Corrado G60 (MARTINI)

Тема у розділі 'Наші авто', створена користувачем MARTINI, 17 лис 2009.

  1. Sluva

    Sluva Active Member

    Авто:
    був Passat b4 пересів на япошку
    за кілька років Мартіні штурвал поставить:D...слухайте,а отим поролоном що ви клеяли можна якось обклеяти самі заслонки в воздуховодах?бо в мене ущільнювач геть на них геть порозсипався і тепер шо крути не крути ті колесика біля решітки все одно воздух валить
     
  2. sash2307

    sash2307 Active Member

    Авто:
    Peugeot 3008 II
    Audi A6 Avant C5 1.9tdi(AWX) 2003р-була
    vw_passat b4 2.0 '96-був
    Для цього непогано підходить підстилка під ламінат (біла фігня така :)), або шось схоже на неї (я нарив таку фігню в упаковці скла до душової кабіни), знімав заслонки, по них відміряв і вирізав, потім вони легко туди вставились, ніби як звідти і були )).
     
  3. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Приїжжай в гараж, поклеїм флексом, буде як нове!
     
  4. Sluva

    Sluva Active Member

    Авто:
    був Passat b4 пересів на япошку
    як ото мою ногу розгіпсують я зразу буду там :yahoo:
     
  5. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Зазнимкував обновку фотоапаратом
    [​IMG]
     
  6. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Я і мій Коржик отримали новорічний подарунок у вигляді оновленого салону.

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. mixonoff

    mixonoff Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTI'82 KAMEI, Skoda Fabia ' 07 1.2
    Клубна карта:
    000422
    Супер!
    P.S. Синя ізолєнта рулить!!!
     
  8. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Синя ізолєнта тримає свіжо склеяний замок ременів. Я вже її відмотав :)
     
  9. Sluva

    Sluva Active Member

    Авто:
    був Passat b4 пересів на япошку
    Салон лялька....а ти недумав оті всі сині штучки поміняти на більш нейтральний колір?
     
  10. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    думав, але шоб поміняти, треба їх дорого купити, а шоб купити, треба їх знайти, що дуже непросто :)
     
  11. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    а ті самі перефарбувати неможливо????
     
  12. Жозе

    Жозе Початківець

    Авто:
    140
    Гарно проведена робота!
    Вже не продаєш авто?
     
  13. Адріан

    Адріан Місцевий

    Авто:
    VW Bora BFQ 2005
    Кермо пасувало б обшити шкірою.
     
  14. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Вчора у день валентина моя кохана коряга влаштувала мені некислий такий святковий секс...

    Вже досить давно я помітив значне зниження потужності. А минулого тижня на трасі я взагалі був ошарашений тим, що потужності як такої практично нема. При цьому компресор дує. Я все списував на те, що мотор вже старий і йому скоро капці.

    Вчора в обід завівши машину, я почув дивні звуки під капотом. Мотор ковбасило. Але в принципі таке бувало й раніше в сильні морози до прогріву. Але цього разу аномалії не припинилися навіть при прогрітому моторі. Проїхавши кілометр, я зупинився і заглянув під капот. Відразу помітив, що привідний ремінь дуже ковбаситься, а коли подивився вниз, то виявилось, що весь цей розколбас через нижній великий ролик, той що кріпиться до шестерні колінвала. Ним просто кидало зі сторони в сторону, через що страшно вібрувало все решта, і таке враження що він от от відвалиться.

    Телефоную Юрі, тому що на Личаківській. Слава аллаху, він виявився не зайнятий, сказав приїжджати. Приїхав, заглушив і вже після того кора заводитися не хотіла :)

    Спершу глянули мітки. Вони виявилися зміщені не на кілька зубців, а більш ніж на 45 градусів. Як та машина ще взагалі їхала, незрозуміло. Ось і причина втрати потужності.

    Коли стали відкручувати шестерню, охреніли. По-перше, посадочне місце шестерні конкретно злизане, а по-друге, калений болт, який її кріпить, виявився тупо розломаним навпіл. В мене перед очима відразу стобаксові купюри (тре знімати двигун, розбирати, міняти колінвал...). Юра також за голову взявся, бо то все тепер прийдеться робити йому, машина ж в нього в гаражі :D

    Але очі бояться, а руки роблять. Поїхали на шрот по оригінальну шестерню (в магазинах продають херню). Вибрали найкращу шестерню, заплатив 30 грн :). В результаті довгих танців з бубном вдалося висверлити половину болта, яка міцно засіла в колінвалі. Важко передати ейфорію, якою супроводжувалося витягування того куска сталі :)

    Далі пора все збирати на місце. Щоб на злизаному коліні зафіксувати нову шестерню було прийнято рішення штифтувати колінвал.

    Юра наскрізь просверлив 3-міліметровим сверлом ту шестерню навпроти шпонки, тоді шестерню одягнули на торець колінвала і через шестерню зроблено отвір колінвалі десь на 6 мм в глибину. В якості штифта використано те саме сверло. Затягнули шестерню новим болтом, виставили мітки, кут запалювання і в 20.00 коряга виїхала на тест-драйв в Винники і назад.

    Проблема із провернутою шестернею за 5 років у мене вилізла вже третій раз. Тепер після штифтування, я думаю, ця проблема більше не повториться ніколи, та шестерня вже нікуди не дінеться, хіба що відламається :)

    Машина реально ожила, жваво відгукується на педаль газу, прискорення стабільне, мотор перестало ковбасити. Алілуя!

    Величезне дякую Юрі за проявлену майстерність і винахідливість.
     
  15. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009

    Ріспект і уважуха рукам що ростуть з потрібного місця
     
  16. katarina

    katarina Новачок

    Авто:
    у меня нет авто
    Руль подошел бы полу спортивный.
     
  17. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Руль собі присвоїли данецькі умільці, вже більше року чекаю поки обтягнуть шкірою. Напевно прийдеться ще один купувати :)
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)