Чи не змінити нам місце "зимових" зустрічей?

Тема у розділі 'Клубні з"їзди', створена користувачем MARTINI, 6 жов 2012.

?

Куди переносимось на зиму?

  1. Кінг-крос, стоянка

    26 голосів
    41,9%
  2. Арсен на Чорновола

    5 голосів
    8,1%
  3. Арсен на Патона

    5 голосів
    8,1%
  4. Метро (як було)

    20 голосів
    32,3%
  5. Проспект Свободи (біля Макдаку, неподалік опери)

    2 голосів
    3,2%
  6. Заправка WOG (той що в кінці Стрийської)

    0 голосів
    0,0%
  7. Стоянка Укравтозапчастини (Зелена, неподалік картинг)

    0 голосів
    0,0%
  8. Ваш варіант (пишемо прохання додати до опитування)

    1 голосів
    1,6%
  9. Арсен на Науковій

    1 голосів
    1,6%
  10. Мені все-одно. Приїжджати буду куди завгодно!

    2 голосів
    3,2%
Статус теми:
Закрита.
  1. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    що там було?
     
  2. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Шановні парафіяни! Активніше тиснем "я передумав" і обираємо з варіантів Метро, аб Кінг-Крос ))))
    Зробіть хоч тут правильний вибір, якщо на виборах помилилися)))
     
  3. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    А який вибір Ти вважаєш правильним? Чи можна спитати?
     
  4. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Шеґ! Ти лучший! )))))))))
     
  5. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    чувак, він голосував за "Рускій блок"!
     
  6. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    ну то повідбиваємо йому бокові дзеркала і все...
     
  7. rvm

    rvm Місцевий

    Авто:
    vw В5
    Отче Шег, а Ви за яку партію, пардон за яку місцину, голос свій віддали. Скажіть своїм парафіянам. Ну ж просять. А також скажіть тому блудному сину Олегу М, що ввів чесний нарід в оману, най сі висповідає, і приїзджає на зїзд з чистою совістю та з ПИВОМ для всіх парафіян.
     
  8. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Хай приїздить, ми його самі висповідаємо ))))))
     
  9. rvm

    rvm Місцевий

    Авто:
    vw В5
    Насіліє породжує насіліє, най бере пиво і їде на сповідь (на зїзд), і сі помолить, а ми будемо пити ті дари шо привіз ШЕГ. А ти Кіндер таки жорстокий, тобі би трохи висповідатись в нашого ШЕГа. ШЕГ істину, істину говорить. Слухаймося його доргі браття і сестри.
     
    Останнє редагування: 5 лис 2012
  10. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    Ахаха, РВМ, шо ти мелеш *? :D
    Шег, скажу вам пасікрєту, за Кінг-Крос голосував.

    ОлегМ. за присвоєння прав адміна (ну або за нове звання в клубі) проставляється, то палюбасу :gamer:
     
  11. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Співбесіду прохожу без коньяку?)))))))))))

    Не стидайся! Виговорися! Тут всі свої)))))

    Який жеж ти не уважний, я вже давно не однократно про це писав. Віддав свій голос за кінг-крос, так як бачу там значно більше плюсів ніж в Метро.
    А щодо того хто кого ввів в оману... Не перелічу кількість твоїх коментів де ти писав капсом про "метро"... Нема ніякої омани, форум - це вільне спілкування людей, писати можна будь-що. Зверху великими буквами пише "клубні зустрічі" там пище, що з"їзди біля Метро, треба було їхати туди і все. те що ніхто не приїхав - буває.
    А от те, що ти не хочеш прийняти змін і спробувати принаймні приїхати в кінг-крос, відчути як з"їзди там, а тоді написати свою обгрунтовану! критику - це погано.

    Менше з тим, я буду їхати туди куди і всі. є голосування - вирішує більшість. Хто кинеться клубу тільки через те що йому не підходить місце - значить він нам не потрібний. Не головне місце - головне однодумці!

