ДАІ введе нову систему штрафів

Тема у розділі 'Новини ДАІ', створена користувачем Shaggy, 4 кві 2015.

  1. ZVER

    ZVER Місцевий

    Авто:
    Audi 80 B2 Coupe - була,
    Audi 100 С3 quattro turbo - була,
    Audi - A6 C5 2.8 V30 AQD 2000 - була
    Клубна карта:
    60
    Так я перечитав цю новину на інших ресурсах і так дійсно пропунується просто взяти мінімальні значення штрафів для кожного типу порушення за основу і тільки ці суми використовувати при штрафуванні в майбутньому.
     
  2. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    поставили б касові апарати,а не тільки для карток.Можливо б меньше лізло їм в кишеню і меньше протоколів би було,а то будуть відсилати хєр знає куда
     
  3. vovik07

    vovik07 Active Member

    Авто:
    Passat B3
    Як на мене то їм треба взагалі міняти всю систему оплати . Зараз як . Коли виписали протокол , ти йдеш в банк щоб заплатити штраф , але перше треба знати на який саме рахунок ти маєш платити , потім робити копії платіжки та протоколу і стояти в довжелезних чергах щоб тебе відмітили що ти дійсно заплатив. Це все так зроблено , щоб дійсно краще було дати хабар. Це все якщо вже знаєш як платити , а як не знаєш , то тратиш як мінімум два дні. На мою думку булоб не погано якщо це все працювало по принципу мобільного звязку. В тебе є номер ( рахунок) користуєшся допоки там є кошти чи бали. Порушуєш кошти знімають з рахунку , закінчуються кошти поповнив рахунок... Якось так..
     
  4. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Оплата займаэ 5 хвилин.
    1) приходиш в банк і оплачуєш штраф в бюджет району в якому проживаєш і в полі платж тобі пишуть: оплата штрафу згідно протоколу №123456789.
    2) йдеш додому і забуваєш.

    Ніде не вказано що ти зобовязаний нести копію платіжки в ДАЇ. Вони зобовязані перед тим як відправляти твою справу в ДВС перевірити оплату через казначейство. Якщо все ж таки твоя справа попала в ДВС, тобі присилають постанову про відкриття виконавчого провадження. Йдеш в ДВС, показуєш квитанцію про оплату штрафу і посилаєш всіх на х...
     
  5. vovik07

    vovik07 Active Member

    Авто:
    Passat B3
    Тут то так , але коли хочеш зняти авто з обліку то випливають якісь не оплачені штрафи , ти показуєш що в тебе є квитанція і вони знімають то висяк. Це займає часу , а ше більше нервів. Короче говоря не так воно в нас заточено як треба...
     
  6. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Так саме про це я й написав. Перед тим як накласти арешт - тобі присилають постанову про відкриття виконавчого провадження. Потім викликають, мене раза три шугали приводом в ДВС за допомогою міліції та вимогою здати закордонний паспорт. Якщо така ситуація - йдеш і показуєш квитанцію. Крім того, я думаю що є можливість надіслати квитанції в ГАЇ через факс.
     
  7. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    Народ нещодавно оплачував штраф,копію у виконавчу креба занести бо за..бують штрафами по подвійній ставці мовляв те і пе ви неоплатили штраф
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Зразу після оплати? )))))))))))))

    Друже, ДВС побачить твій протокол в кращому варіанті десь через місяць. Хочеш нести копію - неси в даї.
    Подвійною ставкою можуть за...ти хіба лохів, так як на твоїй квитанції є дата оплати, і якщо ти оплатив штраф в 10-денний термін то ніяка ДВС не має права стягувати подвійну ставку, і немають права стягувати з тебе за послуги ДВС (ніде не передбачено, але просять від 20 до 50 грн). Повторюсь, щоб не паритись потім з арештами - коли прийде постанова про відкриття виконавчого провадження - неси їм копіію, щоб вони закривали це ж провадження. Постанова ПОВИННА БУТИ надіслана боржнику РЕКОМЕНДОВАНИМ З ПОВІДОМЛЕННЯМ листом!!!
     
  9. ZVER

    ZVER Місцевий

    Авто:
    Audi 80 B2 Coupe - була,
    Audi 100 С3 quattro turbo - була,
    Audi - A6 C5 2.8 V30 AQD 2000 - була
    Клубна карта:
    60
    Зі свого досвіду скажу, що ніразу не носив квитанцію в даї, і ніразу мені нічого з виконавчої служби не приходило. Теж вважаю це повним дурдомом в 21 столітті носити якісь квитанції про сплату штрафу в даї.
     
  10. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    А я штраф платив один раз в житті. Ще тіки починав свій водійський досвід коли. То також нічого нікуди не носив показувати.
    А от коли 3 рази писав скаргу в суд і її задовільняли то всі 3 рази справа йшла в ДВС про неоплату штрафу і я 3 рази мусив ходити туди з рішенням суду...
     
  11. ZVER

    ZVER Місцевий

    Авто:
    Audi 80 B2 Coupe - була,
    Audi 100 С3 quattro turbo - була,
    Audi - A6 C5 2.8 V30 AQD 2000 - була
    Клубна карта:
    60
    Це вже думаю була помста від ДАЙ тобі, що ти їх попустив.
     
  12. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Ні, це просто даїшники не знаючи що протокол оскаржено, за відсутності копії платіжки направили справу в ДВС....
     
  13. ZVER

    ZVER Місцевий

    Авто:
    Audi 80 B2 Coupe - була,
    Audi 100 С3 quattro turbo - була,
    Audi - A6 C5 2.8 V30 AQD 2000 - була
    Клубна карта:
    60
    Тобто не знають ?, їм жеж мало прийти запрошення в суд, якщо я не помиляюся, що коли оскаржують протокол то цей даїшник має прийти в суд (в суд має бути запрошено дві сторони: водій і даїшник, що його штрафанув). Але так як вони зазвичай не приходять, тому справи закривають на користь водія. Чи тепер щось змінилося або я чогось не знаю?
     
  14. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Ну штрафував один, слідкує за протоколом інший, отримує повістку третій - от тобі і система. Так, взяли повістку, так передали її штрафувальника, а от відділ контролю не попередили. Вже коли отримують рішення суду - заносять в справу, а тут опа - сюрпрайз... справа вже в ДВС...
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)