ДОПОМАГАЄМО ФРОНТУ

Тема у розділі 'Флеш', створена користувачем diesel757, 18 сер 2014.

  1. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Сьогодні був а Практикері -був тільки один дізель генератор - запотужний (5.5квт) з стартером - тому дорогий в районі 10тис грн. Двигун китайський. Тре інший шукати
     
  2. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Доповідаю:
    дизель-генератор замовили, вартість рівно 11'000,00 грн., завтра він у Львові, заберемо на руки в п'ятницю (причина - отримувач він і представник спонсорів відсутній у Львові в четвер). Яка модель, які параметри генератора - я ХйЗ.... замовив (за погодженням зі спонсорами), бо виходу не було, їх (генераторів до 13000,00-15000,00грн.) тупо немає в наявності.
    Все що є в неті, і з підписом "в наличии" - то всьо є брєд. Перелахматив 3-4 сторінки Google, телефонував в Одесу, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя та Київ, на виході результат такий - "пробачте, але цінової категорії до 13000,00 грн. в наявності (дизельних) немає, їх викуповують партіями по 100 штук одразу на АТО....".
    Тому,..... хто бажає пересвідчитись в цьому, то будь-ласка, google - в допомогу і два телефони (Лайф і Київстар) падаєм на телефон і шукаєм..... Результат я вгадаю на тиждень на перед, а саме - скажуть, що в наявності нічого немає, і запропонують за 21000,00 грн. зі знижкою 2000,00 грн. Нажаль - це реальність! Свідком всіх цих "пошукових двіженій" був BASK (наш форумчанин), були навіть моменти, коли після 4-х годин спроб купити "опустились руки".
    Купили тут http://storgom.com.ua/contact_us.html

    1. Тепер, потрібно транспорт (Kym, в цьому питанні покладаюсь на Вас), щоби в п'ятницю забрати. Зв'язок - через мобілку. Вага дизель-генератора 120 кг, об'єм - Х.З.????
    Я думаю, що ніхто не буде проти, щоби заправити той транспорт (що буде забирати та доставляти) з нашої зібраної каси.
    2. З нашої зібраної каси, буде здійснено оплату за пересилку того "гЄни".
    3. На решту коштів, ті що ми зібрали нашим VW клубом, купимо радіостанції через MARTINI.
    Все, що описано в пунктах 1-3, хто проти цього, дайте знати будь-яким способом (тут, ПП, мобіл.). Якщо заперечень не буде, то будемо діяти, як описано вище!

    станом на сьогодні (22.20 27.08.2014р.) маємо в зібраній касі 7125,00 грн., в т.ч. долари (прирівнюю до 400,00 грн.), котрі не поміняні.

    Про всі витрати зібраної каси буду звітувати тут в цій темі у вигляді фото- та із підтверджуючими документами (чеки, свідки, акти, накладні і т.п.)

    Дякую за довіру!
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    розглядався, як варіант, але гарантії на його так би мовити "притримання" не було.
    У всіх, вартість котрих до 18000,00 грн. всі китайські ("заводські") двигуни.
    навіть продумували варіант купити "бєнзу" і окремо купити сам "дизельок" (двигун), переробити та відправити, але тут варіант такий - спонсор захотів купити все як є!
    П/С/ той що в Практікері 10 штук, то в неті 8500-9000 штук грн, але в наявності - немає.
     
  4. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Збір коштів ПРИПИНЯЮ, станом на сьогодні сума зафіксована, але тему прошу залишити відкритою.
    1. тут буду звітуватись до кінцевого результату.
    2. за потреби, "підхоплюйте" тему та продовжуйте.
    Герої посеред нас! Ніхто, крім них!
     
  5. BASK

    BASK Active Member

    Авто:
    Сaddy
    Сума спонсору підійшла, чи будемо докладати із зібраних на форумі? Наскільки мені відомо попередньо погоджувалась менша сума
     
  6. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    так, сума коливалась в межах 7000-9000,00 грн., тобто в нашій національній валюті, але всі постачальники відштовхуються від USD, а більшість навіть не готова продати в USD. Спонсор погодився на суму 11'000,00 грн. (сума при переїзді товару не міняється - погоджено з продавцем).
    так, а саме - вартість доставки, тобто оплатимо логістику (попередньо 230,00 - 280,00 грн.)
     
  7. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Дізел, чи можеш ти вказати конкретно кому саме ми це збираєм? Ну там типу бригада, рота чи як там вони ще ідентифікуються. Просто тут у Львові дуже активний волонтерський рух і шоб не вийшло накладки, що ті самі потреби тих самих людей закриваються два рази, а натомість хтось сидить без рацій з голою жопою. Потім надлишки дерибаняться десь на складах. Тому варто намагатися узгоджувати між волонтерськими групами хто ким опікується і які потреби закриває. В ідеалі це коли є абсолютно конкретні відомі нам (тобі) люди, які озвучують цілком конкретні потреби і ми намагаємся як можем їх задовільнити.

    Або можна підключитися до вже працюючих волонтерів, в яких налагоджена комунікація з військовими і логістика. Скажімо, вони по можливості намагаються не віддавати вантаж всяким завгоспам чи ротним. Бо коли воно попадає на склад, то подальша доля тої допомоги стає доволі туманна. Тому все працює максимально на особистих контактах, якщо передається в зону АТО. Або якщо везеться сюди в частину перед відправкою на АТО, то все тупо роздається прямо в руки солдатам. Кожному в руки комплект білизни, пару чобіт, окуляри і тд і тп.

