Дороги

Тема у розділі 'Автофорум', створена користувачем MARTINI, 12 кві 2006.

  1. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Що би, хто би не писав, чи казав, чи нарікав...... але, друзі погодьтесь, у Львові дороги ремонтують. Це, якщо порівнювати з іншими містами. Звісно, що не такими темпами, як би хотілось, але все-таки, результат помітний.
    Для додаткового підробітку, періодично "катаюсь в таксі", тому, часто помічаю, що прогрес по стану доріг в місті є.
    Для прикладу: підлатали Луганську (ямковий ремонт), а сьогодні прозрів, навіть застелили суцільним асфальтом кінець Кордуби..... В багатьох подвірях де багатоповерхівки стелять плитку.
    За останні роки зробили Городоцьку, Стрийську, Хмельницького, Черв.Калини, центр міста і т.п., а також тішить те, що ремонти тртвають: Мечнікова, причому кап.ремонти.
    В області: на Стрий, Городок, Біберку, Раву - дороги норм., + роблять Радехів
    Якщо порівняти з тією ж столицею, то ми далеко не в глибокодупї і нема чого жалітись. Хто жаліється, поїдьте в Київ чи Житомир, там значно гірше міське дорожнє покриття ніж у нас.
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    Підтверджую за київ, як на мене по відчуттях задньої точки, як там їздив, то покриття гірше
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Посони, але бруківка в місті то жесть... Я вже чесно задовбався.
    Я розумію автентика, всі діла... Але аварійність, шум, амортизація авто від відбрацій... Хай собі в центрі пішохідному буде бруківка, в вузькх вулицях де швидкість руху 20км не перевищує. Ну але бля, мене вже настіки схарило по Личаківсській, Пекарській, Стрийській і т.д. товктися...
    Колись я був за бруківку добре вкладену... Але зараз вона мене вже накаляє теж...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Мене теж бруківка вхарює, особливо та крупна. Хоча, маємо що маємо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW

    Повністю погоджуюсь стосовно загальної картини по Львівських дорогах - реально видно, що в місті ремонтують дороги і це наш клуб, як автомобільний не може не тішити...

    Пане @diesel757 не нарікайте, бо боуківка - то круто :) - - інше питання, що у нас халявлять на ремонті тої віковічної покрівлі... або халявлять, або просто не володіють технологіями як її правильно вистелити, щоб через рік не прогиналась..

    Львів - місто панське, тому нам - його резидентам тре ся файно пристосувати на яких швидкостях стукати колами по тому бруку :)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Тупо Тупо x 1
  7. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    Все вірно, бруківка це круто, але вона має бути і рівно викладена, їхав в Польщі і в Чехії по бруківці, то там взагалі не чути її під колесами.

    Надіслано з мого HTC One M9
     
  8. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Бруківка, не так надає автентичності, як те, що це майже вічна дорога. Хіба, якщо основа під бруківкою нормальна.
    Десь-колись чув, що саме той бруківочний камінь, в якості дорожнього полотна стирається на 1мм/100років.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Колись я десь читав про норми укладання бруківки. Вона може бути там де швидкість руху не перевищує чи то 20 чи то 40кмг. Та хай навіть 40, нічого не маю проти. Але на біса мені та бруківка в Кривчицях на личаківській, шевченка?
    Багато борців за автентику, але все розвивається. Треба міняти і бруківку на асфальт. ІМХО
     
  10. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Шег, шо ти мелиш?
    Приміром, більша частина Праги в бруківці (центральна частина), і їм воно не мішає. Вся проблема в тому, що в нас не те, що контролю якісного нема за виконання робіт, атй дибіли, які виконують роботу.
    Вот, якби когось притягнули до відповідальності за неякісно виконані роботи, то тоді, дороги по іншому б виглядали.
    Вже промовчу, про можливі відкати, дєрєбан, покривалово і т.п, бо сі заведу зара і мене шляки почнуть трафлєти.
    Правильно Кузьма казав, що то всьо повинно бути пижджене..... Надобраніч.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    По Празі їхав 50км/год, по бруківці, не чути взагалі.

    Надіслано з мого HTC One M9
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Народ, як дорога на Кам"янець Подільський зараз? Хтось їздив останнім часом? Кудою можна їхати?
     
  13. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    2 роки тому їхав туди через Тернопіль ну нафіг,назад через Хмельницький норм
     
  14. ZVER

    ZVER Місцевий

    Авто:
    Audi 80 B2 Coupe - була,
    Audi 100 С3 quattro turbo - була,
    Audi - A6 C5 2.8 V30 AQD 2000 - була
    Клубна карта:
    60
    Минулої осені (в жовтні) їхав: Львів->Винники->Тернопіль (в тірнополі зупинявся перекусити в кафешці на кільцевій)->Чортків->Скала Подільська->Камянець Подільський. В загальному дорога норм (до Тернополя взагалі проблем не було) тільки напливи асфальту місцями, а вже після Чорткова було пару місця де треба важати, але в загальному нормально. В самому Камянці Подільскому дорога набагато гірша ніж по дорозі до нього :) Доречі, якщо плануєш там зупинятися то зупиняйся тільки в сатрій частині (може дорожче), але зато там можна пішочком дуже класно погуляти і краєвиди дуже класні ІМХО
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Як там зараз дорога на Луцьк, народ?
     
  16. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    до Радехова - можна яйце котити... далі - не знаю
     
  17. Shpuganich

    Shpuganich Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf2 1.8 PB AUG GTI 89 р.в.
    Далі то саме)))
     
  18. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Шикардос!
     
  19. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Як оказалось якийсьчас їздив з без заднього амортизатора. Якогось хрена обірвало шток самого амортизатора... Замітив то через пару днів. Дороги таки рівні... нічого не товкло, не гримало. Як тільки попав на криву дорогу то зразу відчув.
     
  20. vwiskasha

    vwiskasha Місцевий

    Авто:
    vw passat b2 syncro
    audi s4 c4 2.2 turbo
    vw scirocco 2 tropic
    То ауді , вона і без мотору їздить :)
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)