    Всім мир!
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. rvm

    rvm Місцевий

    Авто:
    vw В5
    Слухай КІТ Ти порушив таємницю голосування, ШЕГ най сам скаже за кого голосував, а ти неспіши, бо попадеш в претинденти на ше одну бочку ПИВА як ОЛЕГ М. А ОЛЕГ М якщо хоче стати адміном, то за ним цистерна ПИВА, і він ше не проставляється, а тільки пробує. І перші кроки були невдалими. Чи не так шановні браття і сестри? Тому ОЛЕГУ М дається шанс виправдати своє незаплямоване імя. ОЛЕЖЕ!!! МИ В ТЕБЕ ВІРИМО (через брчку ПИВА).
     
  13. rvm

    rvm Місцевий

    Авто:
    vw В5
    Шановний друже ШЕГ будьте уважні. Мир усім. Почитайте трохи форум про зїзди і зміну зїздів і Ви все зрозумієте. Я уважний, і приїхав на МЕТРО із зіпізненням (я писав на форумі) а мені перед МЕТРО подзвонили і сказали шо зїзд в Кінг-Крос. Далі я думаю все зрозуміло. Звяжіться їз рабом божим Олегом М, най прийде до Вас на сповідь або зробить то на зїзді і най дари привезе у вигляді ПИВА і СЄМОК і тоді йому буде прщення.
     
  14. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Ну от. Я знаю, читав. Більше ніхто не приїхав))) З"їзд гамно)))
    решта людей на з"їзд не приїхали, а просто собі в кінг-кросі зібралися потусити))))
     
  15. rvm

    rvm Місцевий

    Авто:
    vw В5
    То тепер зїзд незивається тусня? А взагалі такий провал зїзду треба предявляти щей адміну МАРТІНІ, котрий почав ту тему, а потім в ній ще й написав шо ніякого відношення до того немає. Але то не знімає відповідальності з Олега М, який, може, хоче покаїтис але вже му тяжко. Пропоную Всім допомогти Олегу В його покаяніях ( тобто взяти ПИВА на зїзд), А Олег приїде і Щиро покаїться.
     
  16. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Якщо достойні, що зібралися тут, дозволять вставити негідній рабі Божій, то вона скаже отцеві Shaggy, що не все так ясно і прозоро, як він вважає...
    Тема називалася " Чи не змінити нам місце "зимових" зустрічей?" Оскільки мене втулили в кулко клюбних філологів (як і отця Shaggy, до речі), то дозволю собі зазначити, що відповідь на це питання мала б звучати "так" або "ні". А вставлена галасувалка заздалегідь не тільки визначила відповідь "так", а й відразу подала пропозиції нових місць зустрічей. Чим, на моє грішне переконання, було вчинено маніпуляцію свідомостею несвідомих парафіян.
    Двері, двері премудрости, будьмо уважні! Адмінам адмінське...
     
  17. Elza

    Elza Місцевий

    Авто:
    VW Golf III
    Да, мля.....шо сі робит на форумі.... :D У нас вже тут і політика і церква і цестерна з пивом....
     
  18. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Ага, ще бракує сексу і буде повний букет
    Пізно! Її серце вже належить іншому, ти довго тягнув з цим )))))))
    Ніколи не заперечував. Шось ми не нрависі, одразу відбиваю бокові дзеркальця ))))))))))
     
  19. rvm

    rvm Місцевий

    Авто:
    vw В5
    Народ, а де Олег М? Щось невидно і нечути як...... Олеже ти непереживай, то тільки раз привезеш бочку ПИВА, а потім зрозумієш, що одноосібно приймати рішення не можна. А ми сі всі напємо того ПИВА, і ти ще раз підкреслиш, що ти класний МАЧО.
     
  20. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    РВМ, тобі ще на набридло займатися "трололошенькою" про Олега, яка нікому не цікава? Бо мені - так.

    То всьо ти винуватий))) Я тобі дзеркала повідбиваю!))))
     
Статус теми:
Закрита.

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)