ДОПОМАГАЄМО ФРОНТУ

Тема у розділі 'Флеш', створена користувачем diesel757, 18 сер 2014.

  1. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Наскільки знаю потреби армії в зоні АТО в бронежилетах закриті на 130% і ними забезпечують коли попадають на Схід... тут не видають
     
  2. holubets

    holubets Місцевий

    Авто:
    OPEL Vectra 1998 1.8 X18XE, VW Jetta 1987 1.6 EZ була
    Клубна карта:
    000095
  3. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Маю таку штуку на 8500 мА/г, вистачає на повні два заряди смартфона. Замовив собі тепер на 15000. 5200, як на мене, то фігня.

    А взагалі то до нашого командування починає доходити, що в зоні АТО варто в особового складу відбирати мобілки...
     
  4. електрик

    електрик Active Member

    Авто:
    golf 2
    Звідки такі відомості? Детальніше про це будь ласка а то треба хлопців забезпечувати і щоб не купити лишнього
     
  5. holubets

    holubets Місцевий

    Авто:
    OPEL Vectra 1998 1.8 X18XE, VW Jetta 1987 1.6 EZ була
    Клубна карта:
    000095
    Наскільки я чув по радіо Львівська Хвиля, то їм обіцяють, що бронежилети видадуть на місці по прибуттю. Але реально ніхто нічого не видає.
     
  6. OstapGolf2

    OstapGolf2 Active Member

    Авто:
    Golf2
    Хто хоче пообливатись водою? сьогодні буду передавети естафету, хочу привести флеш-моб і до нашого клубу! =)
    Гроші передаю жінці свого товариша, дуже хорошої людини, військового-прикордонника за фахом, який зараз в зоні АТО, вона по селі збирає кошти на потреби їхньої бригади, отож бажаючих прошу долучатись! Завтра до неї поїду, буду знати конкретно які в них потреби!
     
    Останнє редагування: 4 вер 2014
  7. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Інформація з армійських джерел яким можна вірити. Найближчим часом буде поставлена наступна велика партія бронежелетів згідно умов тендеру, які армія закупила офіційно.
    взагалі з тими неофіційними бронежелетами треба бути обережним. Хтось може дати гарантію що руске ФСБ в Німеччині чи де інде може підсунути липові бронежелети під виглядом списаних НАТОвських. Військова продукція поставляється від виробника до споживача під жостким контролем. З бронежелетами з за границі ми цього не маєм. Там невідомо - хто продав і невідомо хто перепродав
     
  8. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    Трохи не погоджуюсь, від виробника дорога далека. Та і скільки випадків було, коли під виглядом нових бронежилетів поставлялася повна х... зовсім не того класу захисту. Москальське фсб на скільки могло засісти в Німеччині, то в рази ймовірніше, що засіло тут в нас.

    Отправлено с моего Desire HD через Tapatalk
     
  9. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    То всьо фігня, тіпа дорого-недорого... Головним - я вважаю те, що почали акумульовувати державні (вт.ч. відправлені людьми) кошти на армію. Це вже є зрушення, нарешті почали реалізовувати якісь програми, щодо забезпечення.
    Ну і на закінчення додам, що все воно буде, але не одразу, бо є низка законодавчив документів "папєрєдніків", котрі не дають змоги реалізації в найкоротші терміни при будь-яких обставинах. І також, згадайте державний устрій (парламентсько-президентська), тому, в першу чергу треба міняти тих, хто визначає законодавчу базу. Фу-у-у-..., ото мене понесло....
    П/С/ держава - закупила, відповідно, держава - несе відповідальність за закуплене майно. Хрєново, коли не закупила....
     
  10. електрик

    електрик Active Member

    Авто:
    golf 2
    а броніки мають всім бригадам видавати чи тільки 24-тій? я цікавлюся бо мої із 51-шої
     
  11. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    це треба цікавитись в командування 51-ї.
    А то не Вол.Волинська бригада? Якщо так, то вона бере активну участь, тому броніки всім потрібні, хто залучений до АТО.
     
