Де можна поміняти маховик на ауді 100 с4???

Тема у розділі 'СТО і майстри', створена користувачем JohnDoe, 5 гру 2010.

  1. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    На відстань не більше ніж 50 км і не швидше ніж 50 км/год
    VAG не можна. Mercedes (не всі) можна
     
  2. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Це все на свій страх і ризик. В 2 з трьох випадків викидують коробку.
     
  3. JohnDoe

    JohnDoe Початківець

    Авто:
    Audi 100 c4
    маховик вже поміняний:yahoo:
    А тепер ще одна халепа з машиною: машина на сервісі, я сів за руль щоб заводити - стартер крутить машина незаводиться, не пчихає, ващє нічо. Я, оглянувши підкапотний простір побачив шо вирвані провода з трамблера(переривача-розподільника).То той джгут з 3 проводів шо йде до датчика Хола . Вирвані разом з фішкою.:ireful1:
    тому в мене питання до форумчан:
    1. Чи можливо припаяти ті дроти і приклеїти фішку до корпуса трамблера?
    2. яка ціна такої роботи???
    3. Чи реально доказати що то майстри так крутили коробку шо аж відірвали провода???
    Будь-ласка, дайте відповідь сьогодні, бо завтра з самого ранку я іду на той сервіс:diablo:
     
  4. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Неакуратно робили. Машина має виїхати з сервісу своїм ходом. Скоріше всього обламали фішку вона досить делікатна. Чи можна запаяти... то треба розбирати трамблер і дивитись, якщо дроти обірвані коло магніта то не вийде...там нема місця... тоді прийдеться шукати датчик Холла, якщо в районі фішки то там ще щось можна скомбінувати...але це все індивідуально... Без ДХ машину не заведеш.
     
  5. JohnDoe

    JohnDoe Початківець

    Авто:
    Audi 100 c4
    І свою вину НЕ ВИЗНАЛИ. приїхав міняти маховик за 500 грн, а в результаті ще + ремонт стартера 130 грн + ремонт трамблера 150 грн + купа нервів.
    Але слава Богу виїхав))))))))))))))
    І ще кілька питань до майстрів:
    1. Чи правильно з точки зору власника СТО пускати до машини майсрів (саме таке слово має бути), які в очі не то шо ауді, а іномарки відмінної від ланоса, під капотом не бачили?
    2. Чи правильно коли на сусідньому пості з-під капота машини пішов дим та іскри, а майсер (саме те слово) каже "Міня нє ївёт чюжая работа"
    3. Чи етично власникові СТО називати машину клієнта гамном? того клієнта шо гроші йому платить. Більше ніколи на тій СТО машину робити не буду. хіба шо колеса:D бо там з працівником шиномонтажу поторгуватись можна:D
     
  6. Донецкий

    Донецкий Місцевий

    Авто:
    Type 167
    Дивись, бо зроблять колеса так, що дим із під капоту піде)))))))
    А взагалі є дві чудові приказки: "Скупий платить двічі" та "Я не такий багатий, шоб купувати дешеві речі"
    Думай, удачі)))))
     
  7. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Упс! 500грн для такої роботи це не дуже дешево.
     
  8. Sluva

    Sluva Active Member

    Авто:
    був Passat b4 пересів на япошку
    ну тебе ж не силою туди затягнули? хіба не можна було розпитатись про якісь СТО?он Кум пропонував свої послуги,думаю в Олега теж можна було провести цю роботу..
     
  9. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    До Кума ближче
     
  10. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Та з тими ААРами де дуже хочуть возитися. Тих пять баняків так затиснуті між передом і задом що там щоб гульнути двигуном вверх вниз то треба передок розбирати... для заміни ременів точно. а по механічному вприску точно ще приїде...)))))
     
  11. JohnDoe

    JohnDoe Початківець

    Авто:
    Audi 100 c4
    1. ну....мені треба було щвидко зробити - прийшов на сто, дивлюсь ніби нормально, от і вляпався ((((((((((
    2. до кума може і заїду при нагоді
     
  12. JohnDoe

    JohnDoe Початківець

    Авто:
    Audi 100 c4
    а у нас газ......... по 4,75)))))))))))))))))
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)