ДОПОМАГАЄМО ФРОНТУ

Тема у розділі 'Флеш', створена користувачем diesel757, 18 сер 2014.

  1. електрик

    електрик Active Member

    Авто:
    golf 2
    Чергове доїхало. До 80-тої бригади. Черговий комплект термобілизни+рюкзак bergen (на 100 л, з двома кишенями і водонепроникним чохлом). + від мого демобілізованого друга з тоді ще 51-шої бригади нічний приціл фірми Yukon з кріпленням на "ласточкин хвост", на АК/СВД. З "старих запасів" . Гроші на нього збиралися і куплявся він ще 2014 року, коли долар був по 14-16 грн). Він правда 1-шого покоління, типу мисливський. Але при нестачі подібних приладів і такий пригодиться.
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 2
  2. електрик

    електрик Active Member

    Авто:
    golf 2
    Чергове доїхало до 80-тої бригади. У зв'язку із пожежею на полігоні довелось допомогти деякими речами бійцям. А саме: рюкзак тактичний (30 л), карімат+спальник+чохол на спальник (утепляючий)+рюкзак bergen з водозахисним чохлом і боковими кишенями+термобілизна. В дорозі ще компаси, чохол на спальник і термос.
    П.С. перше фото. отакий вигляд має те що залишилися від палаток. І від речей що там були. Погоріло багато що: одяг, спорядження, документи і електроніка. Частину речей типу одягу і взуття почали видавати, частиною поділилися американці. Ну а речами які є необхідні але поки не входять до списку речового забезпечення (типу рюкзаків, спорядження чи нормальних зимових спальників) мусять самі себе забезпечувати військові або сподіватися на допомогою волонтерів.
    Тепер є потреба у грошах для закупівлі запчастин до форду рейнджер (ford ranger 2001 р.в.) 28-мої механізованої бригади. Ремонт проводить група під "керівництвом" Alexandr Lorents (https://www.facebook.com/alexandr.lorents) . Поки потрібно все по ходовій: амортизатори (передні і задні. Оригінал дорогий, в районі 2500-2700 грн за один. Каябу бачив по 650-750 грн.) +шарові (верхні та нижні. Верхні від 264 до 290. Нижні 488-659)+рульові наконечники (від 391 до 985 шт). Було б непогано допомогти. Як не грошима то може в кого таке добро лежить і готовий продати за адекватні гроші.+група проводить ремонт і штатної техніки (типу МТЛБ, УАЗ, ЗІЛ, ГАЗ, КАМАЗ і т.д.) хто має вдома непотрібні запчастини до такого добра теж можете допомогти. В "ремонтному хазяйстві" люба дрібничка пригодиться.
    П.П.С. Насамперед хочу подякувати всім хто не перестає допомагати і особливо своєму одногрупнику Роману. Завдяки якому стала на "хід" техніка+тепер не мерзнуть бійці які вже не вдома. Не будь як депутат будь як Роман.
     

    Вкладення:

  3. електрик

    електрик Active Member

    Авто:
    golf 2
    Всім привіт. Питання із запчастинами до ходової форд рейнджер (ford ranger 2001 р.в.) 28-мої механізованої бригади поки вирішене. Одесити стараються своїми силами. Але потрібний передній міст. В нас є більше шротів, автозломів і т.д. ніж в них. Хто б міг підказати куди звернутися, або хтось такий вузол знає де купити або хоче продати+долучитися фінансово до ремонту техінки. Будемо раді.
    +Продовжую допомагати 80-тій бригаді. Вона зараз в зоні АТО. період навчань і тренувань скінчився. Пора на практиці застосовувати набуті навички. Є потреба у бензопилі для різки дров. Мій товариш, той що працює на сервісі. який подарував 80-тці мийку радить брати Stih. По якості Не китай. ціна питання 4200. можна звичайно і дешевші але хз скільки вона протягне. Тому краще купляти дорожчий але якісніший зразок. Допомогти легко. картка номер 5168 7556 0333 9058 на імя Яровець Ігор
     
  4. електрик

    електрик Active Member

    Авто:
    golf 2
    Народ може хто має непотрібну, можна сильно б/у але ще живу резину 205/70 R14C для авто, що відремонтоване волонтерами? ось воно тут
     
  5. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    Маю 4 зимові шини, дві з них німецька Fulda в дуже хорошому стані, а ще дві (Hankook i Dunlop) - гірший стан, але я на них ще донедавна їздив.
    Розмір від потрібного відрізняється шириною - мої шини 185 \ 70 \ R14 - думаю це не суттєво. Нашим воякам віддам за моцно потиснуту чоловічу лапу!
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. електрик

    електрик Active Member

    Авто:
    golf 2
    Говорив з Сашею. Беремо. Як з тобою модна звязатися? в пп як можна номер телефону
     
  7. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    Написав у пп.
     