    Я співпрацюю з групою "Допоможи фронту" https://www.facebook.com/NaFront , тож ми можем співпрацювати з ними.

    До речі, маю трохи наклейок з їх логотипом, можу роздати на з"їзді тим, хто долучається до цієї справи.

    [​IMG]
     
  8. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Ромко генератор треба доукомплектувати каністрою, лійкою і ручною шлангом-грушою для перекачки соляри з баку чи бочки в каністру - це все в автомагазинах.
    Виясняю хто найскоріше поїде на Схід. Багато якраз повернулись звідти... їздили на день незалежності і тепер поїдуть через 7-10 днів.
    Запланую бус на пятницю але дай знати годину.
    ПС. Хто може допомогти з плівкою на упаковку - треба широку.
     
    Останнє редагування: 28 сер 2014
  9. BASK

    BASK Active Member

    Авто:
    Сaddy
    Якої ширини потрібно плівку? Скільки?
     
  10. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    rvm, дякую, друже, що допоміг оперативно сконтактуватися з disel757, коли я була в дорозі! Завдяки Тобі все так швидко і файно прокрутилося!
     
  11. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
  12. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    24ОМБр (м.Яворів), по штату він командир зенітної ракетно-артилерійської батареї ("Тунгуска"), там знаходиться зі своєю технікою та людьми, цей підрозділ входить в штат зенітного дивізіону даної бригади.
    Вважаю недоцільним писати його прізвище та контакти, тому, якщо необхідно то телефонуй до мене, або до kym'а - дамо його контакти.
    це саме той варіант, тому його персональні дані (прізвище, телефони) дам виключно тим людям, котрих я знаю. Тому, за потреби телефонуйте.
    А потреба в них у раціях, бо каже, що ті дешевші китайські працюють на 300м і в окопах і бліндажах їх КПД значно зменшується.
    До речі - ті радіостанції теж заряджаються від 220В, а гЄни в них немає.
    Ігор, пиши що потрібно, можливо треба докидувати до спільного, де не можуть зібрати на якусь конкретно потрібну річ та й долучаємось. Надіюсь ніхто не проти. А тут - звітую!
    ок, вискочу на протязі дня в автомагазин на вул.Луганська біля рукавички та куплю.
    мав вдома, подивлюсь відпишусь, якщо є зможу завтра з собою взяти.
    хіба завтра.
    буду просити наклейку.
     
  13. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    узнаю потребу в кількості і дам знати. В даний час немає зв'язку.
     
  14. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    я щось не найшов потужності цих рацій. До рацій треба обовязково ретранслятор - збільшує дальність у рази.
    Рації відповідальна штука - бо від того є звязок чи ні може залежати життя людини. варто б було їх оцінити з професійної точки зору.... може хтось розуміється більш детально ніж просто читати теххарактеристики.
    Розміри того генератора напевно більше 1 метра то треба упаковку теж десь в цих розмірах --- 70...80..90...100 см. поки що попадалась не більше 40 см.
    ПС. я що подумав - гннератор має слабкі місця з точки зору попадання куль чи осколків - може варто його доукомлектувати захистом
     
    Останнє редагування: 28 сер 2014
  15. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    взнав.
    я в тому не розуміюсь, але саме таку назву мені повідомили.
    Необхідність все перелічене по 5-ть штук кожного:
    - такі радіостанції - базовий комплект
    - "удлінітєль" антени (то мабуть той ретранслятор, що збільшує дальність) сказали, що в неті вони по 109 грн., хоча є по 200, але ті дешевші нормальні.
    - гарнітура
    - акумулятори запасні до радіостанції
    - зарядка від прикурювача до р/ст.
    (все написано в порядку важливості)

    Є ще необхідність в зарядному-пускачі для АКБ автомобільних, але при умові, що на 24В, і зможуть його підключати до дизель-генератора. Холода та зима на носі!
     
  16. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    Нагадайте на який рахунок можна скинути гроші?
     
  17. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    5211 5374 0817 9716 (власник картки Роговський Роман Романович)
     
  18. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    дякую!
    купив.
    Ввечері - звіт і фото!
    як варіант, але є "но!" - час, умови спонсора. Мабуть, хлопці самі то зроблять, в них вже є досвід.

    Прибув у Львів дизель-генератор номер ТТН 5999 8012 0820 19, на відділення Нової Пошти (Городоцька 355/6). Забирати будемо завтра, або субота. Як тільки буду знати сповіщу, kym'а повідомлю телефоном, щоби орієнтуватись по машині.
     
  19. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Є такі . вони і на 12в і на 24 - переключаються і до генератора підключаються бо ген. дає 220в. Рік тому коштували десь в районі 1500 грн. Треба тільки уточнити макс пусковий бо ті що за 1500 були взамін 100 А/г акумуляторів для дизелів. у них напевне потужніші акумулятори - напевне 200- 300 А/г типу Камазовських
     
  20. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Дізел, можеш мені закинути сьогодні гроші? Я заберу 5 рацій.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)