  12. електрик

    електрик Active Member

    Авто:
    golf 2
    Так бригада із Волині. хлопці активно воюють і незважаючи на втрати є успіхи. А для того щоб всі здоровими і живими вернулися то треба для них броніки і каски. А кум написав що будуть давати то я і цікавлюся чи всім бригадам чи тільки 24-тій. Щоб знати чи їм купляти чі ні. Бо є ще купа інших потреб
     
  13. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Спішу сповістити радісну новину:
    - все майно, починаючи з дизель-генератора, і т.д., і т.п. сьогодні доставлено отримувачу в зону АТО, вони його ще не розпаковували, але одразу передзвонили просили мене подякувати Вам всім не байдужим..... їх морально-бойовий дух значно піднявся, по телефоні їх переповнювали емоції радості, а саме те, що є такі люди як Ви.
    Фотки, будуть пізніше, по можливості.

    П/С/ є ще два пакета (теплі речі, одіяльця, іт.ін.), тому планую передавати, але чуть пізніше і довіреними людьми, по принципу "з рук в руки".

    Слава Україні! Героям Слави!
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    По Самбору маєм 500 грн

    Давайте назбираєм хоча б на бензопилу якусь більш-менш нормальну
     
  15. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Мужики, давайте, хоч по 10 грн. скинемось...........
    Як, бл@ть тему переглядати, то курв@_ = близько 1000,00 чол.
    Ви хочете жити в якості кого????? -- рабів??? .....знайте, що рабів до раю не пускають і ксіви не проканають.......
    Мужики, хлопці, друзі - радійте, що Ви не там!
    Для прикладу, наведу: я, посилку (спільно зібрану коштами Нами Всіма) відправляв не в конкретно населений пункт де ведуться бойові дії чи дії по захисту від терористичних груп а відправляв "туди", Ви ж всі нормальні чуваки і, я сподіваюсь, що ніхто не хоче жити "там".
    Я, Вас всіх закликаю та прошу, киньте по 10 грн. і буде результат, адже 10грн. - це менше 1$. .....Задумайтесь.....
    Я - перед Вами відчитався, але не в повному обсязі, відчитаюсь, коли буде завершена справа в повному обсязі. За все це - Ви можете з мене спитати прелюдно,... частина з Вас знає де я живу..., частина з Вас знає де я працюю, і т.д.
    тов.Martini, Ви теж знаєте, тому, прошу!, хіба би була Ваша ласка не по сотці, не по касарю, а просто по 10 грн. (навіть менше ніж пачка сигарет синього Бонду - кожному своє.)
    Пойміть, ми не забезпечуємо армію врага, ми "годуємо" свою армію, своїх захисників............, нє???? тоді нах"й, самі захищаємось своїми тюненими Фольксвагенами! А, ті, хто думають, що мають візу в Європу - то флаг в руки я теж її маю.

    Пробачте., Наболіло.....

    П/С/
    Моя мрія - хлопці повернуться живими з А,Т,О, та приїдуть до нас на з'їзд........, щоби подякувати Вам за підтримку, їм пох№№ хто скільки кинув, їм важливо, що їх підтримали!
     
  16. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    ну то таке діло.
    те що тут не беруть участь, то не значить шо взагалі не беруть. Може люди помагають через інші канали, то нормально.

    якшо не збереться норм сума на Самбір, то перекинем ті фінанси на Дизельових пацанів, воно не пропаде

    galaxy SIII
     
  17. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Сьогодні, до речі передавав на Самбір розгрузки, які шиє наш одноклубник Міксонофф. Великий ріспект йому. Багато людей впрягаються в ту справу, хто як може. Перемога буде за нами

    galaxy SIII
     
  18. електрик

    електрик Active Member

    Авто:
    golf 2
    а з ним звязатися на рахунок розгрузок можна? цікавить сама комплектація+ціна
     
  19. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    якщо, на рахунок мого чувака, та його підрозділу - то, таких замовлень не поступало (значить мають).
    пока не треба (тим більше, вони просять лише те, в чому необхідність).
    Давайте допомагати тим, хто чого потребує! Спілкуватись тут та вирішувати, кому чого та скільки....
    П/С/ щоби не виникали будь-які сумніви, то коротко ----- бійці 24-ї ОМБр беруть безпосередню участь, а також, моя рідна 72 ОМБр, та мої друзі із 25 ОПДБр - всі там, - хай їх береже Господь, а Ми - їм допоможемо! Всі решта підрозділів - допоміжні, але вони - не застраховані від смерті, вони теж мають право жити, вони за нас, вони - це наша свобода.........
    Україна - є НАША!
     
  20. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    [​IMG]
    124 х 10 = 1240,00 грн.
    хіба це не є можливим????? ..... і буде бензопилка!
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)