  8. електрик

    електрик Active Member

    Авто:
    golf 2
    Передноворічне доїхало. В полк Азов чергові 2 лопатки і 2 коробки з домашніми смаколиками. Подяка Руслан Рудь і моїм родичам і знайомим хто доклався до приготування смаколиків. До 80-тої бригади 2 компаси, компресійний мішок на спальник і термос. Дякую Володя К.....
    П.С. продовжую збір коштів на бензопилу для 80-тої бригади. Гроші майже на нулі через закриття заявок азовців. В дорозі ще багато речей для бійців + 4 шини від @dragger85 для авто 28-мої бригади. Дякую Роман @dragger85 . Не будь пасивним будь як Роман. Всіх з Новим Роком і Різдвом Христовим. Курсом на перемогу
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 2
  9. електрик

    електрик Active Member

    Авто:
    golf 2
    Святкове доїхало. До полку Азов 30 зігрівайок (брав тут http://zigrivayka.com.ua/) та 2 маскхалати+чохол на каску і рюкзак. Все в зимовому камуфляжі. Фотозвіт тут . Для авто 28-мої бригади, які ремонтує група Олексанра Лоренца 4 колеса від нашого @dragger85 . Ось звіт + відео
    Дякую всім хто допомагає. П.С. продовжую збір коштів на бензопилу для 80-тої бригади (ціна фірмової Stihl 4200 грн, це із врахуванням знижки+по якості та ремонтнопридатності як підказують це оптимальний варіант). Гроші майже на нулі через закриття заявок азовців.
     
  10. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
  11. електрик

    електрик Active Member

    Авто:
    golf 2
    Краще напишіть яку і скільки треба. Щоб глянути саме оголошення по тому посиланню треба бути зареєстрованим.
     
  12. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    1.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. електрик

    електрик Active Member

    Авто:
    golf 2
    Чергове доїхало. До 80-тої окремої десантно-штурмової бригади. Фірмова бензопила Stihl MS-180+ масло для змазування ланцюга+для додавання в паливо (бензин А-92). Все куплялося через мого бувшого одногрупника Ярослава Думича на сервісі по вул. Наукова 10а. Дякую їм за "смачну" ціну:good:+за мийку, яку вони подарували в жовтні минулого року. На сьогодні є потреба в коштах для закупівлі "напівавтомату", зварювального апарату (з трансформатором) від 4 тис. грн, з інвертором від 6 тис. грн. Ціни з врахування знижки для армії +потрібний дріт для зварювання, захисна маска, балон (на 20-25л) з манометром і шлангом для вуглекислоти. Все для ремонту автотехніки. Типу УАЗ, ГАЗ. Через неперервні бойові дії то все розсипається. Потрібно ремонтувати, підварювати. + для полку Азов, для групи до якої минулого року багато чого доїхало (лопатки, зігрівайки, маскувальні костюми і т.д.) потрібна ложе з сошками для снайперської гвинтівки на базі мосінки (гвинтівка мосіна 1926 р.в. - воюєм майже як діди і прадіди :)) . Ложе ось таке http://ibis.net.ua/products/details/36760036/ ціна з врахуванням знижки 8000 грн. Поки на картці практично 0. Гроші що були пішли на пилку. Дешеву брати не хотів, через ненадійність+легший ремонт в майбутньому фірмової. Допомогти легко 5168 7556 0333 9058 Яровець Ігор. Дякую я і дякують хлопці всім хто допомагає і сподіваються на те що не будемо зупинятися їм допомагати. Перемога буде за нами
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 1
  14. електрик

