домашня комп"ютерна діагностика

Тема у розділі 'Електрика і сигналізації', створена користувачем peGas, 2 тра 2007.

  1. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    В класичній схемі термостат стоїть внизу перед помпою, В тебе зразу на виході з ГБЦ, а водяна помпа ганяє антифриз якось так збоку і водяних труб в тебе як в котельні. Я і сам до кінця не розібрався як воно там ганяє- якось воно там хитро зроблено
     
  2. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Теж якась не зрозуміла ситуація. На тих двигунах на ХХ розхід десь в районі (+/-) 5л і по трасі (+/-) 6л. В тебе на ХХ 4л. по трасі 7.5. Тре думати
     
  3. Vasintekc

    Vasintekc Active Member

    Авто:
    VW passat B5 variant 1.9TDI AVB 2005
    В якому напрямку думати? Може там якийсь чіп або "хімія"
     
  4. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    нічого не думай!
    нормальний розхід в тебе!
    чіпом не пахне, запрос наддува максимум 1948!
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    ненормально. На хх літра вниз , по трасі літра вверх
     
  6. Vasintekc

    Vasintekc Active Member

    Авто:
    VW passat B5 variant 1.9TDI AVB 2005
    Ще такий нюанс - стики патрубків до і після інтеркулера в маслі. Думаю, що в кулері також є масло, і, судячи з того, скільки його розбризгано під патрубками, не мало. За мої 3тис км. рівень масла не змінився і знаходиться на максимумі, тому маю надію що не турбіна бере масло, а його перекачало в кулер, коли налили вище рівня. Планую промити патрубки і кулер. (може порадите чим і як мити, щоб потім не було проблем?)
     
  7. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Виходть, що на хх і на трасі має бути одинаковий розхід :swoon2:
     
  8. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був

    Якщо від заміни до заміни масла розхід останнього буде в межах півлітри, то це нормально. Масляний туман у впускній системі - нормальне явище на цих двигунах, просто після 10 років експлуатації його може назбиратись в інтреркулері і на патрубках. Мити патрубки можна АКРОЮ, інтеркулер також.
    Я мив розчинником інтеркулер а партубки акрою.
     
  9. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Ти не вловив суті. там щось бреше. Бортовий показує на ХХ замало але по факту іде більше.
     
  10. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Кум ! Нічого там не бреше!
    Нема ніякої залежності від того що бортовий показує на холостих і шо показує при середньому пробізі.
    Тут маєм СЕРЕДНІЙ розхід 7,5 і це є чудовим показником!
     
  11. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    rvm дай свої показники розходу в тебе такий самий двигун
     
  12. rvm

    rvm Місцевий

    Авто:
    vw В5
    Розхід залежить від манери їзди. Останні здобутки по зменшенню розходу 4,8 л/100км, при цьому середня швидкість склала 73 км/год на проміжок у 150 км (траса, село, місто, але в основному траса), колись було 5,5-6,5 л/100км. Зараз став спокійніше їздити і, відповідно масла бере менше (турбіна підберає масло), ну і пального менше. Двигун 1,9 ТДІ 96 кВт, 130 к.с., AVF. Ось такий розхід!!!
     
  13. Vasintekc

    Vasintekc Active Member

    Авто:
    VW passat B5 variant 1.9TDI AVB 2005
    В мене двигун трихи інший - Avb 101 к.с.
    В суперекономному режимі можна досягнути 5.5 л/100км. менше не виходить. Зранку при прогріві до 5 хв і 5 км спокійної поїздки на роботу (60-80 км/год без пробок) по БК виходить 9л/100км. До 90 градусів по панелі приладів прогрівається в кінці такого маршруту. Якщо поспішаю - гріється швидше, але витрата десь 11-12 л.
     
  14. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    нарешті порозумнішав, Валодя
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Нормальна витрата, не заважайте машинам їздити)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. rvm

    rvm Місцевий

    Авто:
    vw В5
    От, хто би казав...
     
  17. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Всмислі? Ну та люди в більшості шукають проблеми на рівному місці. Ну не буде та машина зимою брати 7-8л ніяк. 10-11 впалнє нормально. По трасі 7-8 теж норм.
    Я ж нічо не кажу. В мене менше 16 в місті рідко буває. Траса 10-12. Газу +2л.
     
  18. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    І допомагайте заробляти на нафті москалям і арабам. )))).
    Всі ці двигуни 1.9 ТDI PD коструктивно однакові. Відрізняються алгоритмами програмам вприску.. тому і гуляє потіжність від 100 коняк до 140. Але плановий розхід пального у всіх стандартний від 5 до 6 л/100. Правий rvm що дуже залежить від стилю їзди. А ще дуже задежить від правильного кута вприску і якісної роботи всіх датчиків і форсунок. Якщо розхід більший за плановий то щось не в порядку з того що перерахував.
    Ще правда залежить від соляри.... але це тільки якщо порівняти українську і німецьку.
    До речі ще єодин метод визначення планованого розходу - обєм баку.
    У VW було негласне правило. Обєм баку робити з розрахунку на 1000 км по трасі.
     
    Останнє редагування: 14 гру 2015
  19. Vasintekc

    Vasintekc Active Member

    Авто:
    VW passat B5 variant 1.9TDI AVB 2005
    Сьогодні зняли і помили патрубки та інтеркулер. Глянули на турбіну - люфтів немає, геометрія не заклинена, але лопатки ніби спиляні і зазор між лопатками і корпусом більший, ніж має бути. Наскільки я зрозумів з вимірювань, турбіна не видає потрібного тиску?
    діагностика18 12 2015.jpg
     
  20. Vasintekc

    Vasintekc Active Member

    Авто:
    VW passat B5 variant 1.9TDI AVB 2005

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)