Допоможіть!!!

Тема у розділі 'Інше', створена користувачем Disel, 13 жов 2006.

  1. dima1405

    dima1405 Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3і 1985 Reno Symbol 1.4(16v) 2006
    Порада вірна але трішки підправлю: Четверта передача, двигун пів газа з наступним повним газом після відпускання щеплення, ручник затягнутий, під передні колеса підкладені колодки (чи впертися в бордюр) такі щоб не переїхати і різко відпускаєш щеплення +повний газ = до 3сек і двигун заглох значить все гуд, 5-7сек і заглох - неспішно збираємо кошти на заміну щеплення, більше 7сек значить як най швидше під заміну.
    В мене на Г2 "буксувало" під час різкого старту (зірвати колеса в пробуксовку на асвальті було неможливо) то я так проїздив приблизно тисяч 30 а зараз треба міняти бо "буксує" на всих передачах при добавлянні газу.
     
  2. Dmytro

    Dmytro Початківець

    Авто:
    VW GOLF 3 1.8 JOKER
    Дякую усім за поради.Все ж таки думаю їздити "до кінця",після все замінювати,вартість роботи таж,тільки запчастини "+".Гірше не буде!Чи я помиляюсь?:dntknw:
     
  3. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Гірше буде постепенно... з часом почне пробуксовувати на 4- тій передачі і т.д. поміняй диск зчеплення і все... можливо ще вижимний... корзина рідко летить
     
  4. dima1405

    dima1405 Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3і 1985 Reno Symbol 1.4(16v) 2006
    Як правило той "кінець" (до кінця) настає в самий непідходящий момент. Зроби просту діагностику і ти знатимеш чи скоро необхідна заміна, чи прблема в чомусь іншому.
     
  5. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    шось дуже дорого, середня ціна сакс 900-1000грн.
     
  6. Eller

    Eller Active Member

    Авто:
    VW Passat B4 1,8 ABS
    Клубна карта:
    Хочу!
    підтверджую, Люк за 960 грн. комплект пару місяців тому брав
     
  7. rvm

    rvm Місцевий

    Авто:
    vw В5
    Неочікувано привезли мені аморти задні, справжні, німецькі, от тільки незнаю для чого в камплекті є шайба,і куди вона ставиться. Підскажіть хто знає!!!!
    на малюнку http://vwts.ru/images/repair/38495_02.jpg вона показана під номером 5, але щоб її туди поставити треба знімати штопорне кільце яке стоїть відразу біля різьби штока. Буду вдячний!!!!
     
  8. exalto

    exalto Місцевий

    Авто:
    VW Passat B5 99" 1.8 20V (ARG), 5МКПП
    Клубна карта:
    000085
    На днях також буду міняти задні амортизатори, на моїх також є це опорне кільце (№5) яке запресоване на шток.
    .[​IMG]
    Не зовсім розумію, що Ви маєте на увазі під штопорним кільцем, це ж воно і є (№5)? Чи можливо на Ваших амортизаторах окремо в комплекті є ковпачок (№3)?.
     
  9. rvm

    rvm Місцевий

    Авто:
    vw В5
    Кільце само собою є, але і є шайба вона іде на штопорне кільце, але перед тим треба поставити (надіти) відбійник з пильником. А вже поля цього кронштейн чашка. Я вже поміняв, задоволений і не дорого. По часу менше ніж пів години.
     
  10. exalto

    exalto Місцевий

    Авто:
    VW Passat B5 99" 1.8 20V (ARG), 5МКПП
    Клубна карта:
    000085
    В мене в комплекті з новими такої шайби не було, якщо є на старих, тоді переставлю з них на нові.

    Я сьогодні після роботи буду міняти, вже купив також нові відбійники і пильники, а також поміняю нижній болт з гайкою. Дуже цікаво який буде результат, не можу дочекатись.
     
  11. rvm

    rvm Місцевий

    Авто:
    vw В5
    Потрібний касетний невеликий магнітофон, працюючий. Прийму в подарунок або куплю за піво чи сік.
     
  12. rvm

    rvm Місцевий

    Авто:
    vw В5
    Вийшла з ладу панель приладів. Хто може сказати де можна перепрошити, перепрограмувати іншу панель під мій автомобіль.
    SOS! HELP! Допоможіть!!!!!!
     
  13. rvm

    rvm Місцевий

    Авто:
    vw В5
    Нарешті я знову на своїм коні. Панель перепрошили все працює. Може кому треба телефон супер електрика САША 0677125994 і фольксвагеновського хакера ЯРОСЛАВ 0673402632.Щира подяка їм і низький уклін. Може не в тему, то адмінам прошу поправити.
     
  14. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Вітаю. І по чом обійшлися послуги?

    sent from my Galaxy SIII
     
  15. rvm

    rvm Місцевий

    Авто:
    vw В5
    Все разом 250 вічнозелених.
     
  16. rusmaks

    rusmaks Місцевий

    Авто:
    VW T5 1,9 TDI, Golf II 1,6TD JR '84, Passat B4 1,9TDI 1Z '96 - був
    Клубна карта:
    000065
    да............:russian_ru: не дешеве задоволення
     
  17. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    може опечатка і всетаки 250 гривень??? нульцева оригінальна панель коштує біля 500$
     
  18. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Думаю що не опечатка .... Нульцеву панель теж треба кодувати під версію машини. У діллера ще дорожче. Любі дії з панеллю повязані з наявністю кодів доступу, які треба витягувати з самих панелей або діставати у діллера (офіційно). Це те саме що дістати доступ до іммобілайзера..... тобто закодувати ключ.... і вкрасти машину(як окремий випадок) )))))))))
    По ходу а що конкретно сталось з панеллю????
     
  19. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    не на Б4 му пасаті. та й все кодування панелі, якщо вона має діагностичну шину(новіші авто) зводиться до прописування значення з ЕЛЬЗИ через кабель за 20$. робив таке з блоком АБС щоб його тимчасово деактивувати(прописував 00000), а потім повертав до попередніх значень. Та й імобілайзер деактивовується якоюсь примітивною схемкою за 100грн, тому це не захист
     
  20. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    говоримо про Б5 пасат
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)