    електрик Active Member

    Авто:
    golf 2
    Чергове доїхало. До полку Азов пара ящиків зі смаколиками+гроші для закупівлі ложе+5 магазинів для снайперської гвинтівки (Не вся сума для закупівлі але вагома частина). Дякую Володимиру за допомогу. Ще потрібні кошти на кільця (для монтажу прицілу) і на сам приціл+закрити борг по ложе (Борг 800 грн). Разом коло 15 тис. грн. До 80 ОДШБ приїхало: ножниці для різки тросу, балона на 25л+манометр з редуктором (для газу для зварювального апарату).
    Нова рубрика Стартувало! Розпочали ремонт бригадного БТР-80. Дякуючи Антону (оплатив своїм коштом запчастини+виготовлення нових шлангів) на БТР є встановлені нові шланги ГУР, залита нова рідина ГУР, є нові патрубки, хомути і охолоджуюча рідина в систему охолодження.
    Для подальшого ремонту необхідні деякі запчастини та інструменти (назва і орієнтовна вартість): зварювальний апарат (трансформаторного типу коло 5000 грн)+маска (хамелеон)+зварювальний дріт+шланг (від балона до апарату)-1000, втулки амортизатора (на БТР, по 5грн - 36 шт=180 грн), хомути (на Схід, різні розміри 10-16, 22-28, 32-50 по 10 шт. Разом 30 шт. -коло 200 грн), 4 головний гальмівних циліндра (на Урал, по 700 грн. Разом-2800), тріщотка на 3/4 дюйма - 700 грн, трос (товщиною менше сигарети, 6мм-100 м-300 грн), "тестер утечек" (для перевірки стану цпг+клапанів на УАЗ +іншої техніки з бензиновим двигуном, типу ЗІЛ-131, Газ-66) коло 2000грн. Все разом 12180 грн+планується реставрація шарових на БТР. По вартості поки не знаю що вартує. Нових просто немає де брати. По мірі роботи список буде уточнюватися і змінюватися.
    Пару слів по ремонту техніки. Бригада зараз виконує завдання на сході. В боксах є ще чимало несправної техніки. Ми (я+Антон+звичайно військовослужбовці) взялися за ремонт БТР+в роботі ще Урал (гальмівна система)+Камаз (трансмісія)+є план поставити на хід УАЗ (там з двигуном ше незрозуміла ситуація). Частину зч поставляє держава, частину ми. Інструменти є. Ті що куплялися і передавалися минулого року. Особлива подяка @bass за оплату головок великих розмірів. Куплено і передано минулого червня. Вони тепер активно юзаються. Жаль що тільки тріщотка з того набору вже поламалася. А зараз якраз пішли роботи по ходовій. А там все солідних армійських розмірів+з шаром бруду. Інструментів (таких універсальних типу ключів і головок) в принципі хватає є деякі незакриті позиції спеціалізованого інструменту (зварка, тестер, тріщотка). + Потрібні і робочі руки (Основна частина особового складу на сході+людей і так бракувало після демобілізації). Хто хоче покрутити гайки+потім покататися на БТР пишіть. Організую знайомство із такою потужною технікою. Воїни надіються на нашу допомогу. Як фінансами так і руками. Допомогти легко 5168 7556 0333 9058 Яровець Ігор
     

    Вкладення:

  15. електрик

    електрик Active Member

    Авто:
    golf 2
    +пару слів від Олександра Лоренца до підопічних якого зимою були доїхали шини від @dragger85 А тепер він пригнав своїм броньований лендровер.
    і на десерт) нова пісня про десант. про 80-ту ОДШБ
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. електрик

    електрик Active Member

    Авто:
    golf 2
    Всім привіт. Чергове доїхало. До полку Національної гвардії Азов декілька ящиків із смаколиками+кава, чай. Бійці дуже вдячні за те що їх не забувають і підтримують+за немалий обєм та вагу). Дякую сімейству Дольних які активно долучилися в процес підготовки і відправлення посилки.
    Вдалося зібрати кошти на зварювальний апарат для 80-тої ОДШБ (4500 грн) дякую всім хто долучився. Але для одного бригадного Камазу потрібний був ПГУ (пневмогидравлический усилитель привода сцепленя ) - ціна 1460 грн. Оперативно завдяки Антону пгу було доставлено до бригади і +1 Камаз на ходу і готовий до виконання завдань. Роботи по БТР вже на фінішній прямій.
    Бракує ще коло 1500 грн для зварки (гроші пішли на ПГУ)+потрібна ще маска (хамелеон)+зварювальний дріт+шланг (від балона до апарату)-орієнтовно +1000 грн. + потрібний трос (товщиною менше сигарети, 6мм-100 м-300 грн)+ для подальшого ремонту техніки для 80-тої треба тріщотку під 3/4 дюйа (от таку http://hotline.ua/tools-treschetkipoint-dinamometricheskie-klyuchi/yato-yt-1360/prices/) + для полку Азов, для ремонту зброї та озброєння потрібний багатофункціональний інструмент (так званий дремель) але не виробництва фірми Dremel) от такий http://allegro.pl/mini-szlifierka-multiszlifierka-425e-270w-frezarka-i6786200403.html# ціна коло 1050 грн. Бійці вдячні всім хто їх не забуває і підтримує. Продовжуємо допомагати. Курсом на перемогу
     

    Вкладення:

  17. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    В ашані сьогодні бачив такий набір аля дремель але за 1500 грн, можу купити...
     
