 км/год по трасі і тута виявляється, що одини з тих самих гвинтиків мав би зараз мирно собі відпочивати на штоці амортизатора... а тут ямочка і ... Я б так не ризикнув.
    +Віддати більше 10000 американських гривень за машину, про яку всі кажуть, що то є г...о і підтверджують це конкретними фактами.... Думаю тута достатньо фото, відео і просто конкретних випадків з життя. Які Вам ще докази потрібні?..
    ІМХО - Я б задаром не взяв, ну хіба курам нестись в село...
    А Вам порада: Не тисніть сильно тапком до бляхи і нехай береже Вас Бог від всякого злого...
     
  7. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Власників того апарату не так вже й багато а противників усього китайського купа. Це "проти" сформовано в основному упередженістю.
    Він коштує менше 8-ми тис в топовій комплектації

    Ось про неї відклики
     
    Останнє редагування: 9 вер 2009
  8. Siko

    Siko Active Member

    Авто:
    1
    + 3 відсотки податку ПФ,
    +плата за першу реєстрацію,
    + 6,2 відсотка - страховка... Як то, нова а не застрахована... Тим бвльше така, ТОПОВА:))
    + купи магнітолку, коврики, постав сигланку, затонуй, мінімальні маєчки на сидіння, чохол на руль, щоб не було такої історії, як з дитячими ручками на панелі...
    Всього - Сядь і порахуй перед тим, як спорити...
     
  9. Victorlas

    Victorlas Місцевий

    Авто:
    Seat Leon 1.6 2006, были Mitsubishi Lancer WAGON 9 1.6 ГБО 2007, VW Golf 2 1.3 MH Solex2108 1987
    Вибачте там я з помилкою написав))) Я мав на увазі розвал коліс)))
     
  10. svistun

    svistun Active Member

    Авто:
    VW Passat B3 1.8 1989 Fiat Doblo 1.3 multijet 2007
    Я вже писав, що це говорять такі як ви, ті хто на ній неїздив, за ці гроші це ідеальний варіант.
    Ну якщо тут неможливо його зробити, то і в будь якого Гольфа 2, чи Сеата толледо також це неможливо. Мій товариш який наїздив вже майже 60 тис, недавно робив, і все гаразд.
     
  11. Victorlas

    Victorlas Місцевий

    Авто:
    Seat Leon 1.6 2006, были Mitsubishi Lancer WAGON 9 1.6 ГБО 2007, VW Golf 2 1.3 MH Solex2108 1987
    Там кузов веде і повернути розвал в потрібне положення без розпилювання кріпежних отворів нереально!
     
  12. svistun

    svistun Active Member

    Авто:
    VW Passat B3 1.8 1989 Fiat Doblo 1.3 multijet 2007
    Повести його може від хорошого удару, а просто так ще ні в кого нічого не вело.
     
  13. slipknot

    slipknot Active Member

    Авто:
    Chevrolet Lacetti 1.6 H / BMW k 1200s
    Когда то на малярке видел бампер Амулета , никогда не думал что бампер такой легкий и просвечиваться как бумага может !
     
  14. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    за такі гроші краще взяти 4-5 таврій, або 2-3 Славути. хоч якась вигода. одне з одного скрутити можна. І на пару років не треба купувати запчастин)))))))
     
  15. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    вчора дивився - Чері коштувало 55-65 тис грн.
    Сьогодні - 67 914,00 грн. 77 364,00 грн.
     
  16. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Тільки факти. Сьогодні оглянули Амулета співробітниці. 2,5 роки 23 000 км пробігу. Під заміну. Всі аммортизатори, передній правий зовнішний ШРУС і якийсь з підшмпників ступеці спереду.
     
  17. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    кароче потрібне нове авто:D:D:D
     
  18. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Мене вразило те. що такий малий пробіг, а аммортизатори всі під заміну й ШРУС теж.
     
  19. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    мене також вражає - ще не встиг шнурівки добре затягнути на тих кітайсцьких кєдах - так вже підошва відпала.:D:D:D

    гумно той гАмлет
     
  20. Siko

    Siko Active Member

    Авто:
    1
    Випадок з практики... розказували хлопці з сервісу, які ремонтували той Омлет...
    Купив собі дядько Того возика, приїхав під будинок, поставив на ніч... Воно ж застраховане. Та тільки біда в тому, що поставив правим переднім колесом на бордюр. :)
    Зранку встав, а руки сверблять до машики... Він їхати, а тут щось не так... Боком їде... Зупинився, вийшов.... А воно по осі від переднього правого колеса і до лівої дверної стійки просто ЗІГНУЛОСЬ!!!!!! :-D
    ПІ СІ: Гарантійний сервіс сказав, що то не рекламація і ремонтувати не будуть...(От таке от коротке життя в Омлета)
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)