  18. електрик

    електрик Active Member

    Авто:
    golf 2
    То було б добре. але я ще за пару днів маю поговорити з зброярем з Азову. Він має сказати "побажання" що до того інструменту. Він ним ремонтує зброю, прибирав задири на мосінці мого знайомого, тож там можливо потрібно більше шліфувальних кругів. Чи ще щось. Але дякую за пропозицію
     
  19. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Поговори і скажеш мені що вирішили, можу закинути ті 1050 грн тобі на картку і купиш в польщі, якщо той має всі необхідні круги.
     
  20. електрик

    електрик Active Member

    Авто:
    golf 2
    Чергове доїхало. До полку НГУ Азов дремель із набором фрез та різноманітних насадок. Подяка від азовців @bass. До 80-тої окремої десантно-штурмової бригади. тріщотка на 3/4 дюйма (Дякую Володимр К.)+100 м тросу+замок (Є така не надто приємна ситуація що приходиться бокси з технікою закривати на замок. І це при наявності охорони). Знову подяка @bass . Чек з магазину додається. Ножовка в чеку то мені. Питання із розвертками для зброярів Азову поки вірішується. Ті що я їм знайшов у інтернеті не підійшли. Будуть користуватися тими що мають або купимо для них інший інструмент.
    Колись подивившись декілька сезонів автошоу Fast N' Loud (швидкі та гучні) я захотів мати крутий американський пікап. З потужним двигуном, гучною випускною системою+звичайно з великими колесами та крутим виглядом. Мрія здійснилася. На жаль не в мене а у бойового підрозділу 80-тої бригади. В них є Chevrolet S-10. Чистий американець. Він код це підтверджує. Тільки потребує деякого ремонту. Потрібно перебрати підвіску, замінити фільтра і технічні рідини+поставити задній борт(відкидний), який згубили в районі Горлівки.
    Була проведена діагностика ходової і ось список запчастин які необхідні:
    Амортизатори передні (пара)+задні (пара)
    Колодки гальмівні (перед+зад)
    Хрестовини кардану (2 що коло заднього мосту)
    підвісний кардана взборі
    сальник колінвала передній
    подушка двигуна (ліва і права)
    втулки стабілізатора (всі, по кругу)
    лівий наконечник рульовий
    сайлентблоки верхніх ричагів (лівий і правий)
    шарова опора (верхня) ліва+права
    гальмівна рідина
    фільтр повітряний+паливний
    масло в двигун+масляний фільтр
    масло в АКПП+масляний фільтр
    +необхідні роботи по електрообладнанню (зовнішнє освітлення) та гальмівній системі (реставрація супорта+прокачка гальм)+можливо заміна бензонасосу (сильно шумить)
    До переваг цього пікапу необхідно віднести те, що він має живий кузов (є незначні сліди ржавчини але некритичні), справний потужний двигун (4,3 л то вам не іграшки) та АКПП+!!!!!!!!!!! комплект нової резини (скидалися із зарплати). Також завдяки малим розмірам, кліренсу, потужності двигуна та задній платформі (куди сідає пара кулеметників) ідеально підходить для виконання розвідувальних завдань.
    Ціна питання (з\ч+робота) поки в районі 12 тис. грн. (ціну порахував за даними алегро) це немало але значно дешевше ніж гнати такий же б/у екземпляр із закордону.+потрібна інформація де можна запчастини купити. Краще звичайно із знижкою.
    Також для іншої техніки бригади поки потрібно 2 шкворня та вакуумний підсилювач гальм
    на Газ-24. Все разом в районі 3000 грн.
    На велику військову техніку типу Камаз, Газ, Зіл запчастини потроху виділяють. Є звичайно і проблеми із ремонтом. Але потреба у малих але швидких та маневрених авто, що пригнані волонтерами є великою. А військові їхній ремонт самотужки не подужають. Хлопці сподіваються на нашу допомогу.
     

    Вкладення:

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)